Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tranistek , po co "bijesz piane" i ciągniesz wątek dalej obrażając innych ?

Panowie i Panie Bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi na Naszym Krakowskim forum !

Brak kultury = Brak dostępu do forum na kilka dni

:hi:

Chociaż nie.... przecież dzis mam od tego ludzi bo siedzę za biurkiem, wiec wyślę załogę , liście zamiotą a i śmieci wyrzucą , w myśl zasady " policja bliżej obywatela "

Skotmen przypomnij mi czym Ty sie zajmujesz ?

a co mam powiedziedz sąsiadce , że też wyślesz załogę ? myślę , że może być zawiedziona [emoji19]
Nie No , do niej pofatyguje sie osobiście pod warunkiem ze ma pieska

Transit mimo wszystko chciałbym wiedzieć czym sie zajmuje ze tak strasznie negatywnie nastawiony

Boski nie tylko On jest negatywnie nastawiony ( czytaj przywileje ) do Służb Mundurowych patrząc na wypowiedzi innych ..........

Racja nie tylko On. służby to specyficzna praca i miała ma i będzie mieć zawsze wrogów ! Co by nie robić zawsze znajdzie sie ktoś kto ma lepiej ale chciałby żebyśmy my mieli jeszcze gorzej ! To jest Polska . Ja nikomu zle nie zycze , w końcu każdy mogl założyć mundur gdyby chciał . Tylko mało kto chce.

Ja nikomu nie liczę ze bierze 500 plus bo mnie sie nie należy wiec prosze od moich przywilei sie nie wtrącać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Hej a po co wam to czym się zajmuje? Może piszę książkę!

Z prawem nie mam styczności dla wiadomości.

Tylko nie lubię jak to służby mundurowe płaczą jak to nie jest źle, jakie stresy mają, a wszyscy lecą tam jak do miodu

Jak jest źle to nikogo nie ma a tu jest na odwrót, więc sami sobie zaprzeczaćie. Następnie jakie profit bierzecie z tego.

I dla was to jest ok że jeden ma pracować do końca życia a drugi nie. Paradoksalnie Ci którzy powinni strzec prawa od początku go łamią bo im się należy

Proszę o nie przekręcanie niku. bo możecie kogoś niechcący urazić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodek dzieki za ofertę ale jednak sie nie przyda :) na szczescie u mnei to była pierdoła elektryczna i zawór warte 1200 zł

ale całe szczescie ze nie mechatronika

no tak to jest Lenoxowi dać pociągnąć za gałkę a potem jeszcze trzeba za to płacić

Tranistek , po co "bijesz piane" i ciągniesz wątek dalej obrażając innych ?

Nie znam gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak myśle ze "jestes prawnikiem na pierwszym roku prawa " płacisz podatki na moja pensje ( tak jakbym ja ich nie płacił )dlatego wymagasz i nigdy nas nie ma tam gdzie powinnismy a zawsze jesteśmy tam gdzie nas byc nie powinno [emoji6]

Pamiętaj ze mało kto odchodził z policji po 15 latach bo by na życie nie starczyło , większość pracuje 30 lat , a po takim okresie jestes wrakiem.

Nikt nie leci jak do miodu to twoje mylne wyobrażenie , po raz kolejny powtórzę , po zmianie ustawy z dniem przyjęcia po 1.01.2013 roku juz nie jest kolorowo , wiec nikt sie juz nie pcha .

Skoro nie chcesz napisać czym sie zajmujesz dalsza rozmowę uważam za zbyteczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt nie leci jak do miodu to twoje mylne wyobrażenie , po raz kolejny powtórzę , po zmianie ustawy z dniem przyjęcia po 1.01.2013 roku juz nie jest kolorowo , wiec nikt sie juz nie pcha .

http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Gigantyczna-rekrutacja-do-policji,wid,16549708,wiadomosc.html?ticaid=11806c&_ticrsn=3

