Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:rant: :rant: :foch:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bana mu , MODzie Bana!!!! :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ciekawe i można 20 cali założyć :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 15:31 _________________________________________________i na krakowskie drogi jak znalazł :)

Opublikowano

siedze w domu na tym l4 i sie nudze, wiec postanowiłem sie troche poduczyc fotografii w HDR-ze,

Zobacz sobie to: http://news.deviantart.com/article/50149/ na samym dole znajdzesz dwa niezle tutoriale.

Opublikowano

Przesłuchajcie bez przewijania :polew: :polew: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=1VY1y0o_tpw

skąd ta posoka? Z d*py :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przesłuchajcie bez przewijania :polew: :polew: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=1VY1y0o_tpw

skąd ta posoka? Z d*py :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

Przesłuchajcie bez przewijania :polew: :polew: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=1VY1y0o_tpw

skąd ta posoka? Z d*py :polew: :polew: :polew: :polew:

hahaha dobre , pedalskie radio wio wio wio do kloaki pedale :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 18:18 _________________________________________________kanapka :

pedał , lesba i pedał :polew:

Opublikowano

Cuber skąd ta posoka? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cuber skąd ta posoka? :polew: :polew: :polew:

z duuuupy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Zobacz sobie to: http://news.deviantart.com/article/50149/ na samym dole znajdzesz dwa niezle tutoriale.

dzieki :th:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 19:57 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/oryginalne_lampy_po_liftingu_do_a4_tanio-t36020.0.html

macie panowie polifty tanio :wink4:

Opublikowano

Kto będzie na spocie w niedzielę :> ? bo ja będę :naughty:

Opublikowano

Witam.Cuber załatwione :th:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 09:34 _________________________________________________Pablo montuja u Was takie?

http://pl.youtube.com/watch?v=fuCN57lv7Tw

Mowisz masz :decayed:

No panowie takiego spamu dawno nie było :naughty:

MŁODY, stara paczka będzie :wink4:

Opublikowano

i przybył stały bywalec Energy 2000 :decayed:

Opublikowano

i przybył stały bywalec Energy 2000 :decayed:

E tam to juz nie te czasy :decayed:

Ty ale nie godoj Trzeniu bo dzis jest Alex C w Energy i trza jechac, jedziesz jak cos bo ja mysle nad tym :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wiem bo mój brat tam jest , następny oszołom :embarrassed:

Opublikowano

wiem bo mój brat tam jest , następny oszołom :embarrassed:

To mogłeś jechać z bratem :decayed:

Opublikowano

Pablo ja już wyrosłem , Wy jeszcze nie :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.