Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi


jakieś większe na pewno by się przydało chociaż pod zone.

Dobrze że nie widzi tego co napisałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jakieś większe na pewno by się przydało chociaż pod zone.

Dobrze że nie widzi tego co napisałeś :decayed:
Haha, sorry najebany jestem i nie o to chodziło :-)

Naciapane z kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta, Wąski graty na rajdzie !

DZIĘKI - co to za rajd :wink:

Dzisiaj porodowka :-) Dawno mnie tu nie było ale widzę że nic się nie zmieniło.

Jakby ktoś reflektowal to zapraszam do mnie wieczorem :-)

.

jeszcze raz GRATULACJE

Edytowane przez Wąski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio reportaż w TVN turbo właśnie i pokazywali jakie fikcje te radary pokazują. Ja nie wiem jakim prawem one mają atest.

W miarę wiarygodne pomiary one robią z odległości do 80m :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio reportaż w TVN turbo właśnie i pokazywali jakie fikcje te radary pokazują. Ja nie wiem jakim prawem one mają atest.

W miarę wiarygodne pomiary one robią z odległości do 80m :facepalm:

80m.. o ile nie celujesz np w wiatrak :kwasny:

Już cały GUM za to poleciał, a Pan Stanisław jest prze mistrzem i ma tak ogromną wiedzę na temat mierników prędkości, że głowa mała.. Miałem przyjemność z nim rozmawiać to w tym temacie mógłby się nie zamykać :P

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W laserówkach wiatrak raczej nie wpływa na pomiar.

Ale mierzenie klienta z ponad 500 metrów to jest paranoja jakaś. A najczęściej mierzą właśnie tak z ponad 200 metrów.

Edytowane przez Wurger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt ustawy o możliwości nagrywania policjanta podczas kontrolowania.

http://www.parlamentarny.pl/spoleczenstwo/kukiz-15-zlozyl-projekt-nowelizujacy-prawo-drogowe-kontrolowany-moglby-nagrywac-kontrole,16327.html

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt pewnie nie przejdzie, ale z tego co wiem teraz też bez problemu mozna nagrywać kontrolę drogową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt pewnie nie przejdzie, ale z tego co wiem teraz też bez problemu mozna nagrywać kontrolę drogową.

Zawsze mozesz nagrywać policjanta podczas wykonywania obowiązków służbowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojebany projekt... Dodatnie punkty :facepalm: To jak za kilka lat nazbieram plusowych to w następnym roku kalendarzowym będę mógł robić na co tylko będę miał ochote, bo będzie zapas punktów? Nieuzasadnione zatrzymanie uprawnień = 1000 zł dla kierowcy? Jeszcze bardziej kretyńskie... Może w ogóle zlikwidujmy Policje bo po co nam taka z zakajdankowanymi ręcami? Odbierzmy im też broń i radiowozy... Jeśli Kukiz firmuje to swoim nazwiskiem, to całe szczęście że nie głosowałem na niego i bande jego idiotów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Projekt pewnie nie przejdzie, ale z tego co wiem teraz też bez problemu mozna nagrywać kontrolę drogową.

Zawsze mozesz nagrywać policjanta podczas wykonywania obowiązków służbowych

Oczywiście, ale w przypadku rozprawy sadowej, sędzia może, ale nie musi dopuszczać takiego dowodu, a skoro będzie to uregulowane ustawowo to pewnie inaczej sie będą do tego przychylać.

Pojebany projekt... Dodatnie punkty :facepalm: To jak za kilka lat nazbieram plusowych to w następnym roku kalendarzowym będę mógł robić na co tylko będę miał ochote, bo będzie zapas punktów? Nieuzasadnione zatrzymanie uprawnień = 1000 zł dla kierowcy? Jeszcze bardziej kretyńskie... Może w ogóle zlikwidujmy Policje bo po co nam taka z zakajdankowanymi ręcami? Odbierzmy im też broń i radiowozy... Jeśli Kukiz firmuje to swoim nazwiskiem, to całe szczęście że nie głosowałem na niego i bande jego idiotów :facepalm:

Chodzi raczej o kwestię tego, że słowo policjanta jest święte, a bądźmy szczerzy - każdy z policjantów to też człowiek i ma lepszy / gorszy humor, swoje frustracje szczególnie w tak wymagającej pracy użerania się ze społeczeństwem i nie każdy wykonuje swoją pracę tak rzetelnie jak powinien, bo każdy z nas czasem się opier**la w pracy lub robi fuszerę. Takie nagrywanie ma raczej na celu niwelować takie zachowania przynajmniej tak w mojej interpretacji.

Chodzi o jakąś linię obrony, bo obecnie słowo policjanta jest święte.

Btw bycie funkcjonariuszem publicznym to mega niewdzięczna praca.. :kwasny:

A dodatkowe punkty.. cóż. troszeczke ich faktycznie poniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...