Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chłopaki kojarzycie czy w KRK kupie gdzieś porządne żarniki D1S? Ktoś na forum też tym handlował ale nie mogę znaleźć...

Hammer :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Filip na miasteczku agh tanio znajdziesz.

Opublikowano

dzieki Robert :hi:

Opublikowano

Powitać :hi: panowie potrzebuję jakiś w miarę sensowny i w dobrych pieniądzach nocleg z 9 na 10 lipca i blisko żeby był jakiś burdel, oczywiście dla dwóch osób, jadę z kumplem :wink: poleci ktoś coś?

Opublikowano

no i stało się, bmw zaczęło jechać jak traktor, kopcic na biało itd, byłem dziś u mechanika rozegrał układ do lotowy okazało się że zawalony olejem ponadto opiłki metalu widoczne w wylocie z turbiny co świadczy o konieczności regeneracji no i jeszcze jeden wtrysk na korelacji wartość ponad 4 wiec tez idzie do regeneracji, ja oddaje jutro wtrysk i turbine do Gladyska na Bora Komorowskiego, znam tam chłopaka pracownika, jeszcze u nich nie robiłem ma ktoś o nich zdanie?

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

1150 regeneracja turbo, 450 wtrysku to dużo czy ok?

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Cena ok. Co do gladyska to w necie sa o nim opinie pozytywne i negatywne ale wtryski bym robil tylko u niego ale turbo gdzir indziej

Opublikowano

Jak beemka kopci na bialo to sprawdź odme jeszcze. Tam jest taki filtr przy pokrywie zaworów ktory sie zapycha. Jeśli chodzi o gładyska to dobra firma. Znam własciciela osobiscie i bywałem u niego na szkoleniach, więc smiało moge polecić :wink:

Opublikowano
Chłopaki kojarzycie czy w KRK kupie gdzieś porządne żarniki D1S? Ktoś na forum też tym handlował ale nie mogę znaleźć...

Hammer :whistling:

hammer handluje jest watek[emoji6]

Opublikowano

Gladysek zależy na kogo trafia Twoje czesci...pomijając wszystko jest za drogi jak na taka loterie

Opublikowano

daje 24 miechy gwarancji na turbo tylko dziwne ze kazał mi podjechać zanim zdemontuje turbo żeby zczytac parametry jakieś i po regeneracji tak samo ustawić żebym nie miał pretensji.......

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

Jak beemka kopci na bialo to sprawdź odme jeszcze. Tam jest taki filtr przy pokrywie zaworów ktory sie zapycha. Jeśli chodzi o gładyska to dobra firma. Znam własciciela osobiscie i bywałem u niego na szkoleniach, więc smiało moge polecić :wink:

odma już zamowiona bo wyczytalem ze co 3 wymianę oleju trzeba ją zmienić bo się zapycha, to jak zrobię wszystko to zostawię auto chyba na dłużej

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

mój kolega okleja auta folią tak okleil swoje bmw

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 23:51 ----------

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

---------- Post dopisany at 00:09 ---------- Poprzedni post napisany at 00:03 ----------

bmw_3.jpg

---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

1600 zł folia robota free

Opublikowano

Jeśli chodzi o ms agh :D to możesz iść albo do akademika Olimp (świeżo odremontowany) lub Alfa ale tam to nie wiem jak jest z wolnymi pokojami jest.

Opublikowano

boseron, ale Ty to masz k**ewskiego pecha z tymi autami, jakieś fatum.

Opublikowano

No za Boseronem ciągnie sie chyba jakaś klątwa:/ musisz jakieś czary odprawić;) to na szkole pójdziesz razem z moim takim dobrym znajomkiem z wojewódzkiej...

Opublikowano

Bosek, w Myślenicach masz zajebistego speca od wtryskiwaczy.

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Bosek, a odmy nie wystarczyło przeczyścić ?

Opublikowano

boseron nie chcesz B5 z silnikiem co Cie przeżyje :whistling: niemiec też płakał jak sprzedawał :naughty:

A tak na poważnie to albo masz zajebistego pecha...albo jak kumpel Pabla kupujesz jakieś składaki, albo jesteś chodzącą destrukcją :polew:

Opublikowano

Panowie spokojnie, 220 kkm miało prawo się zepsuć, o jednym wtrysku wiedziałem jak brałem auto że leje, turbina to bolaczka tego modelu niestety, Ogr kupiłem nową odme ori za 50 zł od kumpla wiec nie ma sensu czyścić

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

zrobię wszystko i sprzedam hehe żartuje nie puszcze jej tak łatwo. trudno życie.....

Wysłane z mojego GT-I9300

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

dzwoniłem do Jaworzna krzykneli 1900 plus VAT za suszare masakra jakaś, wiec zostaje Gladysek 1150 po znajomości

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

Bosek, wsadzaj większe wtryski i większe turbo jak i tak wymieniasz + chip i będziesz zadowolony ;-)

Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano
Powitać :hi: panowie potrzebuję jakiś w miarę sensowny i w dobrych pieniądzach nocleg z 9 na 10 lipca i blisko żeby był jakiś burdel, oczywiście dla dwóch osób, jadę z kumplem :wink: poleci ktoś coś?

pisałem juz

tak samo centrum pasi ?

602 487 712 Wiesław

Pensjonat Stańczyk Kraków, tanie noclegi Kraków, apartamenty | O nas

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

stworzyłem wątek :decayed:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/noclegi-krakow-332306/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.