Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz sie dobrze wpatrywał to może szybciej przyjadę :naughty:

tia jasne a łyżka na to niemozliwe :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

Panowie jutro Piatek :naughty: idziemy gdzies na % ?

Opublikowano

oki pisze się :th:

Opublikowano

Ogr :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

może i ja sie rusze

No Prosze kto to sie obudził z snu :gwizdanie:

Siema Rtocki :gwizdanie:

Opublikowano

może i ja sie rusze

wiosna przyszła :gwizdanie:

Opublikowano

No no, panowie co taka cisza :gwizdanie:

Opublikowano

Pablo, odpoczywamy :decayed: Nie zakłucaj spokoju :wink4:

Opublikowano

Pablo jak będziesz pisał głupoty to wyśle do Rubio info że się opierd..... w robocie :decayed:[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 20:02 _________________________________________________Czy wiecie że...

Najczęstszą przyczyną zgonów w Nowej Hucie jest nadmiar żelaza w organizmie - zazwyczaj jest to nóż w brzuchu...

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Najczęstszą przyczyną zgonów w Nowej Hucie jest nadmiar żelaza w organizmie - zazwyczaj jest to nóż w brzuchu...

:decayed: :decayed: :decayed:

Ciekawe czy Sokół zna tego niusa :gwizdanie:
Opublikowano

Czy wiecie że...

Najczęstszą przyczyną zgonów w Nowej Hucie jest nadmiar żelaza w organizmie - zazwyczaj jest to nóż w brzuchu...

:decayed

zapomnij o czesciach ... :przebiegly:

:decayed:

Opublikowano

Czy wiecie że...

Najczęstszą przyczyną zgonów w Nowej Hucie jest nadmiar żelaza w organizmie - zazwyczaj jest to nóż w brzuchu...

:decayed

zapomnij o czesciach ... :przebiegly:

:decayed:

Możesz mu sprzedać, ale.. nóż :decayed:

Opublikowano

Czy wiecie że...

Najczęstszą przyczyną zgonów w Nowej Hucie jest nadmiar żelaza w organizmie - zazwyczaj jest to nóż w brzuchu...

:decayed

zapomnij o czesciach ... :przebiegly:

:decayed:

Możesz mu sprzedać, ale.. nóż :decayed:

ale się gumowe wywłoki pieklą :polew:

Opublikowano

Czy wiecie że...

Najczęstszą przyczyną zgonów w Nowej Hucie jest nadmiar żelaza w organizmie - zazwyczaj jest to nóż w brzuchu...

:decayed

zapomnij o czesciach ... :przebiegly:

:decayed:

Możesz mu sprzedać, ale.. nóż :decayed:

ale się gumowe wywłoki pieklą :polew:

nie pieklą, spokojnie

zresztą wole juz dostac nozem w brzuch w Hucie niż jakbym miał na ruczaju zostac napastowany wazeliną, bo podobnie tam strasznie dojeżdzają wiślaki :kox:

Opublikowano

Czy wiecie że...

Najczęstszą przyczyną zgonów w Nowej Hucie jest nadmiar żelaza w organizmie - zazwyczaj jest to nóż w brzuchu...

:decayed

zapomnij o czesciach ... :przebiegly:

:decayed:

Możesz mu sprzedać, ale.. nóż :decayed:

ale się gumowe wywłoki pieklą :polew:

nie pieklą, spokojnie

zresztą wole juz dostac nozem w brzuch w Hucie niż jakbym miał na ruczaju zostac napastowany wazeliną, bo podobnie tam strasznie dojeżdzają wiślaki :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja nie mieszkam na ruczaju.... nawet nie wiesz ignorancie gdzie Cię Tola dojechała :naughty:

Opublikowano

Ja nie mieszkam na ruczaju.... nawet nie wiesz ignorancie gdzie Cię Tola dojechała :naughty:

nie no spoko, mozesz sie smiało przyznac, nie bedziemy sie smiac :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.