"Rekrutacja do policji cieszy się w ostatnich latach wielkim zainteresowaniem. Potwierdzają to dane chociażby z Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku. Zarówno w tym roku, jak i w ubiegłym lista chętnych jest znacznie dłuższa niż ilość dostępnych miejsc. - Rekrutację w tym roku otworzyliśmy 7 stycznia i w ciągu tylko pierwszej godziny otrzymaliśmy blisko 300 e-maili. W tamtym roku po otrzymaniu około 5 tys. e-maili zamknęliśmy rekrutację, 3,4 tys. osób złożyło dokumenty - mówi sierż. sztab. Michał Sienkiewicz z Zespołu Prasowego KWP w Gdańsku. "

artykul jest z kwietnia 2014 r. popatrz ile to jest osob na miejsce - w skali calego kraju pisza o okolo 5 tysiacach miejsc (w 2014 roku) a chlop z KWP w Gdansku pisze, ze tylko tam blisko 3,5K osob zlozylo dokumenty (w 2013r).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoghurt a wiesz o czym to świadczy ze młody człowiek chce byc tyrany za 2 koła ?

O tym ze w tym państwie nie ma alternatyw , praca w służbach pomimo iż mało płatna to pewna robota , bo pensja zawsze jest pierwszego na koncie , firma nie ogłosi upadłości , tylko tyle i aż tyle.... jednak dla kogoś po studiach wierz mi to żadna perspektywa

Pchają sie Ci którzy od dziecka o tym marzyli , dla ideologii , fanatycy munduru i oni sa niebezpieczni ale to juz inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu nic do rzeczy czym się zajmuje i co robię.To jak się obawiasz że będziesz wrakiem to w czym problem. Ja bym nie ryzykował ale to ja.

Tak zmienili ustawę ale sam wiesz że jeszcze jest to super układ. Zwykły człowieku po 15 latach nie ma nic, musi pracować 40~45 lat to nie jest ok

Na nowych zasadach 25 lat Bo zapomniałem dopisać

Edytowane przez skotmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Yoghurt a wiesz o czym to świadczy ze młody człowiek chce byc tyrany za 2 koła ?
O tym ze w tym państwie nie ma alternatyw , praca w służbach pomimo iż mało płatna to pewna robota , bo pensja zawsze jest pierwszego na koncie , firma nie ogłosi upadłości , tylko tyle i aż tyle.... jednak dla kogoś po studiach wierz mi to żadna perspektywa
Pchają sie Ci którzy od dziecka o tym marzyli , dla ideologii , fanatycy munduru i oni sa niebezpieczni ale to juz inny temat

no i dokladnie wracamy do tego co pisalem na poczatku tej dyskusji:


ja tam uwazam, ze przywileje mundurówce sie naleza, pytanie tylko jakie. wydaje mi sie, ze to co w tej chwili sie dzieje jest przegieciem - do sluzby idzie cala masa głąbów, którzy nie nadaja sie za bardzo do takiej roboty a ciagnie ich tam tylko i wylacznie ta wczesna emerytura. w tej chwili efekt jest taki jak sie czesto czyta/widzi w telewizji. Jeden z drugim idiotą w mundurze odwala jakas chale (...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że powinniście już zakończyć tą dyskusję bo jej sedno można ująć w zdaniu "punkt patrzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ".

Ja mam generalnie wy.....e na to na co nie mam wpływu a w tym temacie nie mam.

Nie pójdę palić opon pod sejm bo mnie boli , że wy dostaniecie emeryturę po 15 a my będziemy jej czekać do 67 roku życia i nie ważne czy po 15 latach będzie to 40% ostatniego waszego uposażenia bo jest ogrom ludzi w tym kraju którzy będą pracować do 67 roku życia i dostaną potem pewnie podobne pieniądze co wy po 15 latach ale żeby je dostać będą musieli jeszcze kilkadziesiąt lat pracować zanim zaczną je dostawać.

