Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jedna jaskółka wiosny nie czyni......

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie będzie...aż tak wystawić się nie mogli...Wiec skoro już zapieprzyli temat to wykorzystali to do ocieplenia wizerunku...za chwile się poprawia i puszcza raz jeszcze...

Opublikowano
40 minut temu, Cuber napisał:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni......

ale lepsze to niż kaczy notariusz i myślę , że jaskółka nasrała na kaczkę

37 minut temu, KERCZI napisał:

Nie będzie...aż tak wystawić się nie mogli...Wiec skoro już zapieprzyli temat to wykorzystali to do ocieplenia wizerunku...za chwile się poprawia i puszcza raz jeszcze...

Myślę , że w takiej samej formie (a to jest jedyna forma jaka im pasuje) drugi raz nie podsuną mu do podpisu bo to byłby blamaż skoro raz zavetował a za chwilę łyknął by  to samo.  Oni na bank chcieli do końca pojechać po bandzie . W sejmie i senacie nikt w tej sprawie nie byłby zapamiętany jako sprawca a on już jako on musiał się pod tym podpisać i to jego długopis to ostatecznie klepie i jego historycznie będą z tym ludzie kojarzyć.

Gdyby się chcieli rakiem wycofać to mogli to zrobić w senacie ale widać że mieli parcie takie że nawet w sejmie im się dokładnie nie chciało tego przeczytać bo zrobili byka z tą ilością sędziów.

Adrian chyba zrozumiał , że jest pod murem i albo wyjdzie z tego z twarzą albo skończy jako sługus i ten który pozwolił na to wszystko.

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
  • Autor

Mi i tak to wszystko smierdzi  i szukam tutaj drugiego dna tego Veta.... 

Opublikowano

jest veto bo w ustawach było pełno babli prawnych typu złe odnośniki do paragrafów itp. Poprawią to wszystko i znowu pójdzie do podpisu i wtedy będzie podpis i tyle.

Jakby to podpisał to by było, że w ogóle tego nie przeczytał, a tak to jest jak jest

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano
  • Autor

Panowie , nie ma ktoś przypadkiem rutera na kartę SIM pożyczyć ? 

Opublikowano
Panowie , nie ma ktoś przypadkiem rutera na kartę SIM pożyczyć ? 

 

 

Ja mam :-) mogę jutro przywieźć Ci na spota

Opublikowano
jest veto bo w ustawach było pełno babli prawnych typu złe odnośniki do paragrafów itp. Poprawią to wszystko i znowu pójdzie do podpisu i wtedy będzie podpis i tyle.
Jakby to podpisał to by było, że w ogóle tego nie przeczytał, a tak to jest jak jest



+10
Opublikowano
  • Autor

Kercziak no to bomba :)

 

Jak nie problem to weź prosze  bo na Chorwacji mi się przyda jak pojadę w ogóle ;)

Opublikowano

Ok

Opublikowano
  • Autor

dzieki 

Opublikowano

Powitać dziewczyny :hi:

Opublikowano
Powitać dziewczyny :hi:

 

Myślisz, że jak kupiłeś sobie Lancera, to nagle stałeś się facetem?? :wink: No niestety muszę Cię zmartwić :-)

Opublikowano

Lancera kupił sobie do lancu jak sama nazwa wskazuje...:)

 

jak wszyscy tak zmieniają fury to i ja dzisiaj przyjade nowym wozem

Opublikowano
Lancera kupił sobie do lancu jak sama nazwa wskazuje...:)
 
jak wszyscy tak zmieniają fury to i ja dzisiaj przyjade nowym wozem


Do lansu bym sobie jakieś X6 kupil [emoji14]

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jaki lans...Lancerem w serii? :facepalm:

Opublikowano
Jaki lans...Lancerem w serii? :facepalm:


Dokładnie! Spokojny rodzinny sedan.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
24 minuty temu, KERCZI napisał:

Lancera kupił sobie do lancu jak sama nazwa wskazuje...:)

 

jak wszyscy tak zmieniają fury to i ja dzisiaj przyjade nowym wozem

Kerczi , graty X6. Kosa wozidło.

Opublikowano
14 godzin temu, KERCZI napisał:

 

 


+10

 

 

Chyba go nie słuchaliście jak wczoraj uzasadniał czemu tych dwóch nie podpisał. Gdyby tylko chodziło o byki to by właśnie wrócił to do poprawek i nie byłoby aż takiego dymu a on wyraźnie powiedział , że nie da takich uprawnień panu zero bo to zagraża demokracji.

Opublikowano
Teraz, FANTOMAS napisał:

Chyba go nie słuchaliście jak wczoraj uzasadniał czemu tych dwóch nie podpisał. Gdyby tylko chodziło o byki to by właśnie wrócił to do poprawek i nie byłoby aż takiego dymu a on wyraźnie powiedział , że nie da takich uprawnień panu zero bo to zagraża demokracji.

Fakt jest taki, że rzeczywiście nie słyszałem żadnej wypowiedzi, ani nie znam szczegółów, ale wiem jedno...nie ufam Mu za grosz...dlatego doszukuję się drugiego dna...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.