Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] 2006 Audi A4 S 2.0T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy mój samochód, niezawodny, woził nas wszędzie..A4 1995r. 1.6, 100KM

image.jpg

Od kilku tygodni cieszymy się czymś takim:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Technicznie jestem laikiem więc będę zadawał więcej pytań niż sprzedawał informacji.

Wydaje mi się, że jest pełen pakiet S-Line, ale nie wiem jak do końca jest z tym wnętrzem - kierownica skórzana z emblematem S-line, szczotkowane aluminium, skórzane siodła, pełna elektryka + pamięć foteli ale podsufitówka jest jasna.

- silnik 2.0T BPG 204KM

- skrzynia automatyczna tiptronic

- Quattro

- czarny metalic

- koła 18"

- pełny pakiet S-line z zewnątrz

- chrom na zewnątrz

- listwy progowe w drzwiach z emblematem S line

- el. szyberdach

- el. szyby przód i tył

- skórzana, wielofunkcyjna kierownica

- dwustrefowy klimatronic

- podgrzewane fotele

- pamięć foteli

- nagłośnienie BOSE

- duża navi

- bluetooth

- 2 czytniki kart SD

- DVD

- zmieniarka 6CD

- podłokietniki z przodu i z tyłu

- klimatyzowany schowek

- tempomat

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- Lusterko monochromatyczne

- bixenon ze światłami do jazdy dziennej DLR

Ponieważ się nie znam, nie wiem czy zawieszenie jest S-Line, dowiem się w środę i nie jestem pewny jak z tym wnętrzem.

Mamy jeszcze amfibie:

image.jpg

Opublikowano

fura :kox:

Opublikowano

ale nie wiem jak do końca jest z tym wnętrzem - kierownica skórzana z emblematem S-line, szczotkowane aluminium, skórzane siodła, pełna elektryka + pamięć foteli ale podsufitówka jest jasna

auto zza wielkiej wody , wiec na pewno masz zwykle fotele ale nie wiem jak z podsufitka na tamtym rynku.

Opublikowano

ładna:) silnik i naped idealny:D... jak moj złom mnie zdenerwuje to poszukam czegos takiego.

btw... klapa chyba zwykla, nie s-line chyba ze zle widzę, no i zderzak tylny bez obrysowek czerwonych.

i dziwi mnie antena na dachu jeszce :mysli:

Opublikowano

antenka od navi a tył raczej obrysówek nie miał no chyba, że się mylę - fajne autko, po programie dopiero będzie się ładnie odpychało, q :good:

Opublikowano
  • Autor

Cały czas się zastanawiam co właściwe mam za auto, bo z tą klapą też nie wiem o co chodzi...jaka być powinna?

Opublikowano

klapa powinna byc z przetłoczeniem...jesli wersja Sline bez przejść

zderzak tylni powinien być z odblaskami jak na przednim zderzaku....

pokaż zdjęcia środka

furka ładnie wyposażona...

co do zaiasu to pokaż wlepke co masz w książce serwisowej albo przy kole zapasowym

Opublikowano

no to pewnie bylo bum bum w dupke

Opublikowano

no to pewnie bylo bum bum w dupke

eeee tam bum od razu - szkoda parkingowa po prostu pod tj-maxem ;)

Opublikowano

fura ładna tylko na tych zdjęciach nic nie widać. Daj dobre foty :disgust:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:04_________________________________________________

jak moj złom mnie zdenerwuje to poszukam czegos takiego.

Znowu narzekasz, będzie dobrze :decayed:

Opublikowano

fura ładna tylko na tych zdjęciach nic nie widać. Daj dobre foty :disgust:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 21:04_________________________________________________

jak moj złom mnie zdenerwuje to poszukam czegos takiego.

Znowu narzekasz, będzie dobrze :decayed:

to 3maj kciuki Bartek;p

zeby nie byo OT:d

obadałem temat, wszytskie autka US przy nawi maja taka antene na dachu. A w dupke cos sie jej niestety stało;) niemniej jednak bardzo fajny egzemplarz, :good: jestem tylko ciekaw jak z jakoscia amerykanow w porowniu do aut z niemiec.

Opublikowano

to to samo, jedynie auta z USA 2 razy więcej morskiej soli dostały

Opublikowano

a co EFKA ma sól w Gratisie

Opublikowano
  • Autor

Popołudniu dam fotki wnętrza i trochę dokładniejsze reszty. Jestem na 99% pewny że było to "bum bum w dupke". Jutro wymiana rozrządu i olejów. Przebieg 62tys - też mi się nie chce wierzyć. Wnętrze auta jest bardzo zadbane, silnik i skrzynia pracują idealnie no ale gdzieś stuknięty był na bank.

d*pa:

DSC01201.jpg

;)

image.jpg

Opublikowano

może sprawdź po prostu vin w carfax i będziesz wiedział jak wyglądało zanim przypłynęło do PL :cool1:

Opublikowano

może sprawdź po prostu vin w carfax i będziesz wiedział jak wyglądało zanim przypłynęło do PL :cool1:

:good:

Opublikowano

ja swoją eFkę sprawdzałem w Carfaxie, koszt to chyba ok 200 PLN, co do aut robionych w USA i JP to zawsze jest korozja od soli, szczególnie w zakamarkach, wystarczy rozebrać trochę kokpitu ew. zobaczyć np. mocowania foteli

Opublikowano

ja swoją eFkę sprawdzałem w Carfaxie, koszt to chyba ok 200 PLN, co do aut robionych w USA i JP to zawsze jest korozja od soli, szczególnie w zakamarkach, wystarczy rozebrać trochę kokpitu ew. zobaczyć np. mocowania foteli

na allegro chyba za 20 zł ktoś sprawdza, mój brat "zamawiał" poprzez allegro carfax jak miał jeszcze TT z USA

Opublikowano
  • Autor

A więc wnętrze i naklejka:

image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg image.jpg

image.jpg image.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.