Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

boseron, ale Ty to masz k**ewskiego pecha z tymi autami, jakieś fatum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No za Boseronem ciągnie sie chyba jakaś klątwa:/ musisz jakieś czary odprawić;) to na szkole pójdziesz razem z moim takim dobrym znajomkiem z wojewódzkiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek, w Myślenicach masz zajebistego speca od wtryskiwaczy.

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Bosek, a odmy nie wystarczyło przeczyścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron nie chcesz B5 z silnikiem co Cie przeżyje :whistling: niemiec też płakał jak sprzedawał :naughty:

A tak na poważnie to albo masz zajebistego pecha...albo jak kumpel Pabla kupujesz jakieś składaki, albo jesteś chodzącą destrukcją :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, 220 kkm miało prawo się zepsuć, o jednym wtrysku wiedziałem jak brałem auto że leje, turbina to bolaczka tego modelu niestety, Ogr kupiłem nową odme ori za 50 zł od kumpla wiec nie ma sensu czyścić

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

zrobię wszystko i sprzedam hehe żartuje nie puszcze jej tak łatwo. trudno życie.....

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

dzwoniłem do Jaworzna krzykneli 1900 plus VAT za suszare masakra jakaś, wiec zostaje Gladysek 1150 po znajomości

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek, wsadzaj większe wtryski i większe turbo jak i tak wymieniasz + chip i będziesz zadowolony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi: panowie potrzebuję jakiś w miarę sensowny i w dobrych pieniądzach nocleg z 9 na 10 lipca i blisko żeby był jakiś burdel, oczywiście dla dwóch osób, jadę z kumplem :wink: poleci ktoś coś?

pisałem juz

tak samo centrum pasi ?

602 487 712 Wiesław

Pensjonat Stańczyk Kraków, tanie noclegi Kraków, apartamenty | O nas

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

stworzyłem wątek :decayed:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/noclegi-krakow-332306/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosek, wsadzaj większe wtryski i większe turbo jak i tak wymieniasz + chip i będziesz zadowolony ;-)

znowu skrzynie załatwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pilna sprawa. Jest maglownica do kupienia http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/maglownica-belka-tyl-mechanizm-hamulca-recznego-332020/ z tym ze zdjeta z 2,5tdi. Orientuje sie ktos czy podejdzie do 1,9tdi ? I czy idzie po nr dowiedziec sie czy to jest koyo czy zf ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pilna sprawa. Jest maglownica do kupienia http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/maglownica-belka-tyl-mechanizm-hamulca-recznego-332020/ z tym ze zdjeta z 2,5tdi. Orientuje sie ktos czy podejdzie do 1,9tdi ? I czy idzie po nr dowiedziec sie czy to jest koyo czy zf ?

Maglownice w podobnych pieniądzach zregenerujesz i chyba lepiej by tak było zrobić. Np tutaj: Przekładnie kierownicze ? regeneracja przy wykorzystaniu oryginalnych uszczelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dzekson wszystkiego najlepszego!

Powodzenia w dalszym rezaniu :hi:

I 100 zmodzonych aut ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego! :)

Boseron ty to masz pecha, możesz podjechać do Adama i Marcina w pim auto i dowiesz się co i jak, bardzo dobrze ogarniają auta, moje w tamtym roku zrobili i wszystko jest ok :)

Pozdro z Wawy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł ale ja wiem co jest do roboty turbo i wtrysk jeden. wszystko.

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...