Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi::kawa:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: dzień dobry

Opublikowano

dzien dobry

Opublikowano
  • Autor

dzien dobry

:hi:

Opublikowano

nowa gałeczka eslajnowa :D

20151029_084119aaaa.jpg

musialem ją od razu skrócić bo wczesniej byl taki drągal ze ja pierdykam :facepalm:

Opublikowano

nowa gałeczka eslajnowa :D

20151029_084119aaaa.jpg

musialem ją od razu skrócić bo wczesniej byl taki drągal ze ja pierdykam :facepalm:

bajka ! :wink:

Opublikowano

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

Opublikowano

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

wszystko ma swoją cenę :wink: proponuj

Opublikowano

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

wszystko ma swoją cenę :wink: proponuj

No wlasnie, ja Ci sprzedam z VW :)

Opublikowano

Kup se turbo / skrzynię a nie kombinujesz z pierdołami.

Opublikowano

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

wszystko ma swoją cenę :wink: proponuj

No wlasnie, ja Ci sprzedam z VW :)

nie chce z vw :P

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

wszystko ma swoją cenę :wink: proponuj

tylko, ze ja chce bez poduchy

Opublikowano

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

Poszukaj też ładnych siedzeń, bo jak będzie ładna gałka, ładna kierownica, to naleśniki nijak nie będą do tego pasować...

:hi:

ABG

Opublikowano

Kup se turbo / skrzynię a nie kombinujesz z pierdołami.

awx starczy ;)

nie bede juz nic wiecej z moca robic, czekam tylko jeszcze na wtryski 216 i koniec.

Opublikowano

Jak bedziesz sprzedawał to bedziesz rozbierał auto?

Opublikowano

Jasne, sam siebie okłamujesz :P

Opublikowano

Młody, Ogr dobrze gada. Jeszcze gałka to jako tako do B5 pasuje, ale kiera od TT/S3 ?? WTF??!!. Jak pięść do nosa, różnica kolosalna i stylistycznie nie pasuje do niczego.

Opublikowano

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

Poszukaj też ładnych siedzeń, bo jak będzie ładna gałka, ładna kierownica, to naleśniki nijak nie będą do tego pasować...

:hi:

ABG

beda i siedzenia :wink:

nie wszystko na raz :P

Jak bedziesz sprzedawał to bedziesz rozbierał auto?

nie wiem, wolalbym w calosci, ale jak bedzie trzeba to rozbiore

Młody, Ogr dobrze gada. Jeszcze gałka to jako tako do B5 pasuje, ale kiera od TT/S3 ?? WTF??!!. Jak pięść do nosa, różnica kolosalna i stylistycznie nie pasuje do niczego.

kazdy ma swoje zdanie :)

przyjmuje krytyke, ale zrobie tak jak bede uwazal za stosowne ;)

Opublikowano

Radziu, jeszcze zel do wlosow i juz bedzie w ogole ladnie :P

Opublikowano

Nie chcesz mojej skóry ;-) ?

Opublikowano

teraz szukam kiery tts/s3 coby pasowala do galki, bo moja z eski i tak nadaje sie juz do obszycia :)

nie chcesz sprzedac swojej? :P

Poszukaj też ładnych siedzeń, bo jak będzie ładna gałka, ładna kierownica, to naleśniki nijak nie będą do tego pasować...

:hi:

ABG

beda i siedzenia :wink:

nie wszystko na raz :P

Jak bedziesz sprzedawał to bedziesz rozbierał auto?

nie wiem, wolalbym w calosci, ale jak bedzie trzeba to rozbiore

Młody, Ogr dobrze gada. Jeszcze gałka to jako tako do B5 pasuje, ale kiera od TT/S3 ?? WTF??!!. Jak pięść do nosa, różnica kolosalna i stylistycznie nie pasuje do niczego.

kazdy ma swoje zdanie :)

przyjmuje krytyke, ale zrobie tak jak bede uwazal za stosowne ;)

I

Bardzo dobrze...takich ludzi nam trzeba

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.