Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest, ale miejsc na dziś już brak ;/

Pany jaki jest największy i gdzie sklep sportowy, nie decathlon?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja chyba pojadę na zakopiańska na myjkę bo nic innego konkretnego nie przychodzi mi do głowy


tylko pytanie , jaka ma być pogoda jutro ? Bo co informacja pogodowa to każda jest inna :facepalm:

Opublikowano

Przecież masz koło siebie za***ista myjnię reczna

Opublikowano
  • Autor

gdzie ?

Opublikowano

Na Jana Pawła, jak sie wjeżdża na Politechnikę

Koło eldorado, jeden wjazd wczesniej

Opublikowano
  • Autor

Ja wiem czy taka za***ista ?

Opublikowano

W galerii Bonarka i Plaza jest myjnia. Dobra jest tez myjnia na terenie salonu TOYOTA - Anwa na al. Pokoju.

Opublikowano

Ja wiem czy taka za***ista ?

Imho jedna z lepszych w Krakowie
Opublikowano
  • Autor

W galerii Bonarka i Plaza jest myjnia. Dobra jest tez myjnia na terenie salonu TOYOTA - Anwa na al. Pokoju.

w Plazie to sorry ale jest kupa! Byłem dwa razy tam i nigdy wiecej się nie pojawię! Toyota Anwa znam dobrze ale choć wstępnie myją chłopaki przed automatem ( nawet bardzo nie zostawia rys ) to i tak nie robi szału....

Ja wiem czy taka za***ista ?

Imho jedna z lepszych w Krakowie

hmmm byłem tam raz i szału nie było.... masz namiar na nich aby zarezerwować miejsce ? Dam im drugą szansę :)

oki znalazłem namiar ;)

Opublikowano

Jak mieszkałem na markowskiego to myłem tam nonstop i byłem zadowolony

Opublikowano

Dobry,

Umyłem w piątek, bo w Krakowie sucho, jadę na Warszawę, Katowice ulewa, w stronę Częstochowy śnieżyca. Dziękuję.

@Kerczi, jeśli o sportowe chodzi to chyba zawsze lepiej specjalistyczny? :co: Taniej i lepiej.

Opublikowano

Jest, ale miejsc na dziś już brak ;/

Pany jaki jest największy i gdzie sklep sportowy, nie decathlon?

Co potrzebujesz kupić? Sklepów sportowych jest sporo np Presto na Mogilskiej, Alpamayo na Krowoderskiej

w Plazie to sorry ale jest kupa! Byłem dwa razy tam i nigdy wiecej się nie pojawię! Toyota Anwa znam dobrze ale choć wstępnie myją chłopaki przed automatem ( nawet bardzo nie zostawia rys ) to i tak nie robi szału....

Bez stresu, masz przecież nieco grubszą warstwę lakieru :wink:

Edytowane przez ruks

Opublikowano

Potrzebuje trochę stuffu do biegania. Jako ze wyglądam już jak rolnik szuka zony to postanowiłem zacząć biegać ;)))

Opublikowano
  • Autor

ruks ale tylko z tyłu ;)

Kerczi a co Ty takiego potrzebujesz do tego biegania ? Buty, getry .....

Opublikowano

Dokladnie

Opublikowano

Jakos nie zauwazylem aby Cie przybulo ;-)

W dobre buty zainwestuj i nie zaluj. Kolana dostaja po tylku az milo. I duzo lepiej biegac po trawie/ziemi niz po asfalcie/betonie.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano

No dzisiaj sie zważyłem i już 104kg...wlasnie głownie mi o buty chodzi...jestem w m1 i tu wielkie G jest...jadę do Bonarki...

Czy intersport zakopianka??

Opublikowano

Ja wiem czy taka za***ista ?

Na pewno nie jedź na ręczną przy cerfie u nas bo mi uje ryse zrobili na masce w becie ściągaczką.
A o tej myjce co KERCZI mówi to nie słyszałem ale można sprawdzić.
Nową bezdotykową zrobili przy Tomeksie.

Opublikowano
  • Autor

Pablo bezdotykowa nadaje się do spłukania pyłu z samochodu a nie do jego umycia....

Opublikowano

Pablo bezdotykowa nadaje się do spłukania pyłu z samochodu a nie do jego umycia....

Wiem o tym ale jest w razie czego to najbliższa od nas by na szybko opłukać auto, dalej do góry to najbliższą kończą na parkingu Kauflandu na Kombatantów.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.