Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pablo bezdotykowa nadaje się do spłukania pyłu z samochodu a nie do jego umycia....

Jak się stoi w kolejce i dobrze spsika auto chemią przed, umyje, a później wytrze to też nie jest źle.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Sorry ten temat był już przerabiany u nas na spotach i nie wiem czy jest sens aby po raz kolejny dyskutować o tym ale czarnego ( zresztą nie tylko ) samochodu nie umyjesz jeśli jest brudny! Możesz jedynie spłukać z niego część syfu lub w lecie kurzu.... .... Jak można wycierać nie umyte auto ?

Opublikowano

Nie na każdej bezdodykówce nie można używać gąbki i swoich środków ;-)

Opublikowano

Potrzebuje trochę stuffu do biegania. Jako ze wyglądam już jak rolnik szuka zony to postanowiłem zacząć biegać ;)))

To nie pomogę bo to zupełnie nie mój sport ;)

Opublikowano

Ja juz umyłem a wy dalej sie modlicie gdzie i jak.

Kerczi fakt zle juz wyglądasz

Opublikowano

Dobry meczyk ;-) Brawo ;-)

Opublikowano

Napisano dziś, 15:04

Potrzebuje trochę stuffu do biegania. Jako ze wyglądam już jak rolnik szuka zony to postanowiłem zacząć biegać ;)))

Karol polecam http://mdsport.pl/ wiekszosc swoich gratow do biegania tam kupiełem :wink: , ewnetualnie http://www.sklepbiegacza.pl/?gclid=CMT0yvmNwcMCFQXnwgodzhkALQ

Edytowane przez nimskrk

Opublikowano

Nie na każdej bezdodykówce nie można używać gąbki i swoich środków ;-)

Ja jednak używam czasami swojej szczotki :)

Opublikowano

Hej, potrzebuję kupić jakiś smartfonik w przystępnej cenie, ma ktoś coś sprawnego do sprzedania?

Opublikowano

Karol to bierzemy sie obaj za siebie bo u mnie 103 na wadze,

ciapaty do domu, ale le ble

Opublikowano

boseron tylko nie mów że przestałeś trenować :facepalm:

Opublikowano

Karol najlepiej jedź do sklepu biegacza, tam najlepiej dobiorą Ci odpowiednie buty

Opublikowano

Już po balu, 6h chodziłem ale ekwipunek skompletowany...teraz trochę trzeba poczytać i rano GO

Niedługo będę biegł idąc ...jak forest gump ;)

Może na spota przybiegne?!?!;)

Opublikowano

Już po balu, 6h chodziłem ale ekwipunek skompletowany...teraz trochę trzeba poczytać i rano GO

Niedługo będę biegł idąc ...jak forest gump ;)

Może na spota przybiegne?!?! ;)

Dobrze że chociaż masz tyle wiary ;-)

Opublikowano

Już po balu, 6h chodziłem ale ekwipunek skompletowany...teraz trochę trzeba poczytać i rano GO

Niedługo będę biegł idąc ...jak forest gump ;)

Może na spota przybiegne?!?! ;)

ciekawe jak długo wytrzymasz :wink:, życzę jak najdłuzej

Edytowane przez nex

Opublikowano

niestety, wytwalosc i zamierzony cel są wazne

Opublikowano

:hi: pssssyt :drinks: zdrówko Panowie

Opublikowano

najlepszegp , ja niestety herbata bo w pracy

Opublikowano

Nie Ty jeden ;)

wysłane z lte

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.