Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Czy ktoś się orientuje jak najlepiej/ najtaniej przesłać pieniądze na zagraniczny rachunek bankowy w obcej walucie poza UE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy ktoś się orientuje jak najlepiej/ najtaniej przesłać pieniądze na zagraniczny rachunek bankowy w obcej walucie poza UE?

Miodek, ściąganie auta z ukrainy nie jest dobrym pomysłem

A tak serio nie masz możliwości zlecenia przelewu w PLN na konto odbiorcy. Kiedys w Mbanku taki przelew zrobiłem poza UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy ktoś się orientuje jak najlepiej/ najtaniej przesłać pieniądze na zagraniczny rachunek bankowy w obcej walucie poza UE?

Kiedyś wysyłałem PP. Mają nawet znośne ceny.

Lista krajów do których poczta przekazuje: TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy ktoś się orientuje jak najlepiej/ najtaniej przesłać pieniądze na zagraniczny rachunek bankowy w obcej walucie poza UE?

WESTERN UNION

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja coś o projekcie pracy do 67 dla mundurowych .....

Chciałby ktoś z Was zeby waszego bezpieczeństwa bronił 67 letni policjant i miałby dogonić młodego bandytę ??? Chyba nie.

Od stycznia 2013 roku juz ludzie nie walą drzwiami i oknami bo dzis pracy w policji nie mozesz skończyć wcześniej niż po skończeniu 55 lat życia i 25 latach służby . Po kolejne po 15 latach pracy wezmę 40% pensji a to naprawdę na waciki wystarczy jedynie. Uważam ze ta praca jest bardzo stresująca i nie można porównywać pielęgniarki która wyciera tyłki do policjanta ktory codzień naraża życie pracuje w każde święta weekendy i noce . Nikt z Was nie moze sie wypowiadać na temat pracy w policji bo nikt w niej nie pracował i tylko ja wiem ile stresu kosztuje ta robota.

Uważam ze dzisiejsze warunki czyli 55 lat życia i 25 w policji to dobry kompromis. Nikt w tym stresie ( i nadmiarze gorzoły [emoji14])nie dożyje 67 lat .Kolejny argument .... każdy z Was jak mu brakuje moze podejmować dodatkowe formy zarobku, ja nie mam takiej możliwości . wiec niech mi ktoś nie pier..i ze wszyscy mamy byc równi ! Bo sprawiedliwości nigdy nie było i nie będzie !!!

Transit polej ! Bo sie wk***i..m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja coś o projekcie pracy do 67 dla mundurowych .....

Chciałby ktoś z Was zeby waszego bezpieczeństwa bronił 67 letni policjant i miałby dogonić młodego bandytę ??? Chyba nie.

Od stycznia 2013 roku juz ludzie nie walą drzwiami i oknami bo dzis pracy w policji nie mozesz skończyć wcześniej niż po skończeniu 55 lat życia i 25 latach służby . Po kolejne po 15 latach pracy wezmę 40% pensji a to naprawdę na waciki wystarczy jedynie. Uważam ze ta praca jest bardzo stresująca i nie można porównywać pielęgniarki która wyciera tyłki do policjanta ktory codzień naraża życie pracuje w każde święta weekendy i noce . Nikt z Was nie moze sie wypowiadać na temat pracy w policji bo nikt w niej nie pracował i tylko ja wiem ile stresu kosztuje ta robota.

Uważam ze dzisiejsze warunki czyli 55 lat życia i 25 w policji to dobry kompromis. Nikt w tym stresie ( i nadmiarze gorzoły [emoji14])nie dożyje 67 lat .Kolejny argument .... każdy z Was jak mu brakuje moze podejmować dodatkowe formy zarobku, ja nie mam takiej możliwości . wiec niech mi ktoś nie pier..i ze wszyscy mamy byc równi ! Bo sprawiedliwości nigdy nie było i nie będzie !!!

Transit polej ! Bo sie wk***i..m

A powiedz mi czy kierowca ciężarówki w wieku 67lat jest tak sprawny jak 50letni kierowca i chciałbyś żeby komuś coś się stało bo zdrowie już nie takie i myślisz że jego praca jest nie stresująca ? A np/policjant jest tak zestresowany biedny że się trzęsie cały czas Sam dokładnie wiesz że 60% lub więcej np.policjantów nie przeszło by badań sprawnościowych ,taka prawda

A co to za argument że ty nie możesz podjąć dodatkowej pracy -możesz tylko ci się nie chce lub nie potrzebujesz

Z twojej wypowiedzi wynika że też lubisz dzielić ludzi na lepszych i gorszych

BO TOBIE SIĘ NALEŻY A DRUGIEMU NIE

A wypij zdrowie za ludzi którzy muszą pracować do 65/67 bo im będzie go dużo potrzebne

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron... Nie wysilaj się z tłumaczeniem bo część ludzi jest w stanie zrozumieć naszą pracę a część ludzi ze spaczonymi umysłami, których w dzieciństwie straszyli milicją i okładali pałami, nigdy tego nie zrozumieją... Na szczęście nie oni nadawali te przywileje i nie oni będą je odbierać.

