Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Może na spota przybiegne?!?!;)

daj znać wcześniej to wezmę zestaw pierwszej pomocy [emoji382]
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje nr węża powietrznego do torba. ten gruby co idzie od przepławki do turbiny z jednym króćcem. AHU motor czyli turbina bez zmiennej...

KERCZI? :naughty:

tak na oko to chyba będzie to http://allegro.pl/rura-waz-dolot-vw-passat-b5-audi-a4-8d0129615a-i5030397148.html :eusathink:

Opublikowano

Pablo HTC desire 310 prawie 2 lata gwar 280 zł więc da się

Opublikowano

W którym miejscu powinien być wsadzony czujnik temperatury zewnętrznej? wypadł mi i póki co go zawinąłem w komorze silnika przy kompie.

Opublikowano

W którym miejscu powinien być wsadzony czujnik temperatury zewnętrznej? wypadł mi i póki co go zawinąłem w komorze silnika przy kompie.

Pod zderzakiem po lewej stronie w B5.

Opublikowano

W którym miejscu powinien być wsadzony czujnik temperatury zewnętrznej? wypadł mi i póki co go zawinąłem w komorze silnika przy kompie.

Pod zderzakiem po lewej stronie w B5.

dzięki popatrzę sobie na spokojnie ;)

Opublikowano

Proponuje jako alternatywę drogę na Olkusz i Dąbrowę Górniczą zwłaszcza jak się jedzie na Łódź, nie ma straty na czasie w ogóle.

Opublikowano

Proponuje jako alternatywę drogę na Olkusz i Dąbrowę Górniczą zwłaszcza jak się jedzie na Łódź, nie ma straty na czasie w ogóle.

Na Łódź w godzinach szczytu to na Wolbrom cisnę i też dużej straty nie ma, a że często z psem jeżdżę to i nawet lepsza droga bo jest gdzie stanąć na "siku"

Opublikowano

a jak z Psami na tej trasie? ;)

Opublikowano

W którym miejscu powinien być wsadzony czujnik temperatury zewnętrznej? wypadł mi i póki co go zawinąłem w komorze silnika przy kompie.

na chłodnicy płynu do wspomagania jest plastikowe mocowanie na ten czujnik

d213f06457c61c023eccaf5ddeaed217.jpg

między chłodnicą ,a zderzakiem - wysokość kratki środkowej

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

a jak z Psami na tej trasie? ;)

Rzadko spotykany gatunek prze co moja psica czuje się strasznie samotna gdy tamtędy jadę

W którym miejscu powinien być wsadzony czujnik temperatury zewnętrznej? wypadł mi i póki co go zawinąłem w komorze silnika przy kompie.


na chłodnicy płynu do wspomagania jest plastikowe mocowanie na ten czujnik

d213f06457c61c023eccaf5ddeaed217.jpg

między chłodnicą ,a zderzakiem - wysokość kratki środkowej

o widzisz... nawet nie wiedziałem, że coś takiego tam jest :decayed::thumbup1:

Opublikowano

a jak z Psami na tej trasie? ;)

Rzadko spotykany gatunek prze co moja psica czuje się strasznie samotna gdy tamtędy jadę

W którym miejscu powinien być wsadzony czujnik temperatury zewnętrznej? wypadł mi i póki co go zawinąłem w komorze silnika przy kompie.

na chłodnicy płynu do wspomagania jest plastikowe mocowanie na ten czujnik

d213f06457c61c023eccaf5ddeaed217.jpg

między chłodnicą ,a zderzakiem - wysokość kratki środkowej

o widzisz... nawet nie wiedziałem, że coś takiego tam jest :decayed::thumbup1:

....nie wiem jak w kosiarkach :mysli:......:grin: ...w v-kach tak jest :decayed:

tak to jest jak się drogę prywaciarzowi oddaje :doh:

Edytowane przez Arturoo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.