Niestety ale jako obywatele tego kraju nie powiększacie jego PKB a wręcz przeciwnie pośrednio dzięki waszym przywilejom na wyświetlaczu Balcerowicza cyfry zapitalają jeszcze szybciej pokazując rosnący dług krajowy. To , że płacicie podatki to też nic nie zmienia bo to jak przelewanie ze szklanki do szklanki. Państwo najpierw nam zabiera żeby potem dać wam aby potem trochę z tego zabrać ponownie. Dalej nie są to pieniądze pozyskane z wytworzenia czegoś tylko zabrane komuś lub pożyczone na poczet zaspokojenia uprzywilejowanych . Niestety ale nikt nie lubi być skubany widząc ,że z jego pieniędzy płaci się komuś kto otrzymuje jeszcze przywileje które nie zawsze autentycznie mu się należą. Zgodzę się , że wśród tych uprzywilejowanych są zawody i stanowiska dla których takie przywileje się należą ale na pewno nie jest tak w 100% całej tego typu branży . Czy taki Pan z pod numeru 112 ma bardziej przechlapane niż Pan z np. numeru UPC pod którym zgłasza się usterki. Czy taki celnik siedzący za biurkiem ma ciężej niż pani siedząca za kasą w Biedronce. Czy policjant patrolujący nasze miasto KIĄ ma gorzej niż taki ochroniarz z justusa który też może dostać w łeb cegłą na stadionie. Czy łapiduchy z drogówki są tak psychicznie i fizycznie wykończeni suszeniem zza krzaka że muszą iść wcześniej na emeryturę bo spać po nocy nie mogą , że za mało wzięli w łapę. Czy taki górnik który dostaje 13 , 14 i hu... wi jeszczę jaką nastkę ma prawo drzeć ryja pod sejmem bo mu się chce to zabrać nie biorąc pod uwagę tego , że jego codzienna praca jest dla kraju gó..no warta bo ta branża przynosi miliardowe starty dla kraju za które my musimy płacić. Pewnie nie bo tą są przywileje które za komuny im ktoś przyznał i teraz uważają , że się im należą jak psu buda a tak niestety nie jest . Realia życia się zmieniają i nie może być tak , że państwo rzuca kłody pod nogi podatnikom którzy to państwo utrzymują a nic nie robi podatnikom którym płaci z pieniędzy tych pierwszych.

Uważam , że w tych branżach jest whu....stanowisk które nie mają nic wspólnego z warunkami niebezpiecznej pracy ale oczywiście żaden rząd się tej kupy nie chce dotykać bo wiadomo czym to się kończy a wystarczyłoby zrobić porządny przegląd tych branż kto gdzie i faktycznie nadstawia swojego karku dla obywatela i im dać te przywileje a nie tak jak jest teraz.

Edytowane przez FANTOMAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas ale laborat fiu fiu fiu :)

Ale myślę ze wyraziłeś zdanie tych osób które wypowiadały się w inny sposób niż Nasz Boski i Transitek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że powinniście już zakończyć tą dyskusję bo jej sedno można ująć w zdaniu "punkt patrzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ".

Ja mam generalnie wy.....e na to na co nie mam wpływu a w tym temacie nie mam.

Nie pójdę palić opon pod sejm bo mnie boli , że wy dostaniecie emeryturę po 15 a my będziemy jej czekać do 67 roku życia i nie ważne czy po 15 latach będzie to 40% ostatniego waszego uposażenia bo jest ogrom ludzi w tym kraju którzy będą pracować do 67 roku życia i dostaną potem pewnie podobne pieniądze co wy po 15 latach ale żeby je dostać będą musieli jeszcze kilkadziesiąt lat pracować zanim zaczną je dostawać.