Moderatora zaś proszę aby zakończył temat mundurówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron... Nie wysilaj się z tłumaczeniem bo część ludzi jest w stanie zrozumieć naszą pracę a część ludzi ze spaczonymi umysłami, których w dzieciństwie straszyli milicją i okładali pałami, nigdy tego nie zrozumieją... Na szczęście nie oni nadawali te przywileje i nie oni będą je odbierać.

Moderatora zaś proszę aby zakończył temat mundurówki.

Jak nie masz już argumentów to nie wypisuj głupot o kogoś dzieciństwie

A co ma do tego Mod.

Ja wyraziłem swoje zdanie chyba wolno mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(...) a część ludzi ze spaczonymi umysłami (...) nigdy tego nie zrozumieją

rozumiem, ze autorytarnie stwierdziles ze Ci ktorzy smia miec odmienne zdanie od Twojego maja spaczone umysly. Gratuluje samopoczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron powiedz obiektywnie ilu policjantów na 100u naraża życie podczas służby?

Ilu górników na 100u zjeżdża na szychtę 1km pod ziemię i naraża życie?

A idąc tymi kategoriami, pracownica sklepu monopolowego 24h ma pracę zdecydowanie bardziej ryzykowną, bo podejrzewam że napaści na pracowników takich sklepów jest statystycznie więcej niż napaści czynnych na policjanta...

Edytowane przez lennox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szkoda nerwów, policjantom nie przetłumaczycie :) Oni wychodzą z założenia że "moja racja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza" i tyle. Żadne ale to żadne racjonalne argumenty do nich nie docierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron a kto jak kto ale Ty to najmniej powinieneś opowiadać o narazaniu życia bo za dużo znamy szczegolwo z Twojego życia żebyś obrażal Boga. Mam kuzyna wojskowego i też narzeka, tylko do tej pory miał 55dni urlopu w tym roku i za rok idzie na emeryturę...Jak mało kto nadstawial kark i życie za nas dlatego teraz zna wszystkie portale na pamięć typu YouTube, itp

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z opcji jest paypal - ale czy najtansza to nie wiem.

Paypal bierze spore prowizje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek dzieki za ofertę ale jednak sie nie przyda :) na szczescie u mnei to była pierdoła elektryczna i zawór warte 1200 zł

ale całe szczescie ze nie mechatronika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a część ludzi ze spaczonymi umysłami (...) nigdy tego nie zrozumieją

rozumiem, ze autorytarnie stwierdziles ze Ci ktorzy smia miec odmienne zdanie od Twojego maja spaczone umysly. Gratuluje samopoczucia.

Widzę, że zostałeś "wielbicielem" moich postów i wyłapujesz w nich tylko to co rzuca się w oczy. Przypomina mi to działania Ministra Obrony Narodowej, tego od "zamachu smoleńskiego" i "Mistrali za jednego dolara"... Poniekąd się ciesze, bo nawet Ronaldo miał swojego Pazdana :-)

Chłopaki szkoda nerwów, policjantom nie przetłumaczycie :) Oni wychodzą z założenia że "moja racja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza" i tyle. Żadne ale to żadne racjonalne argumenty do nich nie docierają.

To nie chodzi o to, że moja racja jest najmojsza. Nikt mu nie bronił starać się iść do tej - jak twierdzi - lepszej pracy i zarabiać gówniane pieniądze. A może próbował zdać multiselekta tylko mu nie poszło u psychologa a teraz się drze, że mamy lepiej. A tak mamy lepiej, że musze na dwa etaty zap...lać żeby rodzine utrzymać. Tak mamy lepiej, że po 25 latach pracy w więzieniu bede w domu dzieciom rano apele robił. Tak mamy lepiej. W d*pie gość był i gówno widział ale do zabierania jest pierwszy... Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) a część ludzi ze spaczonymi umysłami (...) nigdy tego nie zrozumieją

rozumiem, ze autorytarnie stwierdziles ze Ci ktorzy smia miec odmienne zdanie od Twojego maja spaczone umysly. Gratuluje samopoczucia.

