Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

boseron dzięki za pomoc :hi::kwasny:

nie czytam PW na komorce a tapatalk nie informuje o nowych wiadomosciach dopóki w nie nie wejdziesz wiec nue dziekuj i sie nie krzyw, czasem trzeba zadzwonić będzie łatwiej
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

boseron dzięki za pomoc :hi::kwasny:

nie czytam PW na komorce a tapatalk nie informuje o nowych wiadomosciach dopóki w nie nie wejdziesz wiec nue dziekuj i sie nie krzyw, czasem trzeba zadzwonić będzie łatwiej

Słuchaj władzy :decayed:

Opublikowano

Panowie, jakis czas temu pytalem tutaj o kogos od CB kto nie wcisnie mi kupy i Kerczi i Waski podrzucili mi jakies adres... ale nie moge teraz tego znalezc :(. podrzuci ktos raz jeszcze?

Opublikowano

Np. Radioman na 29listopada, nie są najtańsi ale sensowni

Opublikowano

Panowie, jakis czas temu pytalem tutaj o kogos od CB kto nie wcisnie mi kupy i Kerczi i Waski podrzucili mi jakies adres... ale nie moge teraz tego znalezc :(. podrzuci ktos raz jeszcze?

http://www.ravis.eu/

Opublikowano

Panowie, jakis czas temu pytalem tutaj o kogos od CB kto nie wcisnie mi kupy i Kerczi i Waski podrzucili mi jakies adres... ale nie moge teraz tego znalezc :(. podrzuci ktos raz jeszcze?

http://www.ravis.eu/

I ravis tez wlasnie miałem Ci polecić , jeszcze jest gość w Zielonkach kozak Waldek ale on raczej obsługuje korporacje TAXI

Opublikowano

dzieki

Opublikowano

Panowie, czy ktoś ma wytwornicę dymu ?

Opublikowano

Panowie, czy ktoś ma wytwornicę dymu ?

zapytaj Fantomasa, to jemu bierze olej moze Ci użyczy strucla
Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś szukał...fajna furmanka...możliwa negocjacji ceny:

http://allegro.pl/toyota-avensis-2-0d-kombi-serwis-do-konca-fvat23-i5793309809.html

ile dałeś w łapę kościelnemu że Cię wpuścił ? :grin:

zdjęcia specjalnie tam robiłeś co by przyszły nabywca myślał ze auto od duchownego ?

Opublikowano

Jakby ktoś szukał...fajna furmanka...możliwa negocjacji ceny:

http://allegro.pl/toyota-avensis-2-0d-kombi-serwis-do-konca-fvat23-i5793309809.html

ile dałeś w łapę kościelnemu że Cię wpuścił ? :grin:

zdjęcia specjalnie tam robiłeś co by przyszły nabywca myślał ze auto od duchownego ?

Może zmienię tytuł: perfekcyjna toyota od pastora??;)

Opublikowano
  • Autor

:naughty::naughty::naughty:


dopisz ze to ksiedza z radia Maryja i TV Trwam to na pewno szybko znajdzie nabywcę

Opublikowano

Jutro bede miał kolejna sztukę od księży jak pogoda dopisz :) tym razem w czterech butach ;))

Buahahahahha....padłem ;)))

http://youtu.be/DJjC7pFyIhY

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

Popraw link bo: "Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp."

ABG

Opublikowano

Popraw link bo: "Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp."

ABG

Tera

http://youtu.be/DJjC7pFyIhY

Opublikowano
Jutro bede miał kolejna sztukę od księży jak pogoda dopisz :) tym razem w czterech butach ;))

Jutro testuje wiec nie wiem czy wyrobisz się żeby zrobić zdjęcia

Opublikowano

Panowie, czy ktoś ma wytwornicę dymu ?

zapytaj Fantomasa, to jemu bierze olej moze Ci użyczy strucla
weź ty idź lepiej i oddaj fartucha
Opublikowano

Panowie, jakis czas temu pytalem tutaj o kogos od CB kto nie wcisnie mi kupy i Kerczi i Waski podrzucili mi jakies adres... ale nie moge teraz tego znalezc :(. podrzuci ktos raz jeszcze?

RAVIS - Brodowicza -Piotrek

Opublikowano

Siemka :hi::kawa:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.