Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ciesz :-) Nie zauważyłeś tylko że artykuł jest z września i zdążył być już kilkanaście razy oficjalnie zdementowany. Postawa Twoja natomiast jest typowa dla polaczków pieniaczków: "ja nie mam żadnych przywilejów więc najlepiej żeby nikt przywilejów nie miał. Ani mundurowcy ani górnicy. Ani pielęgniarki ani nauczyciele."

Brawo Ty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie ciesz :-) Nie zauważyłeś tylko że artykuł jest z września i zdążył być już kilkanaście razy oficjalnie zdementowany. Postawa Twoja natomiast jest typowa dla polaczków pieniaczków: "ja nie mam żadnych przywilejów więc najlepiej żeby nikt przywilejów nie miał. Ani mundurowcy ani górnicy. Ani pielęgniarki ani nauczyciele."

Brawo Ty :facepalm:

A powiedz mi czy to jest ok że jeden ma pracować do 65/67 lat a drugi przy dobrych wiatrach w wieku 40lat jest już parę lat siedzi na rencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uwazam, ze przywileje mundurówce sie naleza, pytanie tylko jakie. wydaje mi sie, ze to co w tej chwili sie dzieje jest przegieciem - do sluzby idzie cala masa głąbów, którzy nie nadaja sie za bardzo do takiej roboty a ciagnie ich tam tylko i wylacznie ta wczesna emerytura. w tej chwili efekt jest taki jak sie czesto czyta/widzi w telewizji. Jeden z drugim idiotą w mundurze odwala jakas chale typu rajd spod swiatel w kierunku babci na pasach (http://www.tvp.info/18228749/piesza-uciekala-z-pasow-przed-radiowozem-policjantka-stracila-prawo-jazdy), parkowanie na pasach (http://www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecin-nagrywal-zle-zaparkowany-radiowoz-zostal-zatrzymany,686393.html), czy jazda po schodach (http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3866217,gdansk-policyjny-radiowoz-jechal-na-skroty-zniszczone-schody-i-plyty-kamienne-wideo,id,t.html) i nic tylko plakac nad inteligencja policji. nabor najlepiej obrazuje to, ze tam sie cos dziwnego dzieje. chetnych na miejsce wiecej niz na najbardziej oblegane kierunki na studiach.

prawda jest taka ze robota jest ciezka, wymagajaca i raczej niewdzieczna i jakies przywileje musza to rownowazyc. pytanie tylko czy to jak aktualnie ta "oferta" wyglada i kto z niej korzysta to zdrowa sytuacja.


Ciesz sie ciesz :-) Nie zauważyłeś tylko że artykuł jest z września i zdążył być już kilkanaście razy oficjalnie zdementowany. Postawa Twoja natomiast jest typowa dla polaczków pieniaczków: "ja nie mam żadnych przywilejów więc najlepiej żeby nikt przywilejów nie miał. Ani mundurowcy ani górnicy. Ani pielęgniarki ani nauczyciele."
Brawo Ty

Bylem pewny ze tak zareagujesz, zastanawialem sie jedynie kiedy. nie wydaje Ci sie czasami, ze totalnie brak Ci obiektywizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uwazam, ze przywileje mundurówce sie naleza, pytanie tylko jakie. wydaje mi sie, ze to co w tej chwili sie dzieje jest przegieciem - do sluzby idzie cala masa głąbów, którzy nie nadaja sie za bardzo do takiej roboty a ciagnie ich tam tylko i wylacznie ta wczesna emerytura. w tej chwili efekt jest taki jak sie czesto czyta/widzi w telewizji. Jeden z drugim idiotą w mundurze odwala jakas chale typu rajd spod swiatel w kierunku babci na pasach (http://www.tvp.info/18228749/piesza-uciekala-z-pasow-przed-radiowozem-policjantka-stracila-prawo-jazdy), parkowanie na pasach (http://www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecin-nagrywal-zle-zaparkowany-radiowoz-zostal-zatrzymany,686393.html), czy jazda po schodach (http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3866217,gdansk-policyjny-radiowoz-jechal-na-skroty-zniszczone-schody-i-plyty-kamienne-wideo,id,t.html) i nic tylko plakac nad inteligencja policji. nabor najlepiej obrazuje to, ze tam sie cos dziwnego dzieje. chetnych na miejsce wiecej niz na najbardziej oblegane kierunki na studiach.

prawda jest taka ze robota jest ciezka, wymagajaca i raczej niewdzieczna i jakies przywileje musza to rownowazyc. pytanie tylko czy to jak aktualnie ta "oferta" wyglada i kto z niej korzysta to zdrowa sytuacja.

