Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a dlaczego chcesz robić taką zmianę???

Opublikowano

potrzebna jest buda od modelu z napedem FWD , no i silnik z napędem FWD , no i jeszcze kupa innych rzeczy. nie warto zmieniać [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 07:32_________________________________________________

a dlaczego chcesz robić taką zmianę???

bo nie moze "zamielić" pod remizą :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

odkręcasz wał i tyle... tylko po co... :decayed:

Opublikowano

zapewne koledze chodzi o ośke na tył :mysli:

bo inaczej sensu nie widze :gwizdanie:

ogólnie to gratulacje za wyczerpujący wątek :good::polew:

Opublikowano

lobotomia najpierw, a pozniej pojdzie jak z górki, prosty zabieg, nieprzejmuj sie wszytsko bedzie wtedy poukladane

Opublikowano

Mam problem z mostem. :angry:

a co sie dzieje ???

Opublikowano
  • Autor

umiera z starości(ogólne wypracowanie)

Opublikowano

kup inny, nie bedzie to kosztowało fortuny

Opublikowano

to wymień most a nie rezygnuj z Quattro

potrzebna jest buda od modelu z napedem FWD , no i silnik z napędem FWD , no i jeszcze kupa innych rzeczy. nie warto zmieniać [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 07:32_________________________________________________

a dlaczego chcesz robić taką zmianę???

bo nie moze "zamielić" pod remizą :kox: :kox: :kox: :kox:

no z 1.8 na Quattro to nie ma mowy o zamieleniu :polew:

Opublikowano

ja przy następnym Audi musze mieć Quattro bez nawet nie biore jezdziłem kolegi 1.8T-quattro150km było zaje.......... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Jak by była możliwość to bym kupił inny most ale do mojego modelu niestety od roku jeszcze się nie napotkałem.

Opublikowano

Kolego a jaki masz numer tego mostu?

Opublikowano

a co ci sie z tym mostem dzieje? umiera tzn? zaciera sie czy co?

Opublikowano

Faktycznie twój most jest trochę rzadki, masz przełożenie 41:9.

A co dokładnie się dzieje z twoim mostem? ma luz, stuka?

Opublikowano
  • Autor

Ma luz,stuka i mechanizm różnicowy jest szczerbaty.

Opublikowano

Rozbierałeś go że wierz że jest szczerbaty?

Tak się pytam bo jestem świeżo po wymianie mostu, też miał stuki i luz. okazało się że to wina torsena w skrzyni, a mój most jest tak samo dobry jak ten co kupiłem.

Opublikowano

Rozbierałeś go że wierz że jest szczerbaty?

Tak się pytam bo jestem świeżo po wymianie mostu, też miał stuki i luz. okazało się że to wina torsena w skrzyni, a mój most jest tak samo dobry jak ten co kupiłem.

Wlasnie! Jak to mozliwe ze taki mul zniszczyl most? :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.