Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.

Edytowane przez boseron

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema.......!!! :wink:

Opublikowano

.

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Buziaków z tego nie będzie [emoji1]

Opublikowano

wreszcie sie krakowskie rozruszaly

nie chce ktos komus czegos jeszcze wygarnac?

dzien szczerosci dzisiaj

Opublikowano

@boseron, @transit

Paniusie...

Opublikowano

Opublikowano

wreszcie sie krakowskie rozruszaly

nie chce ktos komus czegos jeszcze wygarnac?

dzien szczerosci dzisiaj

Pytał cię ktoś o coś ?

Opublikowano

wreszcie sie krakowskie rozruszaly

nie chce ktos komus czegos jeszcze wygarnac?

dzien szczerosci dzisiaj

Pytał cię ktoś o coś ?

nienawidze Cie

:grin:

Opublikowano

:hi:

(nasze pociągi są równie dobre tylko nieco wolniejsze).

Nie są wolniejsze... tylko nie opłaca się robić homologacji na wyższe prędkości bo:

-nie ma infrastruktury kolejowej tak rozbudowanej aby te prędkości osiągać

-większość magistrali teraz projektuje się do 160km/h ze względu na profil trasy (dodam, że EP-09 ma dopuszczenia do 160km/h)

-obecnie w Polsce stosuje się sieć trakcyjną YC150-2CS150 i YC120-2CS150, która dostosowana jest do prędkości eksploatacyjnej 200km/h a maksymalna teoretyczna prędkość konstrukcyjna tej sieci to 250km/h.

-Pendolino to nie wymysł rządu tylko PKP Intercity przy współpracy z innymi spółkami kolejowymi celem szybkiego spożytkowania pieniędzy unijnych. PKP PLK czyli Polskie Linie Kolejowe bardzo chętnie bierze pieniądze z unii na modernizację i rozwój kolei ale mają problem z terminowością rozliczania tych funduszy. (Zaplanowane modernizacje, które miały być skończone w 2014r. dalej bujają się w fazie projektu)

Przy ocenianiu Polskich Kolei należy pamiętać, że przy modernizacji i dostosowywaniu szlaków do dużych prędkości w grę wchodzi nieraz modernizacja całej infrastruktury energetycznej, a tuta problemy robią już inne spółki niezwiązane z PKP

Opublikowano

:hi:

(nasze pociągi są równie dobre tylko nieco wolniejsze).

Nie są wolniejsze... tylko nie opłaca się robić homologacji na wyższe prędkości bo:

-nie ma infrastruktury kolejowej tak rozbudowanej aby te prędkości osiągać

-większość magistrali teraz projektuje się do 160km/h ze względu na profil trasy (dodam, że EP-09 ma dopuszczenia do 160km/h)

-obecnie w Polsce stosuje się sieć trakcyjną YC150-2CS150 i YC120-2CS150, która dostosowana jest do prędkości eksploatacyjnej 200km/h a maksymalna teoretyczna prędkość konstrukcyjna tej sieci to 250km/h.

-Pendolino to nie wymysł rządu tylko PKP Intercity przy współpracy z innymi spółkami kolejowymi celem szybkiego spożytkowania pieniędzy unijnych. PKP PLK czyli Polskie Linie Kolejowe bardzo chętnie bierze pieniądze z unii na modernizację i rozwój kolei ale mają problem z terminowością rozliczania tych funduszy. (Zaplanowane modernizacje, które miały być skończone w 2014r. dalej bujają się w fazie projektu)

Przy ocenianiu Polskich Kolei należy pamiętać, że przy modernizacji i dostosowywaniu szlaków do dużych prędkości w grę wchodzi nieraz modernizacja całej infrastruktury energetycznej, a tuta problemy robią już inne spółki niezwiązane z PKP

Aha :blink:

Opublikowano

:hi:

(nasze pociągi są równie dobre tylko nieco wolniejsze).