Niestety ale jako obywatele tego kraju nie powiększacie jego PKB a wręcz przeciwnie pośrednio dzięki waszym przywilejom na wyświetlaczu Balcerowicza cyfry zapitalają jeszcze szybciej pokazując rosnący dług krajowy. To , że płacicie podatki to też nic nie zmienia bo to jak przelewanie ze szklanki do szklanki. Państwo najpierw nam zabiera żeby potem dać wam aby potem trochę z tego zabrać ponownie. Dalej nie są to pieniądze pozyskane z wytworzenia czegoś tylko zabrane komuś lub pożyczone na poczet zaspokojenia uprzywilejowanych . Niestety ale nikt nie lubi być skubany widząc ,że z jego pieniędzy płaci się komuś kto otrzymuje jeszcze przywileje które nie zawsze autentycznie mu się należą. Zgodzę się , że wśród tych uprzywilejowanych są zawody i stanowiska dla których takie przywileje się należą ale na pewno nie jest tak w 100% całej tego typu branży . Czy taki Pan z pod numeru 112 ma bardziej przechlapane niż Pan z np. numeru UPC pod którym zgłasza się usterki. Czy taki celnik siedzący za biurkiem ma ciężej niż pani siedząca za kasą w Biedronce. Czy policjant patrolujący nasze miasto KIĄ ma gorzej niż taki ochroniarz z justusa który też może dostać w łeb cegłą na stadionie. Czy łapiduchy z drogówki są tak psychicznie i fizycznie wykończeni suszeniem zza krzaka że muszą iść wcześniej na emeryturę bo spać po nocy nie mogą , że za mało wzięli w łapę. Czy taki górnik który dostaje 13 , 14 i hu... wi jeszczę jaką nastkę ma prawo drzeć ryja pod sejmem bo mu się chce to zabrać nie biorąc pod uwagę tego , że jego codzienna praca jest dla kraju gó..no warta bo ta branża przynosi miliardowe starty dla kraju za które my musimy płacić. Pewnie nie bo tą są przywileje które za komuny im ktoś przyznał i teraz uważają , że się im należą jak psu buda a tak niestety nie jest . Realia życia się zmieniają i nie może być tak , że państwo rzuca kłody pod nogi podatnikom którzy to państwo utrzymują a nic nie robi podatnikom którym płaci z pieniędzy tych pierwszych.

Uważam , że w tych branżach jest whu....stanowisk które nie mają nic wspólnego z warunkami niebezpiecznej pracy ale oczywiście żaden rząd się tej kupy nie chce dotykać bo wiadomo czym to się kończy a wystarczyłoby zrobić porządny przegląd tych branż kto gdzie i faktycznie nadstawia swojego karku dla obywatela i im dać te przywileje a nie tak jak jest teraz.

Nic dodać Nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 8 lat strzegłem tego miasta w nocy kiedy Ty smacznie spałeś i klepales druga polowe po pupie :) ja w tym czasie patrolowaniem ulice .

Boseron to może piekarze też powinni dostać wcześniejszą emeryturę bo przez 8 lat w trakcie kiedy Ty w nocy spacznie śpisz albo klepiesz swoją drugą połowę po pupie to Oni wypiekaja dla Ciebie bułeczki żebyś na śniadanie mial co wpieprzyc i mieć siłę do pracowania na posterunku ;-)

Myślę , że powinniście już zakończyć tą dyskusję bo jej sedno można ująć w zdaniu "punkt patrzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ".

Ja mam generalnie wy.....e na to na co nie mam wpływu a w tym temacie nie mam.

Nie pójdę palić opon pod sejm bo mnie boli , że wy dostaniecie emeryturę po 15 a my będziemy jej czekać do 67 roku życia i nie ważne czy po 15 latach będzie to 40% ostatniego waszego uposażenia bo jest ogrom ludzi w tym kraju którzy będą pracować do 67 roku życia i dostaną potem pewnie podobne pieniądze co wy po 15 latach ale żeby je dostać będą musieli jeszcze kilkadziesiąt lat pracować zanim zaczną je dostawać.

