Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety tak i uciekaj z daleka od tej konfiguracji

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

łaj :eusathink:

ja miałem multi i jeździło się fajnie to nie ma nic wspólnego ze zwykłym tipem na tej skrzyni auto pali mniej niż na manualu a na przełożeniu sport ciągnęło bardzo fajnie. Na temat motoru się nie wypowiadam bo wiadomo co jest wart ale skrzynia (po lifcie 7 lamel od 2006r) była jak dla mnie spoko chyba że ktoś lubi machać wajchą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdyby ktoś z Was słyszał, że jest chętny na S4 to moja w dobrej cenie jest do wzięcia.

Z wyposażenia to chyba wszystko co można było wtedy mieć-ma, technicznie wszystko pusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grusia ale pomimo że Twoja Pusia to nie sprzedaje narazie 3.0

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haj , widze ze świadomość klubowa sie rozwija, juz nie zadowoli ośka w klekocie, teraz widze ze Q i najlepiej s4 :naughty: za kilka lat bedziemy pisać którą wersje rsa kupić najlepiej :wink: ale bravo idziemy w dobrym kierunku :thumbup1:

Gruszka what will be next ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś z Was słyszał, że jest chętny na S4 to moja w dobrej cenie jest do wzięcia.

Z wyposażenia to chyba wszystko co można było wtedy mieć-ma, technicznie wszystko pusia.

gruszka jaka cena ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś z Was słyszał, że jest chętny na S4 to moja w dobrej cenie jest do wzięcia.

Z wyposażenia to chyba wszystko co można było wtedy mieć-ma, technicznie wszystko pusia.

gruszka jaka cena ? :)

Będzie chętny to się dogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że koło 26 tyś

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

haj , widze ze świadomość klubowa sie rozwija, juz nie zadowoli ośka w klekocie, teraz widze ze Q i najlepiej s4 :naughty: za kilka lat bedziemy pisać którą wersje rsa kupić najlepiej :wink: ale bravo idziemy w dobrym kierunku :thumbup1:

Gruszka what will be next ?

zobaczymy

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

haj , widze ze świadomość klubowa sie rozwija, juz nie zadowoli ośka w klekocie, teraz widze ze Q i najlepiej s4 :naughty: za kilka lat bedziemy pisać którą wersje rsa kupić najlepiej :wink: ale bravo idziemy w dobrym kierunku :thumbup1:

Gruszka what will be next ?

zobaczymy

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Chodzi za mna RS, ale się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobry koteczek jak zobaczył że jest zainteresowanie to się podniósł z ceną :kwasny:

mikołaj już więcej do ciebie nie przyjdzie :bicz:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:33 ----------

Może wieczorkiem zrobimy jakiś zjaździk np. pod decatlonem ciepło jest więc nie powinno przeszkadzać że pod gołym niebem albo np. można podjechać pod mcdonalda do czyżyn koło carrfoura tam jes też duży parking i można by sobie usiąść na kawce ?

roznosi mnie już a przy okazji zobaczyłbym wasze ryjki bo te czwartki u mnie odpadają

to co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za,Fanti powiedz mi bo zapaliła mi sie ŻÓŁTA kontolka oleju z napisem SENSOR, i zastanawiam sie czy oprócz walniętego czujnika może być jakaś inna przyczyna, np padająca pompa.Oczywiście olej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za,Fanti powiedz mi bo zapaliła mi sie ŻÓŁTA kontolka oleju z napisem SENSOR, i zastanawiam sie czy oprócz walniętego czujnika może być jakaś inna przyczyna, np padająca pompa.Oczywiście olej jest.

to jest nas dwóch reszta to same pasibrzuchy ? :wink:

sensor to sensor jakby padała pompa to spadło by ciśnienie i miałbyś czerwoną kontrolkę sensor nie ma nic wspólnego z ciśnieniem i pompą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To punia jest nas juz 3

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------

Dziewczyny która jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która godzina bo jadę niedługo na miasto i jak bym wracał to mógłbym wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...