Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, KERCZI napisał:

Fakt jest taki, że rzeczywiście nie słyszałem żadnej wypowiedzi, ani nie znam szczegółów, ale wiem jedno...nie ufam Mu za grosz...dlatego doszukuję się drugiego dna...

Ja też nie liczę  , że on nagle zmienił przekonania i wiem , że jest bardziej ich niż nasz ale zrobił coś czego się po nim nie spodziewałem. W tym temacie bardziej wierzyłem w to , że zrobi coś co jest też w sumie w jego interesie bo on już ma za uszami sprawę z TK i może go za to czekać trybunał stanu a tymi podpisami mógłby sobie w sumie zapewnić nietykalność a tak w tej chwili wyszedł częściowo dla społeczeństwa z twarzą ale sam sobie trochę przyszłość zrobił niepewną bo jak przyjdzie co do czego to ktoś go może kiedyś z poprzednich podpisów rozliczyć a gdyby SN był ich to raczej tego by nie musiał się bać.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, KERCZI napisał:

Lancera kupił sobie do lancu jak sama nazwa wskazuje...:)

 

Ja myślę , że tu bardziej chodzi o wrażenie wielkości lancy co ma jeszcze potęgować opis żeby było wiadomo , że jest se kafar z lancą

Opublikowano
3 godziny temu, edraven napisał:

Kerczi , graty X6. Kosa wozidło.

To w końcu wziąłeś to X6 a nie tego R32? Łeeee....

Jeszcze napisz że ma rzędową V-szóstkę... :lol:

Opublikowano
1 godzinę temu, lennox napisał:

To w końcu wziąłeś to X6 a nie tego R32? Łeeee....

Jeszcze napisz że ma rzędową V-szóstkę... :lol:

tym przynajmniej coś na weselach pojeździ :decayed:

Opublikowano
tym przynajmniej coś na weselach pojeździ :decayed:



Mój tydzień juz nie jest w stanie sie bardziej rozciągnąć ...
Opublikowano

Shadow, masz jeszcze a4? Bo widziałem chyba klubowa a4 na grzegórzeckim pare minut temu :wink:

Opublikowano

 

15 minut temu, skotyman napisał:

Shadow, masz jeszcze a4? Bo widziałem chyba klubowa a4 na grzegórzeckim pare minut temu :wink:

Jeszcze ma, ale z nieznanych mi powodów woli jeździć Evo...

Opublikowano

Witam panowie,

Mam prośbę czy macie może namiar na dobrego elektronika, który ogarnąłby temat po swapie a4 b5 z 2.5 ma 1.9 tdi, generalnie choinka na desce i obrotomierz nie działa.

Najlepiej Kraków ewentualnie okolice.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam 

Edytowane przez zadzik

Opublikowano

Chyba jednak woli b6 :D

Opublikowano
  • Autor

Kerczi zacna fura :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, zadzik napisał:

Witam panowie,

Mam prośbę czy macie może namiar na dobrego elektronika, który ogarnąłby temat po swapie a4 b5 z 2.5 ma 1.9 tdi, generalnie choinka na desce i obrotomierz nie działa.

Najlepiej Kraków ewentualnie okolice.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam 

masz temat z dobrym mechanikiem w małopolsce.......

Opublikowano

Powitać panowie :hi:

9 godzin temu, skotyman napisał:

Shadow, masz jeszcze a4? Bo widziałem chyba klubowa a4 na grzegórzeckim pare minut temu :wink:

Mam, mam :wink: - wolę Evo, bo więcej pali :P

B6 jeździ nasz forumowy kolega, choć kolega to za dużo powiedziane.. ogólnie nikt typa nie lubi.

 

Kerczi ładne wozidło  :kox:

Kto by pomyślał, że po kolizji z sejem i dzwonie w drzewo tak ładnie to spasują :P

 

Radziu też oczywiście gratulacje nowego nabytku ^_^

 

 

Edytowane przez Shadow

Opublikowano

Dzieki :)

Opublikowano

Kercziak jak sie jeździ rzędowa V6 ? [emoji16]

Panowie zawetował zeby społeczeństwo uspokoić .... nie chciał rozlewu krwi , i chwała mu za te mądrość . Żadnej ustawki nie było , ujął sie tez honorem ze Go pominęli w konsultacjach .

Opublikowano
11 godzin temu, boseron napisał:

Kercziak jak sie jeździ rzędowa V6 ? emoji16.png

Panowie zawetował zeby społeczeństwo uspokoić .... nie chciał rozlewu krwi , i chwała mu za te mądrość . Żadnej ustawki nie było , ujął sie tez honorem ze Go pominęli w konsultacjach .

 

 


Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
 

 

Edytowane przez Shadow

Opublikowano
16 minut temu, Cuber napisał:

No chyba że to, tak jak bywa w przypadku Rutkowskiego, kolejna medialna szopka która nie ma nic wspólnego z prawdą.

Opublikowano
  • Autor

wiesz coś na pewno jest na rzeczy ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, lennox napisał:

No chyba że to, tak jak bywa w przypadku Rutkowskiego, kolejna medialna szopka która nie ma nic wspólnego z prawdą.

Gdyby czegoś nie miał to by raczej nie złożył zawiadomienia do prokuratury na Kuzaja.

Opublikowano

Akurat Kuzaj to nie ma nic swojego poza nazwiskiem, a bardzo chce być w świecie bogaczy Wiec bardzo prawdopodobne doniesienia...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.