Ciesz sie ciesz :-) Nie zauważyłeś tylko że artykuł jest z września i zdążył być już kilkanaście razy oficjalnie zdementowany. Postawa Twoja natomiast jest typowa dla polaczków pieniaczków: "ja nie mam żadnych przywilejów więc najlepiej żeby nikt przywilejów nie miał. Ani mundurowcy ani górnicy. Ani pielęgniarki ani nauczyciele."

Brawo Ty

Bylem pewny ze tak zareagujesz, zastanawialem sie jedynie kiedy. nie wydaje Ci sie czasami, ze totalnie brak Ci obiektywizmu?

Ja jestem tego zdania że nie powinno być żadnych przywilejów i dla czego masz być gorzej traktowany ?Jeśli praca jest niewdzięczna to ją się zmienia proste ale dziwnym trafem jest że do tej niewdzięcznej pracy ludzie jak pszczoły do miodu ,dziwne nie a wiadomo dla czego

Dla czego masz być gorzej traktowany??? bo ja tego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uwazam, ze przywileje mundurówce sie naleza, pytanie tylko jakie. wydaje mi sie, ze to co w tej chwili sie dzieje jest przegieciem - do sluzby idzie cala masa głąbów, którzy nie nadaja sie za bardzo do takiej roboty a ciagnie ich tam tylko i wylacznie ta wczesna emerytura. w tej chwili efekt jest taki jak sie czesto czyta/widzi w telewizji. Jeden z drugim idiotą w mundurze odwala jakas chale typu rajd spod swiatel w kierunku babci na pasach (http://www.tvp.info/18228749/piesza-uciekala-z-pasow-przed-radiowozem-policjantka-stracila-prawo-jazdy), parkowanie na pasach (http://www.tvn24.pl/pomorze,42/szczecin-nagrywal-zle-zaparkowany-radiowoz-zostal-zatrzymany,686393.html), czy jazda po schodach (http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3866217,gdansk-policyjny-radiowoz-jechal-na-skroty-zniszczone-schody-i-plyty-kamienne-wideo,id,t.html) i nic tylko plakac nad inteligencja policji. nabor najlepiej obrazuje to, ze tam sie cos dziwnego dzieje. chetnych na miejsce wiecej niz na najbardziej oblegane kierunki na studiach.

prawda jest taka ze robota jest ciezka, wymagajaca i raczej niewdzieczna i jakies przywileje musza to rownowazyc. pytanie tylko czy to jak aktualnie ta "oferta" wyglada i kto z niej korzysta to zdrowa sytuacja.

Ciesz sie ciesz :-) Nie zauważyłeś tylko że artykuł jest z września i zdążył być już kilkanaście razy oficjalnie zdementowany. Postawa Twoja natomiast jest typowa dla polaczków pieniaczków: "ja nie mam żadnych przywilejów więc najlepiej żeby nikt przywilejów nie miał. Ani mundurowcy ani górnicy. Ani pielęgniarki ani nauczyciele."

Brawo Ty

Bylem pewny ze tak zareagujesz, zastanawialem sie jedynie kiedy. nie wydaje Ci sie czasami, ze totalnie brak Ci obiektywizmu?

Ja jestem tego zdania że nie powinno być żadnych przywilejów i dla czego masz być gorzej traktowany ?Jeśli praca jest niewdzięczna to ją się zmienia proste ale dziwnym trafem jest że do tej niewdzięcznej pracy ludzie jak pszczoły do miodu ,dziwne nie a wiadomo dla czego

Dla czego masz być gorzej traktowany??? bo ja tego nie rozumiem

[emoji106]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:)

Ja tam zupełnie z innej beczki;) zna ktoś albo ma zaprzyjaźniony sklep z gadżetami dla niemowlaków? Chodzi mi o wózek, wyprawka i te sprawy. A przy okazji

Ogr gratulacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem pewny ze tak zareagujesz, zastanawialem sie jedynie kiedy. nie wydaje Ci sie czasami, ze totalnie brak Ci obiektywizmu?

