Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Administrator sieci informatycznej


Rekomendowane odpowiedzi

A co dokładnie interesuje Cię w związku z tymi szkoleniami? Baardzo ogólnie napisałeś.. Cisco CCNA1-4 CCNP to może Cię zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są prowadzone Akademie Regionalne przy Uczelniach, czy to dobry trop?

Dobry bo z reguły jest spoooro taniej niż w np. ABC DATA itp. A i równie często mają dobry sprzęt i dobrych "nauczycieli".

O ile z Cisco faktycznie warto robić kursy i szkolenia o tyle z MS już mniej. Z MS to kupujesz training kita, stawiasz środowisko wirtualne i jedziesz z koksem. Z cisco teoretycznie też tak można ale cisco jest bardziej wymagające i nie wszystko na emulatorach zrobisz. Jeżeli jednak chcesz iść na szkolenia z produktów MS to zapraszam na forum wss.pl -> tam się dowiesz sporo ciekawych rzeczy.

Aha w Polsce nie łatwo znaleźć pracę gdzie pracuje się głównie na CISCO. Najczęściej taki ktoś trzyma się tej fuchy bo to praca dobrze płatna i ciekawa. Pomyśl nad wirtualizacją i cloud computing. To jest przyszłość :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są prowadzone Akademie Regionalne przy Uczelniach, czy to dobry trop?

Dobry bo z reguły jest spoooro taniej niż w np. ABC DATA itp. A i równie często mają dobry sprzęt i dobrych "nauczycieli".

O ile z Cisco faktycznie warto robić kursy i szkolenia o tyle z MS już mniej. Z MS to kupujesz training kita, stawiasz środowisko wirtualne i jedziesz z koksem. Z cisco teoretycznie też tak można ale cisco jest bardziej wymagające i nie wszystko na emulatorach zrobisz. Jeżeli jednak chcesz iść na szkolenia z produktów MS to zapraszam na forum wss.pl -> tam się dowiesz sporo ciekawych rzeczy.

Aha w Polsce nie łatwo znaleźć pracę gdzie pracuje się głównie na CISCO. Najczęściej taki ktoś trzyma się tej fuchy bo to praca dobrze płatna i ciekawa. Pomyśl nad wirtualizacją i cloud computing. To jest przyszłość :good:

Podpisuje się pod tym dwoma rękami. Private cloud, wirtualizacja to przyszłość. Na takie egzaminy czasami ludzie na forach tematycznych mają vouchery np -100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tymi chmurkami :good:, ale może fajnie zrobić papierki na administratora w pierwszej kolejności... :mysli:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 20:58_________________________________________________grunt to podstawa i doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku brałem udział w cylku szkoleń z Windows Serwer 2008.

Był to cykl 4 szkoleń i 3 egzaminów po których można było uzyskać tytuł administratora Windows 2008.

Szkolenia były fonansowane przez UE, nie wim czy jest to dalej ale jeśli tak to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku brałem udział w cylku szkoleń z Windows Serwer 2008.

Był to cykl 4 szkoleń i 3 egzaminów po których można było uzyskać tytuł administratora Windows 2008.

Szkolenia były fonansowane przez UE, nie wim czy jest to dalej ale jeśli tak to polecam.

Czy to były certyfikaty ścieżkowe MS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku brałem udział w cylku szkoleń z Windows Serwer 2008.

Był to cykl 4 szkoleń i 3 egzaminów po których można było uzyskać tytuł administratora Windows 2008.

Szkolenia były fonansowane przez UE, nie wim czy jest to dalej ale jeśli tak to polecam.

Czy to były certyfikaty ścieżkowe MS?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku brałem udział w cylku szkoleń z Windows Serwer 2008.

Był to cykl 4 szkoleń i 3 egzaminów po których można było uzyskać tytuł administratora Windows 2008.

Szkolenia były fonansowane przez UE, nie wim czy jest to dalej ale jeśli tak to polecam.

Czy to były certyfikaty ścieżkowe MS?

Tak

Pytam bo od 01.07 egzamy podrożały do 100$. Voucherów trzeba szukać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

tak się składa, że voucherki można zgarnąć na społecznościach MS, np teraz będzie System Center Summit Poland 2011 gdzie jestem jednym z liderów grupy i mogę wam zdradzić, że voucherki na examy powinny być (powinny bo to nieoficjalna inf :P) co do ośrodków i cen to zupełnie inna sprawa a dla czego - powiedzmy że jestem z branży i pracowałem i pracuję z tymi firmami (tą wymienioną przez marec-ki ego też:) ) polecam wykorzystanie EFS i szczerą dyskusję z szefami waszych firm i jestem pewien, że się dogadacie co do wolnego na szkolenie lub dofinansowanie szkolenia z firmy.

W kwestii MS, Cisco itd.. - wszystko zależy od przedstawicielstwa w danym kraju.. MS w PL bardzo mocno stawia na edukacje - stąd liczne programy, liczne informacje i materiały za free ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...