Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie też nie będzie :gwizdanie:

gdzie Cię nie bedzie ? :kox:

w pracy :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kur.. co się dzieje z forum? nie mogłem wejść przez godzinę , u Was to samo? :disgust:

Opublikowano

kur.. co się dzieje z forum? nie mogłem wejść przez godzinę , u Was to samo? :disgust:

Ja wróciłem ze wspinania i wszedłem bez problemów, może bana dostałeś od swojego kolegi ze stolicy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Poziek nie jest moim kolegą :naughty:

Opublikowano

Panowie ale daliscie dzis po piz:*dzie :polew: :polew: :polew:

Nie mogłem tego skonczyć czytać :decayed:

Opublikowano

Pablo czemu nie idziesz na pimbola ?

trzaby sie zemscic za kurczaki ? :decayed:

Opublikowano

Pablo czemu nie idziesz na pimbola ?

trzaby sie zemscic za kurczaki ? :decayed:

Po co jeszcze bym Cię zestrzelił jak fruwającą kaczke :decayed:

Opublikowano

Pablo czemu nie idziesz na pimbola ?

trzaby sie zemscic za kurczaki ? :decayed:

Po co jeszcze bym Cię zestrzelił jak fruwającą kaczke :decayed:

załoze sie o całe dwie kości ze nie dasz rady :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek spoxik Ja tez nie mogłem wejsc :gwizdanie:

Opublikowano

Kodeks Drogowy dla Warszawy

1. Pamiętaj, że celem każdego kierowcy jest być pierwszym, cokolwiek to oznacza.

2. Im szybciej przejedziesz na czerwonym świetle, tym mniejsze prawdopodobieństwo, ze ktoś cię stuknie z boku.

3. Włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza.

4. Nigdy nie wymuszaj pierwszeństwa, ani nie zajeżdżaj drogi starszemu samochodowi. Tamten gość prawdopodobnie nie ma nic do stracenia.

5. Prędkość w km/h widniejąca na znakach drogowych jest jedynie wielkością sugerowana dla przeciętnych kierowców. Prawdziwy kierowca dopasowuje prędkość do możliwości własnego samochodu.

6. Nigdy nie utrzymuj takiego odstępu od poprzedzającego pojazdu, aby mogło tam wjechać inne auto.

7. Hamować należy w ostatniej chwili i tak mocno, aby bezwzględnie zadziałał ABS, powodując odprężający masaż stopy. W przypadku aut bez ABS'u ćwiczymy rozciąganie nogi.

8. Nie faworyzuj mniejszości. Wpuszczając przed siebie auto wyjeżdżające z podporządkowanej uszczęśliwiasz jednego, a wkurzasz dziesiątki jadących za tobą.

9. Pamiętaj, ze wśród pieszych, których przepuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może być terrorysta.

10. Zauważ że: jeżeli zaparkujesz samochód na środku trawnika, na pewno żaden pies nie zrobi w tym miejscu kupy.

11. Jeżeli nie potrafisz prowadzić samochodu jednocześnie nadając SMS'a, jedząc hamburgera, pijąc cole i zmieniając CD - nigdy nie zostaniesz sales representative.

Opublikowano

Pełna miłość :kox:

Opublikowano

Nie mogę znależ nr. listw do S-line na drzwi końcówki literowej ,Prosze o pomoc? :)

Opublikowano

Te na których jest napis s-line, czyli tylne?, czy sam napis?, na fotkach masz przecież wszystkie ładne

Opublikowano

Te na których jest napis s-line, czyli tylne?, czy sam napis?, na fotkach masz przecież wszystkie ładne

nie te dolne takie jak Cuber ma od S4 :)

Opublikowano

8E0853969A 7DL lewa tył

8E0853970A 7DL prawa tył

nie wiem po co są te końcówki 7dl, ale tak mi wychodzi z ETKI

Opublikowano

959A to lewo-przód a prawo 960A, zaraz sprawdzę to 959D, może inny rocznik[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 09:17 _________________________________________________no piszesz, że chcesz s4 a nie s-line, a d jest s-line

Opublikowano

959A to lewo-przód a prawo 960A, zaraz sprawdzę to 959D, może inny rocznik[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 09:17 _________________________________________________no piszesz, że chcesz s4 a nie s-line, a d jest s-line

he he kolego pytam o s-line dziękuję za pomoc. czyli S-line ma D :)

Opublikowano

Te na których jest napis s-line, czyli tylne?, czy sam napis?, na fotkach masz przecież wszystkie ładne

nie te dolne takie jak Cuber ma od S4 :)

no tak z rana człowiekowi trochę jeszcze nie idzie :>

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.