Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogólnie to i tak się nic nie stało.tylko osłona pod silnik odleciała :evil: centralnie za mostem na starowiślnej złapałem środkiem samochodu cholerny SEPARATOR na środku torowiska :evil: i poszedłem na drugi pas pod prąd przy 70 km [br]Dopisany: 10 Sierpień 2008, 21:37 _________________________________________________mam nadzieję że miska jest cała,zobaczę rano :gwizdanie: własnie z tego powodu :drunk:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak ja swoją misę uwaliłem to osłona mi nie odleciała... Ba, nawet śladu na niej nie było :gwizdanie:

Opublikowano

Oj bolało strasznie :evil:

Opublikowano

mam nadzieję że jednak misa cała... ehhh :disgust:

Opublikowano

zobaczę jutro mam nadzieję że będzie OK :)

Opublikowano

przypomniałeś sobie co miałeś powiedzieć? :polew:

Opublikowano

przypomniałeś sobie co miałeś powiedzieć? :polew:

coś miałem powiedzieć :gwizdanie: :polew: :polew:

aha :tongue4:

Opublikowano

Powitać :hi:

Oj widzę że trochę się działo :)

Opublikowano
  • Autor

Waski mysle ze napewno wszystko oki bedzie z furmanka a osłonke sie założy nową :naughty:

Opublikowano

o rany ale sie działo..... z postów mozna wywnioskować ze zamiast grila smazyliście w misce wąskiego hehe....a atak powaznie to współczuje uszkodzeń......pozdrawiam[br]Dopisany: 10 Sierpień 2008, 23:29 _________________________________________________apropo cuber następnym razem musimy podpisać te same listy na mieście......

Opublikowano

:hi: jest dobrze bo nie było rano plamy oleju :rolleyes: zaraz ma zamiar sprawdzić jakie zniszczenia :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 09:02 _________________________________________________

Waski mysle ze napewno wszystko oki bedzie z furmanka a osłonke sie założy nową :naughty:

oczywiście :)

Opublikowano
:hi: Na chwilę was zostawić i od razu zniszczenia :tongue4:
Opublikowano

:hi: Na chwilę was zostawić i od razu zniszczenia :tongue4:

no tak :)

zniszczenia TO- łapa i poduszka skrzyni biegów i osłony pod silnik i skrzynię :evil:

Opublikowano

Dobry wszystkim, właśnie chyba zaczyna mnie popuszczać po 3 dniowym świętowaniu pierwszego ćwierć wiecza :hi:

zniszczenia TO- łapa i poduszka skrzyni biegów i osłony pod silnik i skrzynię :evil:

Waski moje kondolencje

Opublikowano
  • Autor

apropo cuber następnym razem musimy podpisać te same listy na mieście.....

Nie ma problemu :naughty:

zniszczenia TO- łapa i poduszka skrzyni biegów i osłony pod silnik i skrzynię :evil:

tez to wymieniałem u Siebie :gwizdanie:

Bry wszystkim :hi:

Opublikowano

hejka... karwa ładnie, ładnie... na tym zakręcie już nie jeden wypadł... z jednej strony to dobrze, bo separator był wygładzony... :P

trzeba sie doszukiwać dobrych w złym... mogło być gorzej...

Opublikowano

joł :hi:

Opublikowano
  • Autor

joł :hi:

siema :wink4:

Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano

hejka... karwa ładnie, ładnie... na tym zakręcie już nie jeden wypadł... z jednej strony to dobrze, bo separator był wygładzony... :P

trzeba sie doszukiwać dobrych w złym... mogło być gorzej...

no nie jest tak żle ,masz rację :)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2008, 11:20 _________________________________________________

hejka... karwa ładnie, ładnie... na tym zakręcie już nie jeden wypadł... z jednej strony to dobrze, bo separator był wygładzony... :P

trzeba sie doszukiwać dobrych w złym... mogło być gorzej...

o Tobie to już tu piszą :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahl_czy_ktos_z_klubu_jezdzi_jak_wariat-t40628.0.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.