Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::kawa:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bueons ajres :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Nie mam pod ręką fotki ale wygląda identycznie jak w B5 trójramienna tylko że tam one występowały w pikowanej skórze. Kupiłem taką do żony A3 to możesz kiedyś zerknąć.

to jaki jest sens zamieniac na to samo? jakby mi zalezalo na pikowanej skorze to bym obszyl swoja z S4 ;)

Taka mi sie podobała i taka kupilem :)

tej swojej z S4 nie sprzedaje, wiec jak nie bedzie ta nowa pasowac do wnetrza to wroce do poprzedniej a tą pogonie.

Opublikowano

...rozumiem że multifunkcje i jaśka będziesz rezał :doh: zlituj sie i nie rób odpustu...

Opublikowano

...rozumiem że multifunkcje i jaśka będziesz rezał :doh: zlituj sie i nie rób odpustu...

+1

Jak to mawia znajomy... z gówna kebaba nie zrobisz! :decayed:

BTW.

Ruks 100-lat!!!

Opublikowano

...rozumiem że multifunkcje i jaśka będziesz rezał :doh: zlituj sie i nie rób odpustu...

nie zlituje sie ;)

Opublikowano
  • Autor

Radek chłopaki mają racje....... :facepalm:

Opublikowano

ta kiera w b5 wygląda dobrze w połączeniu z konsola 2-din + RNS-e + kubły rikardo + rs'owe dekory carbo wtedy daje rade :decayed: wiec kiera jest, teraz kolej na reszte :kox:

1.jpg

Edytowane przez radimm

Opublikowano

ta kiera w b5 wygląda dobrze w połączeniu z konsola 2-din + RNS-e + kubły rikardo + rs'owe dekory carbo wtedy daje rade :decayed: wiec kiera jest, teraz kolej na reszte :kox:

1.jpg

Noo jest kocur :kox:

ale tu akurat nie ma rikardo tylko zwykle kubly :P

Radek chłopaki mają racje....... :facepalm:

spoko, spoko :)

zaloze i wtedy zobaczymy jak bedzie wygladac, bedzie pyta to kiera pojdzie w swiat a swoja z eski obszyje ;)

przeciez nie żenię sie z ta kierownica, w kazdej chwili moge ją zmienic :D

Opublikowano

ta kiera w b5 wygląda dobrze w połączeniu z konsola 2-din + RNS-e + kubły rikardo + rs'owe dekory carbo wtedy daje rade :decayed: wiec kiera jest, teraz kolej na reszte :kox:

1.jpg

Noo jest kocur :kox:

ale tu akurat nie ma rikardo tylko zwykle kubly :P

hehe że to zwykle kubły to ja odróżniam, ale szukane na szybko i ze tak powiem pierwsze lepsze

Opublikowano

no ale w zupelnosci one wystarczaja ;)

Opublikowano
no powiem Ci ze tez ładna, moja ma podobną konfiguracje wewnątrz, tylko inny kolor i wieksze kolo bo tu chyba 17 jest.

Ruks Ty Nasz Stigu forumowy Najlepszego Kolego!!!

Edytowane przez boseron

Opublikowano
no powiem Ci ze tez ładna, moja ma podobną konfiguracje wewnątrz, tylko inny kolor i wieksze kolo bo tu chyba 17 jest.

Ruks Ty Nasz Stigu forumowy Najlepszego Kolego!!!

No tylko moja dwa razy droższa i starsza...nasz Ty lowco promocji :)

Opublikowano

ta kiera w b5 wygląda dobrze w połączeniu z konsola 2-din + RNS-e + kubły rikardo + rs'owe dekory carbo wtedy daje rade :decayed: wiec kiera jest, teraz kolej na reszte :kox:

1.jpg

Piękna sprawa

Opublikowano

Dzięki panowie za życzenia :-)

Opublikowano

RUKS 100lat

Opublikowano

:-)

Opublikowano

Ruks najlepszego [emoji482]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.