Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce


Onkel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na etapie wymiany pompy paliwa bo strasznie wyje i pewnie niedługo przestanie w ogóle działać. Zadzwoniłem do serwisu i podali mi numer: 8E0 919 051 P. Poszukałem na aukcjach i jest tylko z numerem 8E0 919 051 A lub 8E0 919 051 C. Czy podejdzie któraś z tych pomp do mnie czy musi być z końcówką P????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupowałem kilka razy w Niemczech w serwisie(bo taniej) np.przepływkę i też końcówka była inna więc spytałem o co chodzi.

W odpowiedzi usłyszałem,że literka na końcu oznacz tylko i wyłącznie lata produkcji danego elementu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche żle uslyszales , nie kupuj uzywanej pompy p[aliwa, bo wywalisz kase w bloto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem czy Twojego auta też to dotyczy, ale jak miałem na serwisie auto. To wymienili mi pompę paliwa w ramach akcji serwisowej 1.8T.

Pozdro

:blink: Kiedy to było? Coś z tymi pompami nie tak? bo u mnie działa ok a mamy podobne auta :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj uzywanej pompy p[aliwa, bo wywalisz kase w bloto

Kurcze nigdzie nie moge dostac tej pompy. A serwis krzyczy 1280zl:/

Moja raczej się nie kwalifikuje do wymiany bo jak byłem na akcji serwisowej wymiany cewek to nie było przewidzianych innych napraw- pytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec bo moja tez sie nadaje do wymiany jutro dzwonie do Aso w Norwegi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem do ASO w Łodzi i też nic nie wiedza o takiej akcji. Ale kolega ma inny silnik i może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Aso w Gdańsku i w Norwegi. Nigdy nie było takiej akcji w żadnym z ich aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Czakur to wiadomo, ale pytalem sie znajomcyh pracujacych w serwisach i nigdy nie bylo akcji odnosnie pomp paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wrócę do tematu bo już nie mam siły na to wycie :kox: Tak jak podałem w pierwszym poście mam pompe o numerze 8E0 919 051 P. Mogę zamienić tylko na 8E0 919 051 CJ bo literki na końcu oznaczają ciśnienie i jeszcze coś tam jeszcze. Oryginał kosztuje 1200zł. Gdzie szukać zamiennika?? Na allegro są po 150zł (nowe)ale to raczej długo nie podziała:/ No chyba że regeneracja bo znalazłem firmę zajmującą się tym

http://www.serwispomp.pl/

Chyba, że zastosuje wyłącznik pompy paliwa (z uwagi na to, że mam gazownie) po przełączeniu na gaz wyłączałbym a przed zgaszeniem auta uruchomił ponownie żeby benzyna była w obiegu. Doradźcie mi coś bo ja już nie mam pomysłów. A to za piękne autko, żeby tak wyło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...