Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doszla redukcja wieloklinu do nowej kiery i nowe wtryski 216stki, w poniedzialek rezomy :D

to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dzisiaj w końcu odbieram szaraka ale wraca tam znowu za kilka dni.

Opublikowano

Doszla redukcja wieloklinu do nowej kiery i nowe wtryski 216stki, w poniedzialek rezomy :D

to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze?

to wszystko ;)

wiadomo, ze jeszcze jakies tam pierdoly typu map sensor 3 barowy, szerszy dolot z nierdzewki pod fmic, kolektor awx, wywalony kat, egr, i mnostwo innych dupereli, ale z takich stricte rzeczy podnoszących moc to tak jak wspomniales, turbo awx i 216 :)

i na tym koniec, juz nic wiecej nie robie.. :bag:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

terefere, nie oszukuj siebie :P

Opublikowano

Doszla redukcja wieloklinu do nowej kiery i nowe wtryski 216stki, w poniedzialek rezomy :D

to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze?

to wszystko ;)

wiadomo, ze jeszcze jakies tam pierdoly typu map sensor 3 barowy, szerszy dolot z nierdzewki pod fmic, kolektor awx, wywalony kat, egr, i mnostwo innych dupereli, ale z takich stricte rzeczy podnoszących moc to tak jak wspomniales, turbo awx i 216 :)

i na tym koniec, juz nic wiecej nie robie.. :bag:

też kiedyś myślałem że wrzucę turbo z awx i wtryski 216 i będzie super.... :decayed: ogólnie set, spoko do jazdy na co dzień, auto radzi sobie dosyć dobrze, no ale po paru dniach zacznie wydawać Ci się że chyba coś jest nie tak, bo jakoś nie jedzie tak jak kiedyś :decayed: map 3bary pod to turbo jest zbędny, standarowy spokojnie obsłuży je.

Opublikowano

Doszla redukcja wieloklinu do nowej kiery i nowe wtryski 216stki, w poniedzialek rezomy :D

to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze?

to wszystko ;)

wiadomo, ze jeszcze jakies tam pierdoly typu map sensor 3 barowy, szerszy dolot z nierdzewki pod fmic, kolektor awx, wywalony kat, egr, i mnostwo innych dupereli, ale z takich stricte rzeczy podnoszących moc to tak jak wspomniales, turbo awx i 216 :)

i na tym koniec, juz nic wiecej nie robie.. :bag:

też kiedyś myślałem że wrzucę turbo z awx i wtryski 216 i będzie super.... :decayed: ogólnie set, spoko do jazdy na co dzień, auto radzi sobie dosyć dobrze, no ale po paru dniach zacznie wydawać Ci się że chyba coś jest nie tak, bo jakoś nie jedzie tak jak kiedyś :decayed: map 3bary pod to turbo jest zbędny, standarowy spokojnie obsłuży je.

wsadzilismy 3barowy zeby juz byl spokój na zaś, w razie gdybym jednak chcial modzic dalej.

poza tym u mnie (u nas) jest mapsensor wlutowany do ECU i niestety juz 2 razy mi padł i nie mialem zamiaru kupowac trzeciego ECU, dlatego dla swietego spokoju wyprowadzilismy go na zewnatrz i wrzucilismy od razu wydajniejszy.

wszystko jest robione z glowa, nie robimy nic na darmo ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Doszla redukcja wieloklinu do nowej kiery i nowe wtryski 216stki, w poniedzialek rezomy :D

to ostatecznie jaki teraz będzie set u Ciebie? t.awx + 216 + coś jeszcze?

to wszystko ;)

wiadomo, ze jeszcze jakies tam pierdoly typu map sensor 3 barowy, szerszy dolot z nierdzewki pod fmic, kolektor awx, wywalony kat, egr, i mnostwo innych dupereli, ale z takich stricte rzeczy podnoszących moc to tak jak wspomniales, turbo awx i 216 :)

i na tym koniec, juz nic wiecej nie robie.. :bag:

też kiedyś myślałem że wrzucę turbo z awx i wtryski 216 i będzie super.... :decayed: ogólnie set, spoko do jazdy na co dzień, auto radzi sobie dosyć dobrze, no ale po paru dniach zacznie wydawać Ci się że chyba coś jest nie tak, bo jakoś nie jedzie tak jak kiedyś :decayed: map 3bary pod to turbo jest zbędny, standarowy spokojnie obsłuży je.

wsadzilismy 3barowy zeby juz byl spokój na zaś, w razie gdybym jednak chcial modzic dalej.

poza tym u mnie (u nas) jest mapsensor wlutowany do ECU i niestety juz 2 razy mi padł i nie mialem zamiaru kupowac trzeciego ECU, dlatego dla swietego spokoju wyprowadzilismy go na zewnatrz i wrzucilismy od razu wydajniejszy.

wszystko jest robione z glowa, nie robimy nic na darmo ;)

oj Radek Radek ,na zaś to się kupuje 4barowy, bo jak gtb22 obsłuży?? :decayed::wink::thumbup1:

Opublikowano

zwariowal :decayed:

Opublikowano

W ośce ;-) ? Półośki będą urwane na bank ;-)

Opublikowano

Fanta zaprasza na oglądanie

rajdzubrow.pl

Opublikowano

W ośce ;-) ? Półośki będą urwane na bank ;-)

Jest na naszym forum klika Afnow w oście z mocą ~245KM/ 450Nm w ośce i nic się nie urywa. Bardziej bałbym sie o korby :decayed:

Opublikowano

Panowie ma ktos wklad lusterka pasazera podgrzewany wypukly na sell ?

Wysyłane z mojego GT-P5210 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie, nie wybiera sie ktos moze w najblizszym czasie w okolice Płocka?

Opublikowano

:bry:

ABG

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

:hi::kawa:

Wąski, Fanta jeszcze raz graty :wink:

Opublikowano

:hi::kawa:

Wąski, Fanta jeszcze raz graty :wink:

:wink: Dzięki wielkie

Opublikowano

:hi::kawa:

Wąski, Fanta jeszcze raz graty :wink:

Dziękujemy :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Siemka ;-)

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.