Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber jak fele ładne? :mysli:

:kox:

PANOWIE , Jest ktoś chętny do Grania w Piłeczkę dzisiaj przy ul Wielickiej na sztucznej trawce o 21-30 ?? Moge miec całe boisko dla Nas kto jest chętny !?

Pilnie potrzebuje informacji

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja moge

Opublikowano

1. Cuber

2. Sokol

3. Trzeniu

Opublikowano

ja też moge :th:

1. Cuber

2. Sokol

3. Trzeniu

4. Tytus

Opublikowano

1. Cuber

2. Sokol

3. Trzeniu

4. Tytus

5. TrueOgre

6. Brat Trzenia

Opublikowano
  • Autor

1. Cuber

2. Sokol

3. Trzeniu

4. Tytus

5. TrueOgre

6. Brat Trzenia

7. Kuczi ( kumpel Cubra )

8. Marcin ( kumpel Cubra )

9. Łukasz

10. Jarko

11. Tomek ( kumpel Cubra )

Zbiórka na ul.Wielickiej chyba kazdy wie gdzie o godzinie 21-10 koszt 10 zeta od łeba, gramy od 21-30 do 23-00 :decayed:

Jest tam sztuczna trawa wiec nie mozna grac tylko w korkach metalowych

Opublikowano

adi , rtocki , rex, themon, .......?

Opublikowano
  • Autor

themon nie da rady

rex nie wiem

rtocki nie wiem

adi mial dac znac....

panowie tak defakto brakuje 1 no ewentualnie 3

Opublikowano

1. Cuber

2. Sokol

3. Trzeniu

4. Tytus

5. TrueOgre

6. Brat Trzenia

7. Kuczi ( kumpel Cubra )

8. Marcin ( kumpel Cubra )

9. Łukasz

10.Jarko

11.Tomek ( kumpel Cubra )

12. Ozi

Opublikowano
  • Autor

no to jeszcze dwóch i po siedmiu gramy :kox:

Opublikowano

w 12 osób już się fajnie gra , szczerze mówiąc lepiej w 12 niż 14... Łatwiej się wtedy pokazać managerom :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahah no tak :) ale od przybytku głowa nie boli :gwizdanie:

Opublikowano

hahah no tak :) ale od przybytku głowa nie boli :gwizdanie:

ale co za dużo to nie zdrowo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze tylko jednego brakuje i po sprawie.....

1. Cuber

2. Sokol

3. Trzeniu

4. Tytus

5. TrueOgre

6. Brat Trzenia

7. Kuczi ( kumpel Cubra )

8. Marcin ( kumpel Cubra )

9. Łukasz

10.Jarko

11.Tomek ( kumpel Cubra )

12. Ozi

13. Mariusz (kumpel Cubera )[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 17:49 _________________________________________________Panowie !! jeszcze jednego brakuje !!!??? ktoś chętny ?

Opublikowano

no już pisałem Wam kiedyś, że ja i piłka to dwa różne światy, chyba że do metalu

Opublikowano
  • Autor

Panowie Tylko się nie śmiac z mojej mapki , ale dostaje PW ze nie wszyscy wiedza gdzie to a wiec ...... :

e6df5333ee422a0d.jpg

Opublikowano

1. Cuber

2. Sokol

3. Trzeniu

4. Tytus

5. TrueOgre

6. Brat Trzenia

7. Kuczi ( kumpel Cubra )

8. Marcin ( kumpel Cubra )

9. Łukasz

10.Jarko

11.Tomek ( kumpel Cubra )

12. Ozi

13. Mariusz (kumpel Cubera )

14. Dawid (kumpel Sokola)[br]Dopisany: 14 Maj 2008, 19:29 _________________________________________________a co do mapy to przydały by mi sie takie na nawigacji :kox:

Opublikowano

o kurfa ... ale Wy macie kumpli :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o kurfa ... ale Wy macie kumpli :decayed:

sie gra sie ma :decayed:

Opublikowano

o kurfa ... ale Wy macie kumpli :decayed:

A ty masz brata :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.