Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert może Ty sie skusisz na takie fele :gwizdanie:

już mnie Prezes namawia na nie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robert może Ty sie skusisz na takie fele :gwizdanie:

już mnie Prezes namawia na nie :)

:polew: :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Nooo Cuberos :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Jestem ciekaw jednego, czy Cubrowi się podobają, bo jak narazie brak opini

Opublikowano

No to teraz ja się pochwale (2 zdjecia na szybko):

67077fee95273d80.jpg

f6f3106646d183f3.jpg

Opublikowano

:th: bez słów

całkiem inne auto jaka prezencja

Opublikowano

No no Tytus, u Ciebie to bardzo widać poprawę :th:

Super felunek :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

cały komantarz

Opublikowano

No no Cuber A4 nabrała teraz agresora a to ze tak wszyscy piszą to poprostu... przyzwyczajenie :decayed:

Jest :th:

Opublikowano

Pablo jutro koleś zadzwoni do Ciebie rano :).Dzięki za pomoc :notworthy:

[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 19:41 _________________________________________________Aha widziałem A4 Cubera i powiem ciekawie się prezentuje,na pewno inaczej będzie wyglądało jak będzie czyściutkie i felgi się domyje. :)

A co do wygladu myślę że to kwestia przyzwyczajenia :th:

ale decyzja podobno już zapadła ... :gwizdanie:

Opublikowano

Hoho, Cuber ale fele :cool: Zejebaszczo teraz wyglada :slina: Jak komfort ? (ale w sumie czy to wazne :> )

Moja A4 tez dzis przeszla mala modyfikacje:

dsc00086tx0.jpg

Wersja dla milosnikow ciemnego orzecha :naughty:

Wybaczcie jakosc - telefonem robione.

Opublikowano

Witam

panowie czy jest ktoś kto załatwia taniej ori części chodzi mi o przegub?

Opublikowano

Dzisiaj miałem szczęście jechać za trzema Ferrari Modena :) :) :)

Niesamowite,jaki dzwięk wygląd

Rozmawiałem z nimi promują Martini,w Krakowie mają być dwa tygodnie,zapomniałem zapytać z wrażenia gdzie nocują i gdzie parkują :embarrassed:

luzaki z gości i oczywiście Piękne kobiety obok nich. :)

Opublikowano

Witam

panowie czy jest ktoś kto załatwia taniej ori części chodzi mi o przegub?

Zagadaj moze do kolegów TrueOgre albo R@dson

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :mysli:

tzn. że Ci sie podoba :decayed:

zapomniałem zapytać z wrażenia gdzie nocują i gdzie parkują :embarrassed:

z rana są czasem pod Buma kolo 7-8

Opublikowano

Ja mówie o orginalnych częściach

Załozyłem przegub za 160 zł i po 2 tygodniach juz sie odzywał

Opublikowano

Ja mówie o orginalnych częściach

Załozyłem przegub za 160 zł i po 2 tygodniach juz sie odzywał

no ja też, zawsze możesz też pojechać do belta

Opublikowano

Ja mówie o orginalnych częściach

Załozyłem przegub za 160 zł i po 2 tygodniach juz sie odzywał

Chłopie przecież oni nie kują tych częsci w piwnicy...

A najlepiej do Bełta , tam zawsze jest wytłoczone :audi:

Opublikowano

Ja mówie o orginalnych częściach

Załozyłem przegub za 160 zł i po 2 tygodniach juz sie odzywał

orginał pewnie 400 zł może lepszy zamiennik :)[br]Dopisany: 15 Maj 2008, 21:05 _________________________________________________mogę zapytać kumpla jutro

Opublikowano

2X 160 + 2 razy robocizna = oryginał

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.