Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Młody jak zderzaczek ? :naughty:

super, teraz przynajmniej młody nie śpi sam :polew:

no ja już ze zderzaczkiem miałem okazję pospać w zamkniętym pokoju - fajny nie chrapie i nie ględzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ten z Chryslera to właściciel fabryki narzędzi JUCO z Sułkowic, dopier**lił nieprzeciętnie 4osoby nie żyją i cztery w szpitalu. Ehhhhh....

Za www.juco.com.pl

Twoje zdrowie jest bezcennym kapitałem. Należy je chronić stosując narzędzia najlepszej jakości odpowiednio do rodzaju wykonywanych prac przestrzegając zasad bezpieczeństwa.

Ehh.. :confused4:

Opublikowano

Młody jak zderzaczek ? :naughty:

super, teraz przynajmniej młody nie śpi sam :polew:

no ja już ze zderzaczkiem miałem okazję pospać w zamkniętym pokoju - fajny nie chrapie i nie ględzi

Cały s line :wink4::polew:

Opublikowano

Cały :) :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 15:58 _________________________________________________Teraz moja kolej na zmiany :)

co powiecie o takich

810718923a65cb17.jpg

27ac09a289a730e7.jpg

02aa4aae2107dd5f.jpg

Opublikowano
  • Autor

srednio mi sie podobają :gwizdanie:

Opublikowano

A mi bardzo :kox:

Opublikowano

Teraz moja kolej na zmiany :)

co powiecie o takich

A co robisz ze starymi?

Opublikowano

Sprzedaję :) oczywiście jak kupię nowe :mysli:

szukam coś fajnego ale..... :mysli:

Opublikowano

W jakiej cenie masz te nowe ze zdjecia?

Opublikowano

poszło na pr

Opublikowano

Cały :) :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 28 Maj 2008, 15:58 _________________________________________________Teraz moja kolej na zmiany :)

co powiecie o takich

810718923a65cb17.jpg

27ac09a289a730e7.jpg

02aa4aae2107dd5f.jpg

Eeee tam mi się nie podobają :thumbdown: lepsze te które masz teraz :chytry:

Opublikowano

Mi tez leżą srednio, lepsze są te co masz teraz :wink4:

Jeśli chcesz zakładać fele nie od Audi to looknij na gamę felg OZ :th:

Opublikowano

Robert jak dla mnie stare buty lepiej wyglądają.

Może wybierz coś z ori Audi, ogólnie na avancie lepiej leżą felgi z "grubymi" ramionami niż "szprychowe" no ale to kwestia gustu.

TrueOgre ma bardzo podobne, tylko 17", wydaje mi się że takie fele lepiej leża na sedanie.

Opublikowano

Jak dla mnie toora i ten model jest :th: Sam mam szprychy OZ-a w Avancie i wyglada ok,Jak dla mnie fajnie pasuje

Opublikowano

Niezłe tylko troszkę za małe nadkola mam :gwizdanie:

Opublikowano

felgi jesli chodzi o wzór są kozak, ale jakoś nie leża najlepiej na Twoim aucie, moze lepsze by były jakies z wiekszą ilościa ramion jak ma TrueOgre czy Tukan

Opublikowano

Adam jeszcze się nie najezdził nową A4ką a już sie przymierza do tego czegoś :D:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.