Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tocki - wszystkiego Naj Naj :drunk:

_________________________________________________

Metoda na głoda - :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no niezły agresor :naughty:

Opublikowano

Roberto :gwizdanie: najlepszego :naughty:

Opublikowano

Dzxieki wszystkim, mam utrudniony dostep do kompa tu i jeszczne malą na kolanach bo sam z nią jestem przez 2 dni

Opublikowano

Pablo dziekuję za pomoc :notworthy: :notworthy:

małe zamieszanie wyszło :polew:,ale się uśmiałem z nich :polew: :polew: :polew:

No problem, ważne ze kupiliscie to co trzeba :wink4:

A co do zamieszania to nie będę komentować :polew: :polew:

Opublikowano

I tak do Ciebie podjadą :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 09:44 _________________________________________________Sokół dziwnie swiecą 5000 tak na biało :)

Opublikowano

I tak do Ciebie podjadą :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 09:44 _________________________________________________Sokół dziwnie swiecą 5000 tak na biało :)

dziwnie to znaczy dobrze czy źle ? :)

Opublikowano

super :dance: :dance: :dance:

zobaczysz w niedzielę

Opublikowano

Co Panowie dzisiaj tu taki spokój :?: Opalacie się czy co... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie jutro jade do Poznania oglądać tą A4ke z kolegą bo chce kupic, proszę opinie co myslicie o tej ofercie :)

Rozrząd był wymieniany przy 210 tys km ale nie w serwisie Audi, dlatego nie skasowali inspekcji 1n 2.

Z tego co zauwazyłem to z przodu mogła byc mała przygoda bo prawa część maski przylega bardziej do błotnika niz lewa.

Nie pytajcie czemu taki silnik, czy nie lepiej diesla itd :)

http://moto.allegro.pl/item363826720_audi_a4_v6_150km_gaz_sekw_alu17_skora_klima.html

Opublikowano

Pablo powiedz koledze że sprzedam mu moją :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no az sie sam dziwie jaki tu spokój nanananan nic sie nie dzieje nanana :decayed:

tez założylem HID 6 K k od Sokoła i musze powiedziec ze zupelnie inaczej swieca niz moje poprzednie kox bo na biało hehhehe

Opublikowano

Hmm co to tak moda na HIDy nastala czy co :mysli:

a tak BTW ile moze isc paczka z Anglii , wyszla w srode :mysli: :mysli:

Opublikowano

Ja założyłem 5000 :) to dopiero biało

[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 19:53 _________________________________________________Sokół a wiadomo coś o motocyklach?

Opublikowano

Wlasnie jestem w trakcie robienia filmiku GRUPY KRAKOWSKIEJ :)

Tak mnie naszlo , bo fajny filmik widzialem :P:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wlasnie jestem w trakcie robienia filmiku GRUPY KRAKOWSKIEJ :)

Tak mnie naszlo , bo fajny filmik widzialem :P:naughty: :naughty: :naughty:

To działaj dobrze MAX zobaczymy koncowe efekty :naughty:

Opublikowano

Powitać, Max jak tam filmik, gotowy ?

Opublikowano

No cos ty , ze dwa dni mi zejdzie jeszcze :) Jak juz robie filmik to zeby byl profesjonalnie :naughty: :naughty:

Nooo , moze mi sie uda dzisiaj juz cos zrobic :P

Opublikowano

No to czekamy, a na spociku będziesz ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.