Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Boseeron zmieniaj na to....tutaj jest spokoj i bedzie Pan zadowolony

R-KLASSE 350 CDI 4MATIC JAK NOWY 60822km FULL (3890779213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Taaa... Spokój... Szkoda, że nie wspomniałeś w aukcji (ani na forum), że w aucie jest pneumatyczne zawieszenie, które jest jego bardzo słabą stroną. O kosmicznych kosztach naprawy - nie wspomnę :whistling:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Z resztą jeśli stać kogoś na wydanie prawie 140.000 za auto - to kilkanaście tysięcy na Airmatic nie powinno stanowić problemu :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseeron zmieniaj na to....tutaj jest spokoj i bedzie Pan zadowolony

R-KLASSE 350 CDI 4MATIC JAK NOWY 60822km FULL (3890779213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w lusterku na ktoryms zdjeciu widac wozidlo karola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseeron zmieniaj na to....tutaj jest spokoj i bedzie Pan zadowolony

R-KLASSE 350 CDI 4MATIC JAK NOWY 60822km FULL (3890779213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w lusterku na ktoryms zdjeciu widac wozidlo karola

no a w szybie widać jak naprawiają licznik :kwasny:

i kup tu auto z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron co by się nie okazało ze zamienił stryjek siekierke na kijek......

Cuberek biore to pod uwage także, ale niestety musze przyznać ze spalanie na poziomie 13L/100 km jakie mam obecnie w x3 nie satysfakcjonuje mnie i jest lekko za wysokie, borąc pod uwage ze takie 2 litry spali 7/100km to znacząca różnica a zatem i w portfelu więcej zostanie,przez pół prawie, doświadczenie życiowe pokazao ze nie potrzebuje az tak dużego samochodu bo przewaznie woże dupe tylko swoją.....to znaczy jeźdze w pojedynke.

decyzja podjęta miałem dylemat czy klekota czy benzyne która w mieśćie połknie z 10 litrów więc nie duża róznica z x3 , zatem wybór padł na klekota 2 litrowego.a co tam trzeba zmieniac żeby nie było nudnawo :wink:

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Pablo tylko ze to M47 jest , N47 mają 177 KM i w nich były pekające łańcuchy ....

Łukasz, przeciez TWoje 3.0 D w Bejcy miało miec spalanie ponizej 10 litrów :whistling: mysle ze w 2.0 TDI spalanie bedzie niższe ale nie dwukrotnie! po miescie minimum w korkach 9-10!

Chyba ze w nocy bedziesz smigał wtedy lajtowo 7mke

słuchaj e60 z tym motorem palą do 9 l więc spodiewałem sie wyniku 10-11 ale nie 13,2 a w zimie 14 , niech e91 pali nawet 8 to spora różnica w sakli miesiąca czy roku , ale taj jak mówie główny argument to taki ze łatwiej będzie to w przyszłości sprzedać.... bo na x3 musi być konkretny gość szukający własnie takiego auta.

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

zresztą jutro jade rano do mechanika od bmw sprawdzić ten samochód z kazdej strony i wpiąć sie w komputer, wtedy bede podejmował decyzje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Transit - masz peszka bo nie ma w tej wersji pneumatyki, a to w połączeniu z niskim przebiegiem daje faktycznie długi czas bezproblemowej jazdy tym samochodem

@Fantomas - takie życie na tym forum ze jak człowiek nie cofnie choć pół kilometra to potem spać nie moze...tutaj to wchodzi w krew

@Jarko - nie moze byc inaczej , to dokładnie tam gdzie mówisz...

@Boseron - x3 sprzedaje sie podobnie do e91 - kwestia egzemplarza , ta która wklejalem kilka dni temu na forum to juz sie sprzedała... Kilka miesięcy temu x3 tez poszła po 2tygodniach...a ze pali 13...ilez Ty robisz km żeby miało to jakiekolwiek znaczenie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze ma, przy mojej pensji psa ma to znaczenie ;-) a wersja jest srednia pod wzgledem wyposażenia, pojezdzilem wiem juz o co chodzi i chyba to nie jest to co lubie, doswiadczenie zostanie :-) a poza tym lubie cos zmienic jak widac zeby nie było nudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi ze ma, przy mojej pensji psa ma to znaczenie ;-) a wersja jest srednia pod wzgledem wyposażenia, pojezdzilem wiem juz o co chodzi i chyba to nie jest to co lubie, doswiadczenie zostanie :-) a poza tym lubie cos zmienic jak widac zeby nie było nudno

zamieniać jak stryjek siekierke na kijek :wink::decayed:

eee no psy nie zarabiają tak źle juz nie przesadzaj :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.tapatalk.com/d/14/01/17/apaha7u9.jpg

Spalanie w klekocie 1,9 105 km,

Wiec ile ma palic 3.0?

To i ta fart, bo u mnie na blacie 13,3l. No ale ja mam 11 KM wiecej ;)

Wysłane z konserwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img.tapatalk.com/d/14/01/17/apaha7u9.jpg

Spalanie w klekocie 1,9 105 km,

Wiec ile ma palic 3.0?

To i ta fart, bo u mnie na blacie 13,3l. No ale ja mam 11 KM wiecej ;)

Wysłane z konserwy

no i jesteś trochę cieższy od gruszki :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

http://img.tapatalk.com/d/14/01/17/apaha7u9.jpg

Spalanie w klekocie 1,9 105 km,

Wiec ile ma palic 3.0?

Ale co dziwnego w takim spalaniu u Was w mieście....więcej tam sie stoi jak jedzie....na takie "przemieszczanie" to faktycznie dziś ...nic tylko hybryda by sie zdała ......

Jak czasem jestem w ciągu dnia w KR to mi średnia o 3l wzrasta.....

Duże * silniki spisują się w trasie....,a w korkach.....no cóż wtedy też pokazują ,że potrafią :decayed:

*

wszystkie poza 2.5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

Przestan pisac takie rzeczy bo cie nigdy nie wypuszcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3.0xd i pali 8,5 w mieście...czyli wychodzi na to ze jeździć to trza umic...

jak Ty auto na światłach gasisz i jak jedziesz z górki to wrzucasz na N to co tu sie dziwic :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...