Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Słaba praca klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Proszę o pomoc odnośnie klimatyzacji. Przy tych upałach bardzo słabo działa. Przykładowo przy ustawieniu temperatury 19oC jest bardzo słabe chłodzenie można powiedzieć, że zerowe. Dzisiaj wymieniłem czynnik na nowy (po dwoch latach) i jest to samo. (starego czynnikiem zeszło ok. 520 a nowego jest nabite 660). Co może być przyczyną, skoro układ jest szczelny, a mimo wszystko nie działa. Czekam, może ktoś zna lub orientuje sie na tym i może mi pomoc.

Vito.

Opublikowano

może to nie wina klimatyzacji. Zrób nastawy podstawowe klap nawiewów VAGiem bo może w tym lezy problem.

Opublikowano

może to nie wina klimatyzacji. Zrób nastawy podstawowe klap nawiewów VAGiem bo może w tym lezy problem.

jak to nie pomoże to osuszacz do wymiany i dysza rozprężna

Opublikowano

klapy nawiewów mogą się w ogóle nie otwierać - silniczeg od ich regulacji mół paść[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 15:14_________________________________________________ewentualnie źle otwiera - jak wyłączasz silnik to się otwierają a jak włączasz to się zamykają...

Opublikowano

a czyściłeś ją i wymieniałeś filtr kabinowy?

Opublikowano

Witam!

Proszę o pomoc odnośnie klimatyzacji. Przy tych upałach bardzo słabo działa. Przykładowo przy ustawieniu temperatury 19oC jest bardzo słabe chłodzenie można powiedzieć, że zerowe. Dzisiaj wymieniłem czynnik na nowy (po dwoch latach) i jest to samo. (starego czynnikiem zeszło ok. 520 a nowego jest nabite 660). Co może być przyczyną, skoro układ jest szczelny, a mimo wszystko nie działa. Czekam, może ktoś zna lub orientuje sie na tym i może mi pomoc.

Vito.

Klimatyzację pewnie obsługiwałeś u "nabijaczy" i nikt nawet nie spojrzał na dławik jak opróżniono układ i na manometry jak automat był podłączony? Bez ciśnień po wysokiej i niskiej stronie możemy sobie zgadywać. Spójrz czy czasem nie zamarza osuszacz, taka puszka przed prawym kołem pod filtrem powietrza, powinien być ciepły. Wentylator elektryczny pracuje?

Opublikowano

po co nowy temat jest tego tyle że wybaczcie wystarczy :szukaj:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.