Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sokol dowiedziales sie cos o tych ringach ???

tak, podobno juz ich nie robi

Taa RS6 sa piekne :P

Sokol dowiedziales sie cos o tych ringach ???

Panowie obczaja ktos sprawe jak wyglada sprawa z granicami po wejsciu do Schengen ?? Tzn. czy musze robic dla synka paszport ?? Chodzi mi o granice ze Slowacja :)

Ty przejezdzasz normalnie na dowód przez granice, a z synem to nie wiem :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Adas felunek koxiarski heheheh :gwizdanie:

Opublikowano

za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie: :decayed:

ale mi chodziło o te które dziśiaj kupił :gwizdanie:

wiem wiem :wink4:

ecad5a96e848d528oy0.jpg

za drobną opłatą dam Wam przymierzyć na spocie :gwizdanie: :decayed:

Powiem Ci że marnują się tak za***iste fele na Twoim aucie...

:decayed: :decayed: :decayed:

life is brutal :decayed:

zaczyna mi się to podobać,ciekawe jak w realu by wyglądały :mysli:

Opublikowano

Panowie obczaja ktos sprawe jak wyglada sprawa z granicami po wejsciu do Schengen ?? Tzn. czy musze robic dla synka paszport ?? Chodzi mi o granice ze Slowacja :)

Nie ma granic.Nic nie sprawdzają.W marcu przelecieliśmy przez granicę 80km/h i byliśmy na Słowacji :naughty:

Opublikowano

zaczyna mi się to podobać,ciekawe jak w realu by wyglądały :mysli:

to co Robert, bierzesz?

Opublikowano

Panowie obczaja ktos sprawe jak wyglada sprawa z granicami po wejsciu do Schengen ?? Tzn. czy musze robic dla synka paszport ?? Chodzi mi o granice ze Slowacja :)

Nie ma granic.Nic nie sprawdzają.W marcu przelecieliśmy przez granicę 80km/h i byliśmy na Słowacji :naughty:

Hehe Hugo nie ladnie tak szalec na granicy :P

Opublikowano

zaczyna mi się to podobać,ciekawe jak w realu by wyglądały :mysli:

to co Robert, bierzesz?

jak go namawia, że Cuber był zadowolony i nie wziął mu spowrotem felg :polew: :polew:

Opublikowano

Kto wie? :mysli: Grzesiek jeszcze musi się określić co postanowi :mysli: koła felgi opony [br]Dopisany: 16 Maj 2008, 11:02 _________________________________________________

zaczyna mi się to podobać,ciekawe jak w realu by wyglądały :mysli:

to co Robert, bierzesz?

jak go namawia, że Cuber był zadowolony i nie wziął mu spowrotem felg :polew: :polew:

bo pazdzioch zostaną.......

Opublikowano

Panowie obczaja ktos sprawe jak wyglada sprawa z granicami po wejsciu do Schengen ?? Tzn. czy musze robic dla synka paszport ?? Chodzi mi o granice ze Slowacja :)

Nie ma granic.Nic nie sprawdzają.W marcu przelecieliśmy przez granicę 80km/h i byliśmy na Słowacji :naughty:

Hehe Hugo nie ladnie tak szalec na granicy :P

Duża górka była i nie mogłem się zatrzymać :naughty:

Opublikowano

Panowie obczaja ktos sprawe jak wyglada sprawa z granicami po wejsciu do Schengen ?? Tzn. czy musze robic dla synka paszport ?? Chodzi mi o granice ze Slowacja :)

Nie ma granic.Nic nie sprawdzają.W marcu przelecieliśmy przez granicę 80km/h i byliśmy na Słowacji :naughty:

W woli wyjaśnienia, fakt granic nie ma, ale to nic nie znaczy, ponieważ jak już będziesz/cie na słowacji to mogą Cię zatrzymać i wtedy musisz się wylegitymować odpowiednim dokumentem, i tak dorosły paszport lub dowód osobisty, dziecko paszport, dowód osobisty (oczywiście taki dla dziecka) lub wpis do paszportu rodzica.

Jeśli ty wylegitymujesz się a nie będziesz w stanie potwierdzić tożsamości dziecka żadnym z w/w dokumentów to ci je zabiorą :wink4: tak jak i zatrzymają każdego dorosłego bez paszportu lub dowodu.

Opublikowano

hmm a jak potrzebuje podjechac do sklepu 20m za granica ?? Musze sie jakos zaopatrzyc na tydzien leniuchowania :):naughty: :naughty:

Opublikowano

Wąski, przecież już napisałem co i jak, to po co mu każesz dzwonić ? Mam 7 celników w pokoju obok :naughty:

Opublikowano

juz usuwam .przepraszam nie widziałem ż masz celników obok siebie :notworthy:

Opublikowano

Hyhy a co ma izba celna do przekraczania granicy :P

Opublikowano

ja kiedyś chciałem takie 19

vt1uc8.jpg

Trzeniek te są :kox: :kox: :th: :th: stramian teraz takie zarzucił pod swoją tyle że 17 pstryknę zdjęcie i Ci pokażę.

zdjecia fajne ale i tak drewnienka bym nie chciał miec :wink4:

wracajac do tematu felg to wydaje mi sie ze to by lepiej pasowało :)

d2d925d781379b0flt9.jpg

No proszę was "dont mejk wilicz", nie no nie są złe ale pasować to nie pasują :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

juz usuwam .przepraszam nie widziałem ż masz celników obok siebie :notworthy:

nie usuwaj tak tylko piszę, żeby było jasne że zawsze tylko sprawdzone info zamieszczam :naughty:
Opublikowano

No proszę was "dont mejk wilicz", nie no nie są złe ale pasować to nie pasują :gwizdanie

i to mówi ten co sobie kupił A6 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A moja furmanka stoi własnie w ASO .... rezaja wreszcie mi spryskiwacze i wymieniają mechanizm wycieraczek :gwizdanie:

Opublikowano

i to mówi ten co sobie kupił A6 :decayed:

ZAZDROŚĆ?? :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

rezaja wreszcie mi spryskiwacze

aaa to dlatego chciałeś drugi zestaw xenonów :naughty:

i to mówi ten co sobie kupił A6 :decayed:

ZAZDROŚĆ?? :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :tongue4: :tongue4:

oczywiście ... :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.