Dlaczego brak mi obiektywizmu? Dlatego, że uważam że przywileje się należą grupom wykonującym niewdzięczną pracę, czy dlatego, że mam swoje zdanie na ten temat i jest ono odmienne od większości? A może to, że sam noszę mundur w pracy? Bo nie rozumiem za bardzo co mi masz do zarzucenia...

Ja jestem tego zdania że nie powinno być żadnych przywilejów i dla czego masz być gorzej traktowany ?Jeśli praca jest niewdzięczna to ją się zmienia proste ale dziwnym trafem jest że do tej niewdzięcznej pracy ludzie jak pszczoły do miodu ,dziwne nie a wiadomo dla czego

Dla czego masz być gorzej traktowany??? bo ja tego nie rozumiem

Jak to "gorzej traktowany"? Nikt nie jest gorzej traktowany bo kodeks pracy jest jeden. Niektórzy mają przywileje lub inne profity bo wykonują przerąbaną prace, której inni nie mogliby/ nie chcieliby wykonywać. Widzisz różnice, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Powitać

Jestem przygotowany [emoji3]

b5c2f3a2d93367c616a0c1edaa576b4d.jpg

Witam Panowie mam pytanko czy ktoś z was nie wie o b5 na sprzedaż ? bo moja skończyła tragicznie w piątek.....

cf5d817d06cc6c83gen.jpg

Jak masz twardą d*pę i nie pękasz przy byle błachostce w życiu to Ci mogę moje sprzedać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego brak mi obiektywizmu? Dlatego, że uważam że przywileje się należą grupom wykonującym niewdzięczną pracę, czy dlatego, że mam swoje zdanie na ten temat i jest ono odmienne od większości? A może to, że sam noszę mundur w pracy? Bo nie rozumiem za bardzo co mi masz do zarzucenia...

nie wiem dlaczego i nie wnikam. po prostu stwierdzam pewien zaobserwowany fakt. bardzo mozliwe, ze dlatego, ze sam nosisz mundur - ale to Twoje slowa. Pytanie czy tez miales takie podejscie zanim zalozyles mundur? W kazdym razie kilka razy widzialem tutaj dyskusje na temat sluzb mundurowych i za kazdym razem, chocby nie wiem jak oczywista sprawa byla zaciekle bronisz mundurowki i w zasadzie nie trafiaja do Ciebie zadne argumenty - w przeciwienstwie na przyklad do Boserona, ktory nie mial problemu, zeby skrytykowac zachowanie funkcjonariuszy w tej czy innej sytuacji.

w kazdym razie mowie to bo jesli nikt Ci tego nie powie to na pewno nic z tym nie zrobisz. Po cichu licze na minute refleksji nad tym tematem z Twojej strony. A jesli jestes przekonany ze masz racje i glosisz ja nieugiecie... no coz, oczywiscie masz do tego prawo - dokladnie takie samo jak lennox do komentowania tego artykulu i przywilejow emerytalnych mundurowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście niech każdy ma swoje zdanie, bo jeśli wszyscy myśleliby i robili tak samo, to życie byłoby monotonne.

Co do przywilejów natomiast: chciałbym, żeby wszyscy zarabiali godnie, pracowali krótko i nie mieli żadnych stresów w pracy. Niestety jest to nierealne.

Natomiast dlaczego osoby z grupy A tak zaciekle walczą o to, żeby coś zabrać osobom z grupy B? Nie lepiej zaciekle walczyć o to, żeby zdobyć jakieś przywileje/ profity dla grupy A? Potem dla grupy C, D i tak dalej? Ja wiem, że jest to dużo trudniejsze niż krzyczenie żeby zabrać, ale czy nasi rodacy muszą być aż tacy zawistni?

