Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dobry wszystkim spamerom.... wreszcie poczytałem o tym piciu bezemnie :kox:

Ale za to nie byłem dłużny po tez coś :drunk:

Wczoraj połowa podgórza była zamknięta bo znowu jakiś debil chciał skakac z mostu heh :wallbash:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

osz ku.wa :shocked:

cóż tu się działo? :kox:

Takie balety Cię ominęły , że masz czego żałować :decayed:

Poczytaj poprzednie strony , a nie tylko ostatnią :polew:

widzę że metody mojego działania znane są nawet w Lublinie :decayed:

Opublikowano

Dobry wszystkim spamerom.... wreszcie poczytałem o tym piciu bezemnie :kox:

Ale za to nie byłem dłużny po tez coś :drunk:

Wczoraj połowa podgórza była zamknięta bo znowu jakiś debil chciał skakac z mostu heh :wallbash:

Chciał skakać bo:

Kto nie skacze ten za .......... hey, hey :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kto nie skacze ten za .......... hey, hey

:polew: :polew:

Opublikowano

Pablo aleś Ty jest na czasie , ten filmik ma z rok jak nie z dwa lata :wink4:

ale walka :kox:

Opublikowano

Pablo aleś Ty jest na czasie , ten filmik ma z rok jak nie z dwa lata :wink4:

ale walka :kox:

Nie ważne ile ma, ważne ze jest dobry cyrk :D

Opublikowano
  • Autor

Najlepsza jest 1-22 minuta jak gosc wpada do kanału :kox:

:polew:

Opublikowano

idzie ktoś gdzieś dzisiaj? Ja pewnie będę ok 21 na rynku , jakiś ogródek :wink4:[br]Dopisany: 31 Maj 2008, 19:21 _________________________________________________SOKóL JESTEś WIELKI :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale sie usmiałem z końcowki jak zapodałeś "jak anioła głos" z naszym kolegą :D

Ogólnie fajnie Ci to wyszło :th:

Opublikowano
  • Autor

No Ja ide Trzeńku drogi gdzies na drina :gwizdanie: filmik sciagam zaraz bedzie komentarz :evil:[br]_________________________________________________SOKOŁ filmik jest ODJAZDOWY !!!!!!!!!!!!!!!! :notworthy:

Opublikowano

buhahahah, jebaka, film za***isty, ekhm chcialem powiedziec feel za***isty ... :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Trzeniek , fotki poszły na e-maila :gwizdanie:

Opublikowano

Buhahahaha filmik super.Końcówka rewelka.

A co to za cowboy stoi w 1:09 minucie filmu ?? :polew:

Opublikowano

Buhahahaha filmik super.Końcówka rewelka.

A co to za cowboy stoi w 1:09 minucie filmu ?? :polew:

jak to kto, Ja :polew:

Opublikowano

Buhahahaha filmik super.Końcówka rewelka.

A co to za cowboy stoi w 1:09 minucie filmu ?? :polew:

jak to kto, Ja :polew:

No i wszystko jasne.Jeszcze Was nie rozróżniam od tyłu :evil2:

Opublikowano

filmik :kox:

Opublikowano

filmik rządzi :kox:

Opublikowano

jaki jest tytuł pierwszego utworu w podkładzie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.