Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

OGr coś się wyjaśniło z tym HTC ONE co Ci ukradli??

mają kolesia, znalezli troche telefonow u niego ale nie znalezli mojego wiec sprawa umorzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Pany, mnie dziś nie będzie na spocie - dwójka w kiermanie :dance2:

Łukasz - 2:thumbup:

lennox, albo ja sie sie starzeje, albo jestem za mlody, ale musialem skorzystac ze slownika slangu, zeby dowiedziec sie co to sa kiermany :decayed::polew::polew::polew:

Czyżby chodziło Ci o puente, czyli że chcesz to spuentować?? Już dawno nie widziałem dwóch błędów ortograficznych w jednym wyrazie :polew:

No to trzeba sie przyjrzeć dobrze bo nikt polonista sie nie urodził a gdy czytam posty raczej nie zwracam uwagi na błędy jakie autor popełnił ponieważ chodzi o treść i sens danej myśli, ale jak to w polandi wyśmiewanie się z innych zostało wyssane z mlekiem mamy :whistling::whistling:

Jak to w Polandii, wysmiewanie wyssane z mlekiem matki... Moze i prawda, ale inną prawdą jest, że wystarczy nauczyć się podstawowych zasad ortografii... To naprawde nie jest trudne a i słownik ortograficzny nie gryzie ani nie parzy. Wystarczyło również napisać inne słowo o takim samym znaczeniu, ale to zbyt skomplikowane i czasochłonne, prawda? Ale jak to w polandii mnóstwo ludzi narzekających na wytknięcie błędu, ale żeby z siebie coś wykrzesać, trud sobie zadać, nauczyć się czegoś nowego żeby inni się nie śmiali - to niebardzo...

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

A tak na marginesie - dwa błędy ortograficzne w jednym wyrazie naprawde śmieszą ;-)

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Co więcej - znam gościa, który zrobił trzy błędy ortograficzne w jednym wyrazie i śmiał się z tego razem ze mną. Ale trzeba mieć dystans do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Pany, mnie dziś nie będzie na spocie - dwójka w kiermanie :dance2:

Łukasz - 2:thumbup:

lennox, albo ja sie sie starzeje, albo jestem za mlody, ale musialem skorzystac ze slownika slangu, zeby dowiedziec sie co to sa kiermany :decayed::polew::polew::polew:

Czyżby chodziło Ci o puente, czyli że chcesz to spuentować?? Już dawno nie widziałem dwóch błędów ortograficznych w jednym wyrazie :polew:

No to trzeba sie przyjrzeć dobrze bo nikt polonista sie nie urodził a gdy czytam posty raczej nie zwracam uwagi na błędy jakie autor popełnił ponieważ chodzi o treść i sens danej myśli, ale jak to w polandi wyśmiewanie się z innych zostało wyssane z mlekiem mamy :whistling::whistling:

Jak to w Polandii, wysmiewanie wyssane z mlekiem matki... Moze i prawda, ale inną prawdą jest, że wystarczy nauczyć się podstawowych zasad ortografii... To naprawde nie jest trudne a i słownik ortograficzny nie gryzie ani nie parzy. Wystarczyło również napisać inne słowo o takim samym znaczeniu, ale to zbyt skomplikowane i czasochłonne, prawda? Ale jak to w polandii mnóstwo ludzi narzekających na wytknięcie błędu, ale żeby z siebie coś wykrzesać, trud sobie zadać, nauczyć się czegoś nowego żeby inni się nie śmiali - to niebardzo...

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

A tak na marginesie - dwa błędy ortograficzne w jednym wyrazie naprawde śmieszą ;-)

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Co więcej - znam gościa, który zrobił trzy błędy ortograficzne w jednym wyrazie i śmiał się z tego razem ze mną. Ale trzeba mieć dystans do siebie...

Sorry taki się urodziłem więcej się to nie powtórzy Mariusz :grin: przecież nie będę się wieszał "chyba".

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

panowie zmieniłem turbo ale coś mi się wydaje że wkręca się dopiero przy 2200 nie powinno wstawać wcześniej? tak przy 1500??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odpaleniu powinno już wstawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie turbo wstaje juz na wylaczonym silniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie zmieniłem turbo ale coś mi się wydaje że wkręca się dopiero przy 2200 nie powinno wstawać wcześniej? tak przy 1500??

A u mnie zaraz jak wyłączę silnik, tak około 23:15. Moim zdaniem powinno wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantoms ale masz wieeeeelkiego stomatologa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jak dochodzę do garażu.

znowu się wtrącasz? nie masz zajęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantoms ale masz wieeeeelkiego stomatologa ;)

wiesz jak jest

wielka stopa=..........:embarrassed:

Nie muszę jak Lennox chodzić w za dużych butach żeby robić wrażenie :naughty:

A u mnie jak dochodzę do garażu.

tzn że co wstaje ci na widok bejcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew::grin:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

znowu się wtrącasz? nie masz zajęcia?

Mam i co Ci do tego chłopie?

Idź na łąkę.

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

1377110_679878318717268_335993880_n.jpg

1948225_679892845382482_2084984325_n.jpg

Premiera NFS w Multikinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze mi ktos podrzucic namiar na ten nowy tor gokartowy na ktorym byliscie pare razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...