Widzę, że zostałeś "wielbicielem" moich postów i wyłapujesz w nich tylko to co rzuca się w oczy. Przypomina mi to działania Ministra Obrony Narodowej, tego od "zamachu smoleńskiego" i "Mistrali za jednego dolara"... Poniekąd się ciesze, bo nawet Ronaldo miał swojego Pazdana :-)

Chłopaki szkoda nerwów, policjantom nie przetłumaczycie :) Oni wychodzą z założenia że "moja racja jest mojsza niż twojsza bo moja racja jest najmojsza" i tyle. Żadne ale to żadne racjonalne argumenty do nich nie docierają.

To nie chodzi o to, że moja racja jest najmojsza. Nikt mu nie bronił starać się iść do tej - jak twierdzi - lepszej pracy i zarabiać gówniane pieniądze. A może próbował zdać multiselekta tylko mu nie poszło u psychologa a teraz się drze, że mamy lepiej. A tak mamy lepiej, że musze na dwa etaty zap...lać żeby rodzine utrzymać. Tak mamy lepiej, że po 25 latach pracy w więzieniu bede w domu dzieciom rano apele robił. Tak mamy lepiej. W d*pie gość był i gówno widział ale do zabierania jest pierwszy...
Ja tyle jeszcze odpowiem

Znajomy pracuje w policji i tak narzeka że stres, ryzyko, zarobki ok. A za rok jego syn jest już na szkółce.No to się pytam tak jest źle niebezpiecznie i synowi pozwoliłeś w swoje ślady iść, a no na to wiesz jak jest i się zaśmiał

To odpowiedź mi czy dla swojego dziecka chciałbyś źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron a kto jak kto ale Ty to najmniej powinieneś opowiadać o narazaniu życia bo za dużo znamy szczegolwo z Twojego życia żebyś obrażal Boga. Mam kuzyna wojskowego i też narzeka, tylko do tej pory miał 55dni urlopu w tym roku i za rok idzie na emeryturę...Jak mało kto nadstawial kark i życie za nas dlatego teraz zna wszystkie portale na pamięć typu YouTube, itp

Karol 8 lat strzegłem tego miasta w nocy kiedy Ty smacznie spałeś i klepales druga polowe po pupie :) ja w tym czasie patrolowaniem ulice .

Awans na wyższe stanowiska trafia sie jedynie nielicznym , którzy maja szczęście , cała reszta za***rdala i jest to bardzo ciężka praca . O jakich szczegółach mówisz bo nie bardzo rozumiem , to ze czasem opowiem cos śmiesznego nie znaczy ze tak jest na codzień , to ułamek z codziennej pracy , cała reszta to bardzo odpowiedzialna i bardzo stresująca praca, nie wiem czy wiesz ze cierpię na bezsenność przez nieregularny tryb pracy. Jak ktoś mi porównuje prace kierowcy do gliniarza to gowno wie i gowno przeżył ,

To ja niejednokrotnie odcinałem wisielców którym robaki wychodziły ze wszystkich otworów na ciele i ja patrzyłem na cierpienie rodziców po stracie własnych dzieci..... ja stałem na -15 stopni 12 godzin gdzie długopis zamarzał zeby rozpisać notatnik służbowy , nikt z Was tego nie przeżył , każdemu sie wydaje ze teraz siedzę za biurkiem i nic nie robię a prawda jest taka ze mój jeden błąd i ktoś moze stracić życie a ja idę za kraty !!! Faktycznie mało stresujące i odpowiedzialne ! I myśle ze mając perspektywę pójścia na emeryturę po 15 latach nie chciałbyś sie zamienić ?!! Wiec przemysl co powiedziałeś

Uważam ze większość mundurowych sumiennie wykonuje swoje obowiązki , a czarne owce znajda sie w każdym środowisku !!!

Skotnen tu nie chodzi o zle chęci dla swojego dziecka , tez mam syna i odradzam mu ta prace , zarobki uważam ze kiepskie i lepiej nie będzie !

A dodatkowej pracy .... juz trzy razy prosiłem o zgodę komendanta i za każdym razem odmowa wiec jak nie znasz realiów to nie mów ze ktoś jest leniwy !!!

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla nie to wzruszająca opowieść nie tyło policja pracuje w nocy piątki świątki i niedziele, ja też pracuje na nocki.

Mi tylko o to chodzi że są za duże przywileje dla nie których

Doskonale wiesz jakie są kolejki jak jest przyjęcie do pracy i nie muszę już pisać dla czego

A co do dodatkowej pracy to musisz szukać na własną rękę

I nie pisałem że jesteś leniwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...