A co do refleksji... Nawet najwięksi bandyci mają w sądzie swoich obrońców. A jak ja próbuję usprawiedliwiać niektóre niefajne zachowania mundurowych (czyli zwykłych LUDZI) to brak mi obiektywizmu... Po prostu super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak to "gorzej traktowany"? Nikt nie jest gorzej traktowany bo kodeks pracy jest jeden. Niektórzy mają przywileje lub inne profity bo wykonują przerąbaną prace, której inni nie mogliby/ nie chcieliby wykonywać. Widzisz różnice, czy nie?

A jak nie jest ktoś gorzej traktowany jeśli drugi musi pracować 3x dłużej od pierwszego ,to jest ok???

Przerąbaną pracę to np. pielęgniarka co musi duupę komuś myć wymiociny sprzątać itp. I nie bierze odpowiednich pieniędzy do tego co robi

Jest wiele zawodów większego ryzyka niż np. kierowca -codzienni ktoś ginie w takiej pracy ,nawet nie pokazują to w telewizji bo by musieli otworzyć specjalny kanał do tego i żadnych profitów nie ma z tego , a jak zginie np. policjant to w wszystkich dziennikach jest o tym mowa

Tak więc powinni wszyscy pracować jednakowo no może poza warunkami szkodliwymi to się zgodzę że krócej ale reszta do roboty i wszystkim było by lżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dla Ciebie sprzątanie wymiocin albo wycieranie duupy jest pracą bardziej przerąbaną od takiej, w której można stracić zdrowie lub życie - to nie ma sensu prowadzić z Tobą dyskusji. Z resztą nie rozróżniasz nawet kierowcy prowadzącego swój pojazd od kierowcy zawodowego i strzelasz jakimiś bezsensownymi stwierdzeniami... Otóż zawodowi kierowcy powodują dużo mniej wypadków niż kierowcy amatorzy. Owszem, powinni też dużo więcej zarabiać. Ale czy to jest powód, żeby odbierać coś komuś innemu?? Poza tym zdajesz sobie sprawe, że po 15 latach służby mundurowy dostanie tylko 40% wypłaty? Myślisz że za tą emeryture będzie leżał do góry jajami? Dlaczego nie walczysz o to, żeby samemu dostać podwyżke, tylko o to, żeby m.in. mnie coś odebrać??

Edytowane przez Transitpower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli dla Ciebie sprzątanie wymiocin albo wycieranie duupy jest pracą bardziej przerąbaną od takiej, w której można stracić zdrowie lub życie - to nie ma sensu prowadzić z Tobą dyskusji. Z resztą nie rozróżniasz nawet kierowcy prowadzącego swój pojazd od kierowcy zawodowego i strzelasz jakimiś bezsensownymi stwierdzeniami... Otóż zawodowi kierowcy powodują dużo mniej wypadków niż kierowcy amatorzy. Owszem, powinni też dużo więcej zarabiać. Ale czy to jest powód, żeby odbierać coś komuś innemu?? Poza tym zdajesz sobie sprawe, że po 15 latach służby mundurowy dostanie tylko 40% wypłaty? Myślisz że za tą emeryture będzie leżał do góry jajami? Dlaczego nie walczysz o to, żeby samemu dostać podwyżke, tylko o to, żeby m.in. mnie coś odebrać??

Miałem na myśl kierowców zawodowych chyba to jest zrozumiałe ,ale widocznie nie dla wszystkich

Więc to jest ok że normalny pracujący po 15 latach pracy nie ma mieć NIC to dla Ciebie jest OK bo dal mnie NIE

Mówisz że ryzujesz życie i zdrowie w pracy a inni to co ! Tak jak pisałem wyżej kierowca zawodowy ponosi większe ryzyko niż np.policjant

Ale tak pomyśl czy to jest OK bo ja jestem tego zdania że powinno się traktować RÓWNO a nie jeden lepszy drugi gorszy wiadomo masz więcej obowiązków powinieneś więcej zarabiać proste ale takie przywileje to przegięcie pały

Jeszcze tak może prościej

Pracujesz masz kolegę na ty samym stanowisku to samo robicie no dosłownie to samo

I kolega bierze 2x -3x więcej niż Ty a to samo robicie

To powiedz mi Czy tu jest wszystko Dobrze ?

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Panowie ktoś dziś nie jest przypadkiem w Warszawie ? Albo kogoś znajomy co by mi coś przywiózł do Krakowa ? usługa odpłatna oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...