Nie są wolniejsze... tylko nie opłaca się robić homologacji na wyższe prędkości bo:

-nie ma infrastruktury kolejowej tak rozbudowanej aby te prędkości osiągać

-większość magistrali teraz projektuje się do 160km/h ze względu na profil trasy (dodam, że EP-09 ma dopuszczenia do 160km/h)

-obecnie w Polsce stosuje się sieć trakcyjną YC150-2CS150 i YC120-2CS150, która dostosowana jest do prędkości eksploatacyjnej 200km/h a maksymalna teoretyczna prędkość konstrukcyjna tej sieci to 250km/h.

-Pendolino to nie wymysł rządu tylko PKP Intercity przy współpracy z innymi spółkami kolejowymi celem szybkiego spożytkowania pieniędzy unijnych. PKP PLK czyli Polskie Linie Kolejowe bardzo chętnie bierze pieniądze z unii na modernizację i rozwój kolei ale mają problem z terminowością rozliczania tych funduszy. (Zaplanowane modernizacje, które miały być skończone w 2014r. dalej bujają się w fazie projektu)

Przy ocenianiu Polskich Kolei należy pamiętać, że przy modernizacji i dostosowywaniu szlaków do dużych prędkości w grę wchodzi nieraz modernizacja całej infrastruktury energetycznej, a tuta problemy robią już inne spółki niezwiązane z PKP

Aha :blink:

wiem wiem... :grin: Chciałem tylko wyprowadzić kolegę z błędu bądź uzupełnić pewną niewiedze :wink:

Opublikowano

ktory kolega takich podstaw nie zna? :wink:

Opublikowano

:hi:

(nasze pociągi są równie dobre tylko nieco wolniejsze).

Nie są wolniejsze... tylko nie opłaca się robić homologacji na wyższe prędkości bo:

-nie ma infrastruktury kolejowej tak rozbudowanej aby te prędkości osiągać

-większość magistrali teraz projektuje się do 160km/h ze względu na profil trasy (dodam, że EP-09 ma dopuszczenia do 160km/h)

-obecnie w Polsce stosuje się sieć trakcyjną YC150-2CS150 i YC120-2CS150, która dostosowana jest do prędkości eksploatacyjnej 200km/h a maksymalna teoretyczna prędkość konstrukcyjna tej sieci to 250km/h.

-Pendolino to nie wymysł rządu tylko PKP Intercity przy współpracy z innymi spółkami kolejowymi celem szybkiego spożytkowania pieniędzy unijnych. PKP PLK czyli Polskie Linie Kolejowe bardzo chętnie bierze pieniądze z unii na modernizację i rozwój kolei ale mają problem z terminowością rozliczania tych funduszy. (Zaplanowane modernizacje, które miały być skończone w 2014r. dalej bujają się w fazie projektu)

Przy ocenianiu Polskich Kolei należy pamiętać, że przy modernizacji i dostosowywaniu szlaków do dużych prędkości w grę wchodzi nieraz modernizacja całej infrastruktury energetycznej, a tuta problemy robią już inne spółki niezwiązane z PKP

Aha :blink:

wiem wiem... :grin: Chciałem tylko wyprowadzić kolegę z błędu bądź uzupełnić pewną niewiedze :wink:

:decayed::whistling:B):rolleyes::cool1:

Opublikowano

Panowie, nie ma kto do sprzedania takiej kiery?

http://allegro.pl/kierownica-audi-a3-s3-tt-i5731398011.html

bez poduchy

i drugie pytanie - mamy kogos kto by podlaczyl RNS E w B5?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Cuber zdrowie wiesz Kogo..... ;)

Opublikowano

Co???

856d82cad0cb00802feb49794521b912.jpg

Opublikowano

:hi:

Panowie, nie ma kto do sprzedania takiej kiery?

http://allegro.pl/kierownica-audi-a3-s3-tt-i5731398011.html

bez poduchy

i drugie pytanie - mamy kogos kto by podlaczyl RNS E w B5?

Masz wiązkę-przejściówkę ?
Opublikowano

Co???

856d82cad0cb00802feb49794521b912.jpg

a co to za impreza była
Opublikowano

Jakbyś nie siedział na zapleczu z Gosia to bys wiedział co to za impreza :))

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.