Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolega sprzedaje, cena do negocjacji

mysle ze w 5k sie zmiescisz, znajdz z tym przebiegiem za 45 ten rocznik

nie kazdy patrzy na wypass w srodku jak My.... ktos chce miec maly przebieg

zresztą ja tylko rzuciłem temat, nie moj biznes ;)

Opublikowano

a ja myślę że 7k to jest mało na zrobienie tego auta ;)

a biorąc pod uwagę jeszcze rejestrację pojazdu/ opłaty to już auto Cię kosztuje ponad 50k a to już szału nie robi....

Edytowane przez KERCZI

Opublikowano

mam chlopa ktory sie podjął tematu za 5k, cene zbijasz do 38k rejestracja 2k i miescisz sie w 45 a to juz warte przemyslenia

Opublikowano

w B8 juz nie trzeba kupowac rezysotrow do poduszek - da sie je spokojnie wykodowac :)
wiec uwazam, ze 7k to troche za duzo

Opublikowano

blotniki nieruszone zderzak maska malowanie, lampa, 2 poduszki plus deska

Opublikowano

ja bym jeszcze szybe wymienil, no ale jak ktos woli jezdzic z taka to czemu nie

Opublikowano

Panowie potrzebuje wyłączyć immo b5 2000r żeby włożyć nowe zegary.ktoś w Krk okolice ?

Jak Ci nikt z kolegów nie zrobi to zadzwoń do gościa do którego jeżdżę i Ci wyłaczy: www.mobil-tech.pl

Polecam ;-) Całkiem fajna imprezka ;-)

Ok dzieki.Byłem u jednego to usłyszałem tylko,że nie da rady że to ingerencja w ECU (no ameryki nie odkrył )

Opublikowano

w B8 juz nie trzeba kupowac rezysotrow do poduszek - da sie je spokojnie wykodowac :)

wiec uwazam, ze 7k to troche za duzo

no idąc tym tropem....to za 3k możemy zrobić auto :)))))

Opublikowano
  • Autor

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ps. Boseron nie ma ch... we wsi aby to auto zrobic za 5 tyś zł :facepalm: skad Ty bierzesz takie informacje sie pytam ?

- sama deska rozdzielcza nie wystrzelona to 2-2,5 tyś a gdzie reszta ?

- xenon

- maska

- zderzak

- poduszki

- pewnie napinacze pasów wystrzelone

- szyba czołowa

- zderzak

- grill

- masa ori srubek itd itp

- lakiernik

- blacharz

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ps. Boseron nie ma ch... we wsi aby to auto zrobic za 5 tyś zł :facepalm:

sama deska rozdzielcza nie wystrzelona to 2-2,5 tyś a gdzie reszta ?

Czytaj ze zrozumieniem...bedzie zaszyta piekna nicią s-linę i wykodowana :)))

Opublikowano

wlasnie... Cuber, czego nie rozumiesz?!

Opublikowano
  • Autor

OKI nie wnikam mam za dużo rzeczy na głowie ostatnimi czasy ............

Opublikowano

Ku*wa Pany cofam o co napisałem wczoraj! Taka sytuacja:

Dzwonię do lekarza żeby się zarejestrować... laryngolog żeby nie było. Na początku roku jak chciałem się zarejestrować, termin był "na za dwa miechy". Pytam:

- Czy można się zarejestrować do Pana doktora XY?

A Pani do mnie spokojnym głosem:

- Na jutro może być na 9.20?

Pany, zdębiałem! Ledwo co wygrali a już takie zmiany! BRAWO!

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Ku*wa Pany cofam o co napisałem wczoraj! Taka sytuacja:

Dzwonię do lekarza żeby się zarejestrować... laryngolog żeby nie było. Na początku roku jak chciałem się zarejestrować, termin był "na za dwa miechy". Pytam:

- Czy można się zarejestrować do Pana doktora XY?

A Pani do mnie spokojnym głosem:

- Na jutro może być na 9.20?

Pany, zdębiałem! Ledwo co wygrali a już takie zmiany! BRAWO!

:facepalm:

Co Ty pier.....to ide dzwonic po lekarzach...zrobie sobie komplet badań...:)))

Opublikowano
  • Autor

Ja już zrobiłem , w jeden dzień wszystko :)

Opublikowano

Pany mam, ale jaja...zarejestrowali mnie na 9:40 i to do wszystkich lekarzy naraz....

Opublikowano

to moze jednak tą B8 tez sie uda taniej teraz zrobic :whistling:

Opublikowano

Pany mam, ale jaja...zarejestrowali mnie na 9:40 i to do wszystkich lekarzy naraz....

to ile jest tam tych proktologów?

że do wszystkich się zarejestroeałeś.

Grześ szerokości jutro ☺

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.