Niestety ale jako obywatele tego kraju nie powiększacie jego PKB a wręcz przeciwnie pośrednio dzięki waszym przywilejom na wyświetlaczu Balcerowicza cyfry zapitalają jeszcze szybciej pokazując rosnący dług krajowy. To , że płacicie podatki to też nic nie zmienia bo to jak przelewanie ze szklanki do szklanki. Państwo najpierw nam zabiera żeby potem dać wam aby potem trochę z tego zabrać ponownie. Dalej nie są to pieniądze pozyskane z wytworzenia czegoś tylko zabrane komuś lub pożyczone na poczet zaspokojenia uprzywilejowanych . Niestety ale nikt nie lubi być skubany widząc ,że z jego pieniędzy płaci się komuś kto otrzymuje jeszcze przywileje które nie zawsze autentycznie mu się należą. Zgodzę się , że wśród tych uprzywilejowanych są zawody i stanowiska dla których takie przywileje się należą ale na pewno nie jest tak w 100% całej tego typu branży . Czy taki Pan z pod numeru 112 ma bardziej przechlapane niż Pan z np. numeru UPC pod którym zgłasza się usterki. Czy taki celnik siedzący za biurkiem ma ciężej niż pani siedząca za kasą w Biedronce. Czy policjant patrolujący nasze miasto KIĄ ma gorzej niż taki ochroniarz z justusa który też może dostać w łeb cegłą na stadionie. Czy łapiduchy z drogówki są tak psychicznie i fizycznie wykończeni suszeniem zza krzaka że muszą iść wcześniej na emeryturę bo spać po nocy nie mogą , że za mało wzięli w łapę. Czy taki górnik który dostaje 13 , 14 i hu... wi jeszczę jaką nastkę ma prawo drzeć ryja pod sejmem bo mu się chce to zabrać nie biorąc pod uwagę tego , że jego codzienna praca jest dla kraju gó..no warta bo ta branża przynosi miliardowe starty dla kraju za które my musimy płacić. Pewnie nie bo tą są przywileje które za komuny im ktoś przyznał i teraz uważają , że się im należą jak psu buda a tak niestety nie jest . Realia życia się zmieniają i nie może być tak , że państwo rzuca kłody pod nogi podatnikom którzy to państwo utrzymują a nic nie robi podatnikom którym płaci z pieniędzy tych pierwszych.

Uważam , że w tych branżach jest whu....stanowisk które nie mają nic wspólnego z warunkami niebezpiecznej pracy ale oczywiście żaden rząd się tej kupy nie chce dotykać bo wiadomo czym to się kończy a wystarczyłoby zrobić porządny przegląd tych branż kto gdzie i faktycznie nadstawia swojego karku dla obywatela i im dać te przywileje a nie tak jak jest teraz.

+1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w Bonarce i mijam Pana pakującego zakupy, ciekawe czy na slużbie

e90e3d9d46470cc8baa79e8b49034435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas myśle ze jest różnica w błędnym policzeniu czy zaoferowania podatnikowi abonamentu w UPC a błędnej ocenie sytuacji w której podatnik dzwoniąc pod nr 997 jest w sytuacji zagrażającej jego życiu czy zdrowiu , w pierwszym przypadku co najwyżej nie zobaczy nic w tv w drugim moze stracić życie ....

Karol piekarz robi w nocy ale nie naraża życia nie widzisz różnicy ?

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas myśle ze jest różnica w błędnym policzeniu czy zaoferowania podatnikowi abonamentu w UPC a błędnej ocenie sytuacji w której podatnik dzwoniąc pod nr 997 jest w sytuacji zagrażającej jego życiu czy zdrowiu , w pierwszym przypadku co najwyżej nie zobaczy nic w tv w drugim moze stracić życie ....

Karol piekarz robi w nocy ale nie naraża życia nie widzisz różnicy ?

poczytaj najlepiej komentarze

http://praca.interia.pl/news-w-2017-i-w-2019-r-podwyzki-dla-funkcjonariuszy-i-pracownikow,nId,2301559

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas myśle ze jest różnica w błędnym policzeniu czy zaoferowania podatnikowi abonamentu w UPC a błędnej ocenie sytuacji w której podatnik dzwoniąc pod nr 997 jest w sytuacji zagrażającej jego życiu czy zdrowiu , w pierwszym przypadku co najwyżej nie zobaczy nic w tv w drugim moze stracić życie ....

Karol piekarz robi w nocy ale nie naraża życia nie widzisz różnicy ?

Mój tekst o piekarzu był przekorny jak nie zauważyłeś różnicy :-)

Oczywiście masz rację, ale przynajmniej połowa z policjantów jest za biurkiem i nie różni się niczym od pracownika biurowego a mimo wszystko jest w randze policjanta i powiedz mi: czy Oni faktycznie zasługują na wcześniejszą emeryturę???

Fantomas idealnie to opisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi zdrowie [emoji6]

juz Panowie dajmy spokoj tej dyskusji , jeszcze sie nie zdażyło tak zeby wszyscy byli zadowolenii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...