Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuberos zajefajne fele :kox: Wg mnie super leza na Avancie :th:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tanie to drogie , :)

ale człowiek nie zawsze ma kasę a jeżdzić trzeba :)[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 21:09 _________________________________________________

Hoho, Cuber ale fele :cool: Zejebaszczo teraz wyglada :slina: Jak komfort ? (ale w sumie czy to wazne :> )

Moja A4 tez dzis przeszla mala modyfikacje:

dsc00086tx0.jpg

Wersja dla milosnikow ciemnego orzecha :naughty:

Wybaczcie jakosc - telefonem robione.

no ja niestety nie jestem miłośnikiem drewna :(

Opublikowano

ja również

jak drewno to tylko w kominku :naughty:

Opublikowano

ja również

jak drewno to tylko w kominku :naughty:

:th:

Opublikowano

W sumie drewno w aucie jak dla mnie to nie za bardzo, ale to u Ciebie nawet nieźle wygląda :th:

Kolego Gzrybol, zapytaj R@dsona. On się zajmuje częsciami zawodowo to może Ci doradzi jakiś dobry zamiennik i załatwi go w dobrej cenie...

Opublikowano

Dzieki Jarko :) W rzeczywistości calosc jest o wiele ciemniejsza.

.

.

.

Zlazlem do garazu porobic foty. Teraz widac lepiej:

63468892qu5.jpg

83788778nf8.jpg

Opublikowano

za***ista jest ta pierwsza fotka :th:

Opublikowano

Piękna zdjęcia,też takie chcę :) ile za sesję ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 22:42 _________________________________________________sympatycznie to drewienko wygląda

Opublikowano

zdjecia fajne ale i tak drewnienka bym nie chciał miec :wink4:

wracajac do tematu felg to wydaje mi sie ze to by lepiej pasowało :)

d2d925d781379b0flt9.jpg

Opublikowano

no to teraz dołożyłeś do pieca :gwizdanie:

bankowo takie się pojawią :polew:[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 22:58 _________________________________________________a mam prośbę wklej felgi do mojej A4 te które ma teraz Cuber,oszczędzisz nam pracy :mysli:

Opublikowano

też już o takich myślałem , ja znajdziecie sobie samochód alvaro to zobaczycie że na avancie wyglądają KOX :th:

te mi się o wiele lepiej podobają

Opublikowano

za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie: :decayed:

ale mi chodziło o te które dziśiaj kupił :gwizdanie:

Opublikowano

za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie: :decayed:

Powiem Ci że marnują się tak za***iste fele na Twoim aucie...

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie: :decayed:

ale mi chodziło o te które dziśiaj kupił :gwizdanie:

wiem wiem :wink4:

ecad5a96e848d528oy0.jpg

za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie: :decayed:

Powiem Ci że marnują się tak za***iste fele na Twoim aucie...

:decayed: :decayed: :decayed:

life is brutal :decayed:

Opublikowano

sokół przymierz je jeszcze do mojego paździocha :wink4: ( te Twoje)

Opublikowano

:notworthy:

taka koza :gwizdanie:

i jak?

Opublikowano

Waskipl, nie wyglupiaj sie; mozemy machnac sesyjke ale o kasie nie chce slyszec. :naughty: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Waskipl, nie wyglupiaj sie; mozemy machnac sesyjke ale o kasie nie chce slyszec. :naughty: :gwizdanie: :decayed:

powiedz tylko kiedy i gdzie /może jakiś nastrój stworzymy /

Opublikowano

ja kiedyś chciałem takie 19

vt1uc8.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.