Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] moje 1.8Teee, kosmetyczne zmiany str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje byłe "kochanki" :mrgreen:

caad1364483b8cba.jpg

stronahe.jpg

Witam Wszystkich ;-) Tym razem wam przedstawiam moją A4 1.8T 1998r. :mrgreen: póki co seria ale z czasem się to zmieni :mrgreen:

:arrow: na wypasie ma:

4xAir-Bag

2xele. szyby

2xele. i podgrzewane lusterka

climatronic

pełnego fisa

nawigacja

zmieniarkę na 6CD

kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach

regulacja wysokości foteli i lędźwi

wspomaganie kierwonicy

ABS

podgrzewane siedzenia

podgrzewane dysze spryskiwaczów

podgrzewane zamki w drzwiach

szyberdach elektryczny

domykanie szyb i szyberdachu z kluczyka

czujniki cofania

skrzynia biegów tip-tronic

:arrow: zima atakuje...

10012012187.jpg

zima atakuje ;-)

a tu resztki z osłony silnika które zostały pod autem :shock:

12012012199.th.jpg

:arrow: sesja jesienna ;-)

47259285.th.jpg 53319055.th.jpg 11684190.th.jpg 65306292.th.jpg 51903576.th.jpg

10293488.th.jpg 51769019.th.jpg 11645157.th.jpg

:arrow: a nudy były i psikłem grilla w czarny mat ;-) tak mniej więcej się to prezentuje :->

16717500.th.jpg 82381016.th.jpg 19811034.th.jpg 76001889.th.jpg

parę foto :mrgreen:

10043857.th.jpg 58144914.th.jpg 79709682.th.jpg 63237821.th.jpg 57293440.th.jpg 61794098.th.jpg 41617206.th.jpg 49304657.th.jpg 89015559.th.jpg 64933067.th.jpg 72111864.th.jpg 14251514.th.jpg 81501889.th.jpg

:arrow: a teraz parę foto wnętrza :mrgreen:

40183819.th.jpg 91066994.th.jpg 52888251.th.jpg 10342231.th.jpg 65044091.th.jpg 91500475.th.jpg 98452063.th.jpg

:arrow: i serduchoooo :mrgreen:

72283915.th.jpg ;-)

pare aktualnych foto :-)

20130413164858.jpg

20130413163902.jpg

20130413154150.jpg

20130207134528.jpg

Opublikowano

Fajna :good:

Na pierwsze mody załóż lampy poliftowe z przodu i jakąś wiekszą felge :wink4:

Opublikowano

fajna furka :good:

automat :kox:

Opublikowano

Wypas KOX ja na ten rocznik ;)

Opublikowano
  • Autor

soczewki na pewno wpadną, pewnie gleba i jakaś normalna fela... póki co te kołpaki muszą wystarczyć na ten sezon... :cool1:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

a mam do was takie pytanko bo mam problem z radiem... do rzeczy... kiedy rano przychodzę do samochodu i jest zimno, włączam radio chce go ściszyć albo pogłośnić to albo się ściszy całkiem albo ryczy na maxa... potem się zagrzeje i działa wszystko poprawnie... da się to jakoś ogarnąć :?:

Opublikowano

Potencjometr do wymiany i bedzie git :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Potencjometr do wymiany i bedzie git :naughty:

sam to ogarne :?:
Opublikowano

A masz takowe zdolności?

Opublikowano
  • Autor

jak jest to tylko gdzieś opisane na forum to sam ogarne sprawe...

Opublikowano
:szukaj:
Opublikowano

Witaj Barcie :naughty:... Masz takiego samego AEB'a jak moj, tylko, że mój jest w manulalu :gwizdanie:. Jak Ci się śmiga nim?

Opublikowano
  • Autor

Witaj Barcie :naughty:... Masz takiego samego AEB'a jak moj, tylko, że mój jest w manulalu :gwizdanie:. Jak Ci się śmiga nim?

hehe znowu w jednej drużynie :tongue4: wiesz co mam ją dopiero od zeszłej soboty, zrobiłem dopiero 400km i narazie jest bardzo pozytywnie :cool1: w czwartek idzie do mechanika na wymiane płynów... ;-) a sprawdzona została już, i podobno jest w bardzo dobrym stanie :) ale to się okaże w dalszej eksploatacji :kox:
Opublikowano

wypasik ładny jak na ten rok ;) ale kiera już poliftowa :mysli:

ładny kolor auta :good:

Opublikowano

No to ziomeczku życzę bezawaryjności :cool1:. Mi również się śmiga nią genialnie :evil:. I tak jak piszesz, znów w jednej drużynie :naughty: :naughty: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

pięknie się prezentuje, wypas fajny w środku ale jest parę rzeczy do zrobienia :D

powodzenia w modach

jozek kiera w porządku taka była montowana po pełnym I lifcie

Opublikowano

Fura cacy, dbać, modzić i jeździć. Podoba mnie się. :good:

W tym roku urlop planuje spędzić w Lalikach, może mały spot w Jasnowicach na granicy jak pojedziemy z moją wife po %%% ???

Opublikowano
  • Autor

jak tylko się będziesz wybierał w moim kierunku daj znać to się spocika małego ustawi :> a co do modzenia to chyba dopiero na przyszły sezon... w tym roku niedam rady finansowo... Najważniejsze było zrobić wszystkie oleje itp. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.