Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: my też pracujemy jutro :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:24 _________________________________________________Jarko pogadamy w niedzielę na temat fotelików :)
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: my też pracujemy jutro :thumbdown: :thumbdown:

No ja to nawet zaraz wstaje do pracy :kox:

Opublikowano

No co TY ????poważnie wstajesz :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko pogadamy w niedzielę na temat fotelików :)

Oj nie wiem czy dotrę, jutro na weselicho idę :gwizdanie:

Opublikowano

No co TY ????poważnie wstajesz :gwizdanie:

No to chyba już sporo wypił jak leży :kox:

Opublikowano

No co TY ????poważnie wstajesz :gwizdanie:

No to chyba już sporo wypił jak leży :kox:

Jeszcze siedzę :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: dasz radę młody jesteś :th:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:28 _________________________________________________a obecność u nas obowiązkowa./szef nie przyjmuje byle jakich wymówek/ :polew:
Opublikowano

Będzie miał co kasować :evil:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:22 _________________________________________________

Ja popijam bez % bo jutro do krk na uczelnie bujam :evil:

Młody, nie pękaj tylko dolej sobie tam coś dobrego i z % :decayed:

NIe bo autem jade jak przesadze to bedzie zle a zawsze sie konczy na tym ze przesadzam,Nie mów do mnie młody :thumbdown::decayed:
Opublikowano

Sokol, co z tym filmikiem :?: Bo mi się browar kończy... :decayed:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:34 _________________________________________________

Będzie miał co kasować :evil:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:22 _________________________________________________

Ja popijam bez % bo jutro do krk na uczelnie bujam :evil:

Młody, nie pękaj tylko dolej sobie tam coś dobrego i z % :decayed:

NIe bo autem jade jak przesadze to bedzie zle a zawsze sie konczy na tym ze przesadzam,Nie mów do mnie młody :thumbdown::decayed:

Ja tam chyba wiem czemu nie chcesz pić :gwizdanie:

P.S. Co się tak napinasz o tego młodego :?: Ja bym chciał żeby tak do mnie mówili :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie miał co kasować :evil:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:22 _________________________________________________

Ja popijam bez % bo jutro do krk na uczelnie bujam :evil:

Młody, nie pękaj tylko dolej sobie tam coś dobrego i z % :decayed:

NIe bo autem jade jak przesadze to bedzie zle a zawsze sie konczy na tym ze przesadzam,Nie mów do mnie młody :thumbdown::decayed:

oj

Opublikowano

ale sie rozgadali :decayed:

Opublikowano

po :drunk:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:38 _________________________________________________i nawet główny prezes z nami ...

Opublikowano

po :drunk:[br]Dopisany: 30 Maj 2008, 23:38 _________________________________________________i nawet główny prezes z nami ...

prezes tak długo siedzi? przeciez juz po 19:30 :polew:

Opublikowano

Ja tam chyba wiem czemu nie chcesz pić :gwizdanie

Jarko sie rozgadał :polew: Nie to nie to :evil:
Opublikowano

nie chce sie wrzucic na serwera fajans, a wcale duzo nie zajmuje

poczekaj jeszcze troche, jak nie to jutro dam

Opublikowano

nie chce sie wrzucic na serwera fajans, a wcale duzo nie zajmuje

poczekaj jeszcze troche, jak nie to jutro dam

a co to ma być :mysli: :mysli:

Opublikowano

nie chce sie wrzucic na serwera fajans, a wcale duzo nie zajmuje

poczekaj jeszcze troche, jak nie to jutro dam

a co to ma być :mysli: :mysli:

pewnie SPAM jakis śle :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

nie Sokół

Opublikowano

nie chce sie wrzucic na serwera fajans, a wcale duzo nie zajmuje

poczekaj jeszcze troche, jak nie to jutro dam

a co to ma być :mysli: :mysli:

pewnie SPAM jakis śle :wink4:

No jak zwykle :gwizdanie:

Opublikowano

no przesle wam mało ankiete do wypełnienia :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.