Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:Jestem nowy na ziemi małopolskiej,więc zapytam wprost:

Panowie jakiś spot jutro?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesienne smalcowanie :jerk:

Znając życie jutro będzie padać :rolleyes:

 

2a.jpg

Opublikowano
Jesienne smalcowanie :jerk:
Znając życie jutro będzie padać :rolleyes:
 
2a.jpg.b8064ec966428dd4088841dd6d95878e.jpg



Ja już tez po...efekt miazga

82723b37734154fa6c9c9d29a5e553e5.jpg

1511ea453ac4bee2bb9f7aa54c9a0dc5.jpg
Opublikowano
11 godzin temu, radek_siara napisał:

Witam :hi:Jestem nowy na ziemi małopolskiej,więc zapytam wprost:

Panowie jakiś spot jutro?

oczywiście, że jest spot :hi:

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, radek_siara napisał:

Witam :hi:Jestem nowy na ziemi małopolskiej,więc zapytam wprost:

Panowie jakiś spot jutro?

No to chrzest bojowy Cię czeka na Spocie dzisiaj w takim razie ;)

 

 

 

ps. Siema Wszystkim ;) 

Opublikowano

Panowie gdzies w krk wylacza mi w ecu sondy lambda w moim starym trupie z 00'?

Opublikowano

:bry:

Dzięki za wczorajszego spota :hi:

Opublikowano
21 godzin temu, kajmanovsky napisał:

Panowie gdzies w krk wylacza mi w ecu sondy lambda w moim starym trupie z 00'?

Jak cos to możesz do mnie wpadać.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie gdzie w Krakowie przelutują mi kluczyki - ojciec w oplu ma problem z imo, w ASO mu powiedzieli, że może u nich kupić nowy kluczyk za parę ładnych stówek lub dać komuś do poprawienia lutów (podobno w tym leży problem i jest to problem ogólnie znany), ale oni tego nie robią. Myślę, że zwykłą lutownica się tego nie zrobi, raczej tylko dmuchawa.

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, Lukasz_mk2 napisał:

Panowie gdzie w Krakowie przelutują mi kluczyki - ojciec w oplu ma problem z imo, w ASO mu powiedzieli, że może u nich kupić nowy kluczyk za parę ładnych stówek lub dać komuś do poprawienia lutów (podobno w tym leży problem i jest to problem ogólnie znany), ale oni tego nie robią. Myślę, że zwykłą lutownica się tego nie zrobi, raczej tylko dmuchawa.

 

 

http://www.kluczyk.krakow.pl/page1.html 

Opublikowano
niestety tu mi nie pomogą ;( Mogą dorobić tylko nowe kluczyki

Na 29 listopada - wylot na Warszawę - gościu Ci to zrobi
Opublikowano
6 minut temu, KERCZI napisał:


Na 29 listopada - wylot na Warszawę - gościu Ci to zrobi

chodzi o tą firmę??

https://panoramafirm.pl/małopolskie,,kraków,prądnik_czerwony,al._29_listopada,81/firma_zabezpieczen_specjalnych_tadeusz_bizon_zaprzysiezony_rzeczoznawca-tnpbs_lgf.html

 

puki co nie mogę się tam dodzwonić - nikt nie odbiera

Opublikowano

Hahahah

A czytałeś czym gościu się zajmuje?!?

Serwis i naprawa sejfów, kas pancernych, bankomatów, skarbców, zamków, szaf pancernych itp.

Opublikowano
Opublikowano
9 minut temu, KERCZI napisał:

Hahahah

A czytałeś czym gościu się zajmuje?!?

Serwis i naprawa sejfów, kas pancernych, bankomatów, skarbców, zamków, szaf pancernych itp.

czytałem i też pisze:

Cytuj

Dodatkowa nasza firma oferuje usługi dorabiania kluczy:
dorabiane kluczy do domów,
dorabiane kluczy do mieszkań,
immobilaizery,
dorabiane kluczy do samochodów,
klucze samochodowe.

;)

 

ten chłop z twojego linku też nie odbiera telefonów - spróbuję później

Edytowane przez Lukasz_mk2

Opublikowano

No to próbuj

Opublikowano
2 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał:

Panowie gdzie w Krakowie przelutują mi kluczyki - ojciec w oplu ma problem z imo, w ASO mu powiedzieli, że może u nich kupić nowy kluczyk za parę ładnych stówek lub dać komuś do poprawienia lutów (podobno w tym leży problem i jest to problem ogólnie znany), ale oni tego nie robią. Myślę, że zwykłą lutownica się tego nie zrobi, raczej tylko dmuchawa.

Zadzwon do wojtka, mamy na dietla lutownice hot air. Jak przyniesiesz mu rozebrany kluczyk to raczej nie powinno byc problemu z tym zeby Ci go wygrzali, pewnie zrobily sie zimne luty.

Ps

Dzieki Panowie za spota, spociki bawia i ucza :D

Milo bylo posluchac o Waszych pytonach :grin:

Opublikowano

:hi:

 

2 godziny temu, Lukasz_mk2 napisał:

czytałem i też pisze:

;)

 

ten chłop z twojego linku też nie odbiera telefonów - spróbuję później

 

Podjedź do gościa. Nie odbiera jak ma dużo roboty. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.