Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale łajza widać jak ściska pieroga ale nie mogę zrozumieć jak można nie wytrzymać jeszcze te kilkadziesiąt sekund żeby się odlać jak człowiek  

Jak już tak nie mogła wytrzymać to mogła to zrobić pod żywopłotem a nie w windzie [emoji12]

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

 

 

A co do tych lamp z hondy to zrobię zdjęcia i pokaże jak to wygląda

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, skotyman napisał:

Chłopaki, jeżdżę już z rok jak nie dłużej z niezakodowanym czujnikiem deszczu/zmierzchu.. u wrc nie przyjmowało kodowania, myśleliśmy ze to przez to ze mam czujnik z 8k0 a auto a3 8p. Na forum a3 wyczytałem, ze ten czujnik powinien hulać bez problemu :wink: mamy tu jakiś magików, którzy mogliby się zająć w tym tygodniu? Z góry dzięki :)

zadzwon do Navipol-u z zakopianskiej :)

Opublikowano

Koledzy możecie polecić jakąś firmę w Krakowie gdzie wypiorą dobrze tapicerkę? Dzięki ! :)

Opublikowano
12 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

A co do tych lamp z hondy to zrobię zdjęcia i pokaże jak to wygląda

Teść po pokazaniu mu lamy po regeneracji podjął męską decyzję i kupuje nowe lampy w ASO. Jeździ tą hondą 13 lat i nie dołożył do niej jeszcze ani grosza (wymienia tylko płyny i części eksploatacyjne), więc te lampy jakoś przeżyje ;)

Opublikowano
52 minuty temu, Lukasz_mk2 napisał:

Teść po pokazaniu mu lamy po regeneracji podjął męską decyzję i kupuje nowe lampy w ASO. Jeździ tą hondą 13 lat i nie dołożył do niej jeszcze ani grosza (wymienia tylko płyny i części eksploatacyjne), więc te lampy jakoś przeżyje ;)

a co to za honda ?

Opublikowano

accord VII '04

Opublikowano
  • Autor

był dziś jakiś mecz ?  

 

 

 

ps. jakaś k... żenada 

Opublikowano

był dziś jakiś mecz ?  

 

 

 

ps. jakaś k... żenada 

twoja wina boś se kupił taki mały telewizor , że Duńczycy moment byli u nas w kurniku

jak byś se kupił większe pudło to by tak szybko z kontry do Fabiańskiego nie dobiegali bo by mieli dalej 

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano
  • Autor

hmmmm no Fanti ale to chyba Ty masz mały TV i nie widzisz dobrze że  duńczycy nie mieli kontry żadnej po której strzelili by bramkę ;)

1-0 z rożnego 

2-0 bład Glika 

3-0 fabiański wypluwa przed siebie a Pazda siedzie NA zamku w Niepołomicach

4-0 Strzał zza 16 stki :)

Opublikowano
1 minutę temu, Cuber napisał:

hmmmm no Fanti ale to chyba Ty masz mały TV i nie widzisz dobrze że  duńczycy nie mieli kontry żadnej po której strzelili by bramkę ;)

1-0 z rożnego 

2-0 bład Glika 

3-0 fabiański wypluwa przed siebie a Pazda siedzie NA zamku w Niepołomicach

4-0 Strzał zza 16 stki :)

No właśnie dlatego nie widziałeś pełnego obrazu meczu bo cali masz za mało :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm Tak sobie to tłumacz :)

 

 

Opublikowano
2 minuty temu, Cuber napisał:

hmmmm Tak sobie to tłumacz :)

 

 

no co zrobisz jak nic nie zrobisz

szwagier czeka aż burza przejdzie 

Opublikowano
  • Autor

Szwagier juz dawno w domu :)

 

ps. dobranoc

Opublikowano
  • Autor

a coz tu taka cisza w Sobotę ???

 

Opublikowano

Żałoba po (tfu) meczu...

Opublikowano
  • Autor

Ja tam zaloby nie mam bo sorry ale byl jakiś mecz ? ;) a tak na poważnie to dlaczego w ostatnim czasie pijemy tylko w BT ?

Opublikowano

Jak to tylko w BT?!?


82f03b85250d8527ef6043e1f86596ff.jpg

Opublikowano

Powitać :hi:
Zobaczymy co dziś orły pokażą

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

kurde ale ostatnio tu tłoczno......?

 

ps.Waski miło było spotkac :)

Opublikowano

Hi

Ma ktoś z Zacnych Panów rolkę do nadkoli ??

I oczywiście może pożyczyć :) W zamian pożyczę mu RL.

Edytowane przez Rychoo0

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.