Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać wszystkich :hi:

Dnia 13.08.2017 o 12:37, Cuber napisał:

Raz na 5 meczy niech Ci będzie ..... :) ale to i tak Cracovia Pany ;) 

Ale co ma oznacać druga cześć Twojej wypowiedzi to nie mam pojęcia , chyba za dużo %.........

 

 

ps. powitać Wszytskich po urlopie ;) 

Powitać Pana Prezesa :hi: 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siema

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Oj chyba dzisiaj spota nie bedzie..... ? Jest w ogóle ktoś chętny ?

Opublikowano

Panowie poleci ktoś warsztat w Krakowie lub okolicach gdzie sprzęgło wymienię. Solidny ale nie za drogi? Z góry dzięki !

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, LukiKRK napisał:

Panowie poleci ktoś warsztat w Krakowie lub okolicach gdzie sprzęgło wymienię. Solidny ale nie za drogi? Z góry dzięki !

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
 

Czytać forum!!!!

 

 

Opublikowano
Czytać forum!!!!

 

 

Czytam czytam tylko wszyscy na wakacjach np polecany przez Ciebie Michał [emoji4]

 

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Opublikowano

Siema, jest ktoś kto ogarnie mi forda komputerem? Takie sprawdzenie przed zakupem [emoji6]

Opublikowano
Czytam czytam tylko wszyscy na wakacjach np polecany przez Ciebie Michał [emoji4] 
Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Podjedz do Wojtka ul. Na Mostkach 6c już jest po urlopie [emoji13]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Siemanko :wink:

jeśli ktoś szuka zadbanego wozu to serdecznie polecam ten egzemplarz. od 10 lat u jednego właściciela. ori przebieg

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-audi-a4-b6-avant-1-9tdi-131-km-CID5-IDnJjee.html#ade9f86463

Opublikowano

Witam serdecznie i proszę o pomoc. Od jutra przez parę dni będę przebywał w Krakowie i mam prośbę czy któryś z kolegów posiada VCDS  i dał by radę przekodowac mi kierownicę w a4 b7, która założyłem wczoraj. Miałem zwykła i założyłem taka sama tylko że multi, wymienione wszystko co potrzeba, kwestia kodowania. Posiadam rns-e,  zestaw głośnomówiący. A jak nie to może polecicie kogoś w Krakowie, z góry wielkie dzieki

Opublikowano
Dnia 18.08.2017 o 23:17, ZAKIEL napisał:

Witam serdecznie i proszę o pomoc. Od jutra przez parę dni będę przebywał w Krakowie i mam prośbę czy któryś z kolegów posiada VCDS  i dał by radę przekodowac mi kierownicę w a4 b7, która założyłem wczoraj. Miałem zwykła i założyłem taka sama tylko że multi, wymienione wszystko co potrzeba, kwestia kodowania. Posiadam rns-e,  zestaw głośnomówiący. A jak nie to może polecicie kogoś w Krakowie, z góry wielkie dzieki

Możesz przyjechac na spota do Galerii kazimierz , pojawię sie pewnie to zakodujemy.

Opublikowano

Pozdro from Greece [emoji41]
e48a09c0dfde30405ab6877020d01d5b.jpg6c27e6ca092e54a75ffdb3ca283dd823.jpgf05acf65bc4fca519965538cc5f1b539.jpg53c32e501f7fed049081a39c3cff377d.jpg

Opublikowano
  • Autor

Łukasz a ludzi wywiało czy co ? 

Opublikowano

Cuberku było wcześnie rano wiec większość spała [emoji6] zapewniam ze ludzi jest sporo

Opublikowano

Grzesiu specjalnie dla Ciebie wieczór Grecki [emoji6] sa ludzie 5197b278a0327765b0eb5bc53cee47c6.jpg

Opublikowano
Dnia 4.08.2017 o 12:10, KERCZI napisał:

 

Mysle ze Boski poszedl bladym świtem lezaki przy samej wodzie zaklepać. 

Opublikowano
  • Autor

Ktoś dziś bedzie na spocie ? 

Opublikowano
39 minut temu, Cuber napisał:

Ktoś dziś bedzie na spocie ? 

Pewnie, że tak!

Opublikowano

Tez bede :)

Opublikowano
16 godzin temu, Radekst napisał:

Tez bede :)

Radziu podeslij ten wątek o klekocie 2.0TFSI :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.