Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taka to pożyje :naughty:

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:31 ----------

wczoraj wieczorem widziałem to Maserati, d*pa tym sie wozi blondyna z wielkim napisem na drzwiach laparis. eu, jak dala do pieca na matecznym to od samego dźwięku dostałem orgazmu,

boseron nie gadaj tylko kupuj dziada od kolesia bo będzie sprzedawać, Cuber na poprzedniej stronie wrzucał :kox:

e213386495ec277a.jpg

http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-cgka-moj-czorno-bioly-rumak-d-333952/

Fajnie się temat rozkręca :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... :)

szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-)

Opublikowano

Witam,

Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... :)

szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-)

na kogo :whistling:

Opublikowano
:hi: siemanko
Opublikowano
:hi: siemanko

:hi:

Opublikowano
  • Autor

kur.... i co tu dzisiaj robić ? Meczy nie ma , leje :facepalm:

Opublikowano
kur.... i co tu dzisiaj robić ? Meczy nie ma , leje :facepalm:

nic tylko się w domu upić :decayed:

Opublikowano

Witam,

Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... :)

szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-)

na kogo :whistling:

O lawete chodziło, nawet nie wiem czy ktoś jeszcze dysponuje.

Opublikowano

Panowie gdyby ktoś potrzebował jakiegoś malowania u lakiernika to jest rabat 49,99zł za element

Karoseria jak nowa

Opublikowano
Ja się dzisiaj nie wyrobilem na spota bo mnie wiercili u FANTOMASA:decayed:

słyszałem że jak ci wywierciły to zobaczyły w środku jakąś nitkę a najciekawsze było jak ją przecięły

Opublikowano
Panowie gdyby ktoś potrzebował jakiegoś malowania u lakiernika to jest rabat 49,99zł za element

Karoseria jak nowa

a ktos ma jakies doswiadczenie z tym lakiernikiem?

Opublikowano
słyszałem że jak ci wywierciły to zobaczyły w środku jakąś nitkę a najciekawsze było jak ją przecięły

Jeszcze 3 wizyty zostały :decayed:

Opublikowano

Witam,

Robert kupuj ta bude B2 bo laweta czeka na transport dla Ciebie... :)

szukam B1 albo b2 z q w serii i aż tak mi sie nie pali ;-) wiem ze moge na Ciebie liczyć więc spoko spoko, na pewno się odezawę w razie W ;-)

na kogo :whistling:

O lawete chodziło, nawet nie wiem czy ktoś jeszcze dysponuje.

Dysponuje:wink:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

:hi:

Opublikowano
Panowie gdyby ktoś potrzebował jakiegoś malowania u lakiernika to jest rabat 49,99zł za element

Karoseria jak nowa

to wole nie wiedziec jak i czym on to maluje.

140zl za malowanie 4 elementow :decayed:

hulajnogi bym mu nie oddal a co dopiero auto :wink:

Opublikowano

Może chodzi o malowanie samolocików 1:43 :decayed:

Opublikowano
Panowie gdyby ktoś potrzebował jakiegoś malowania u lakiernika to jest rabat 49,99zł za element

Karoseria jak nowa

to wole nie wiedziec jak i czym on to maluje.

140zl za malowanie 4 elementow :decayed:

hulajnogi bym mu nie oddal a co dopiero auto :wink:

Może chodzi o malowanie samolocików 1:43 :decayed:

A czytać ze zrozumieniem umiemy?

Za element takie jak maska, dach, zderzak za które płacimy od 500 do 800 normalnie, trza odjąć wartość grupona.

Za pozostałe 400 - wartość grupona.

Czyli inne kosztują 235-250, a maska itp od 335-650 za element.

Opublikowano
:hi:, okleja ktoś u nas samochody folią ?
Opublikowano
:hi:, okleja ktoś u nas samochody folią ?

KERCZI? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.