Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Panowie gdzie w Krakowie przelutują mi kluczyki - ojciec w oplu ma problem z imo, w ASO mu powiedzieli, że może u nich kupić nowy kluczyk za parę ładnych stówek lub dać komuś do poprawienia lutów (podobno w tym leży problem i jest to problem ogólnie znany), ale oni tego nie robią. Myślę, że zwykłą lutownica się tego nie zrobi, raczej tylko dmuchawa.

Nie daj im się na rogi nabijać tylko zrób tak jak ci Radeks radził.

Taki temat to tylko u gości którzy zajmują się naprawą elektroniki i mają dobry sprzęt do SMD (np. w serwisie laptopów lub GSM).

Najlepiej jak trafisz kogoś kto ma piec z autoklawem. Wygrzeją ci całą płytkę pod ciśnieniem i wtedy wszystkie elementy i połączenia są dociskane przez ciśnienie .  Z tego co wiem Wojtek chyba ma autoklaw.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie daj im się na rogi nabijać tylko zrób tak jak ci Radeks radził.
Taki temat to tylko u gości którzy zajmują się naprawą elektroniki i mają dobry sprzęt do SMD (np. w serwisie laptopów lub GSM).
Najlepiej jak trafisz kogoś kto ma piec z autoklawem. Wygrzeją ci całą płytkę pod ciśnieniem i wtedy wszystkie elementy i połączenia są dociskane przez ciśnienie .  Z tego co wiem Wojtek chyba ma autoklaw.



W razie W to ja ma kuchenkę Microfalowa a FANTOMAS ma Autoklaw...wspolnie damy rade...


Apropos wspolnie...genialny dzisiaj widziałem komentarz w związku ze średnia krajowa zarobków ;-)

„Jesteście niepoważni, co mnie średnia obchodzi i to jeszcze brutto!!! To tak jak ja bym jadł kapuste, a sąsiad mielone i co? Wychodzi na to że razem jemy gołąbki???”
Opublikowano

Nie wiem czy to stricte autoklaw, ale zgadza sie, mamy taka komore cisnieniowa, uzywamy jej przy wymianie szyb w telefonach ktore maja klejone 'dotyki' do lcd (np srajfony i szajsungi na amoledach):)

Opublikowano
W dniu 19.09.2017 o 09:02, KERCZI napisał:

 

 


Ja już tez po...efekt miazga

82723b37734154fa6c9c9d29a5e553e5.jpg

1511ea453ac4bee2bb9f7aa54c9a0dc5.jpg

 

chcesz zobaczyć kropelki, a nie kałuże? :naughty:

 

 

20170920_180353 - Kopia.jpg

q.jpg

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Ale to jakieś małe popierduchy!!

Opublikowano

ok to będę gadał z Wojtkiem, dzięki ;)

Cytuj
„Jesteście niepoważni, co mnie średnia obchodzi i to jeszcze brutto!!! To tak jak ja bym jadł kapuste, a sąsiad mielone i co? Wychodzi na to że razem jemy gołąbki???”

to jest dobre porównanie :grin:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:siema:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Furę zmieniłeś ? Czy robiłeś lift ?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Dante założyłeś już zimę bo coś  mi się zdaje że inna felga była 

Opublikowano
Furę zmieniłeś ? Czy robiłeś lift ?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Lift

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:
Dante założyłeś już zimę bo coś  mi się zdaje że inna felga była 
18 założyłem

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
6 minut temu, D4NTE napisał:

Lift

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

eeee..... sie Szarpej szarpnął :wink: 

srebrna z czarnym ryjem zawsze dużo lepiej wygląda :oklasky:

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Powitać :hi::kawa:

Opublikowano

Powitać :hi:

 

Dzięki @D4NTE za spocik z rana :P fura kocur :kox:

Opublikowano
8 minut temu, Shadow napisał:

Powitać :hi:

 

Dzięki @D4NTE za spocik z rana :P fura kocur :kox:

Miło było zamienić parę słów :wink: do zobaczenia

Opublikowano

:hi::kawa:

Tarcze Zimmermann czy Bosch? Klocek TRW czy Bosch? TRW ponoć syfią strasznie.

 

Opublikowano

Tarcze zimmerman i Ori klocek

Opublikowano
6 minut temu, KERCZI napisał:

Ori klocek

Co masz na myśli?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.