Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDH] Sebrna a4 b8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gratulacje, fajna furka. Ładnie się prezentuje :good:

W środku możnaby trochę pomodzić :naughty:

Oby służyła.

Opublikowano

gratki furmanki :good:

Opublikowano
  • Autor

Krzywo chyba telefon trzymałem przy robieniu zdjęć. :)

Z wyposażenia:

- bi-xenon plus LED

- obniżone zawieszenie H&R -35mm

- (pseudo) navi bez mapy Polski

- zmieniarka 6cd

- podgrzewane fotele

- 6xpoducha

- chrom wokół szyb

- manual 6 biegów

- multifunkcyjna kierownica

- 2xpodłokietnik

- tempomat

- ABS+ESP+ASR+EBD

- Coming home / Leaving home

- czujnik zmierzchu

- 4x elektryczne szyby (otwierane i zamykane z pilota)

- elektryczne wspomaganie otwarcia i zamknięcia bagażnika

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- skórzana kierownica i gałka zmiany biegów

- felgi 17' Brock

Były ciemne szyby ale nie ma, żonie się nie podobały i ciekawostka były fabryczne ciemne lampy tylne (black) jedna potłuczona i nie mogłem kupić na allegro więc są ori czerwone.

Odnośnie wirusowania, czy ktoś z tym silnikiem przejechał z 50 tys. km po wirusie? Ciekawe czy sprzęgło lub skrzynia by przeżyła.

Opublikowano

Elektryczne wspomaganie zamknięcia bagażnika? co to?

Opublikowano

wirus nie przeszkadza w takich autach, to jedynie wykorzystanie rezerwy fabrycznej, nie robisz jakiegoś extremalnego programu ... nie widzę ryzyka w takiej modyfikacji

Opublikowano

Elektryczne wspomaganie zamknięcia bagażnika? co to?

... a jest taki bayer w B8 :naughty: malo ktora to ma :wink4:

Opublikowano

Elektryczne wspomaganie zamknięcia bagażnika? co to?

... a jest taki bayer w B8 :naughty: malo ktora to ma :wink4:

mało która z salonu w PL bo koszt dość wysoki - 2360 PLN

Sporo aut z DE ma klapę elektryczną - dość przydatny bajer :good:

Opublikowano

Nie wiedziałem że B8 ma taka opcję.W A5 jej chyba nie ma :mysli:

Zamyka się guzikiem zamontowanym w klapie?

Opublikowano

Zamyka / otwiera z pilota

Opublikowano

Zamyka / otwiera z pilota

Oprócz pilota jest jeszcze guzik w klapie, do jej zamknięcia (jak jest otwarta). :>

Opublikowano

ciekawe czy taki bajer można w B7 zamontować??

Opublikowano

ile realnie pali Ci to autko?

Opublikowano

jedrekx jezli rozwazasz 2.0 TDI kontra 1.8 TFSI to nawet bym sie nie zastanawial tylko bral bym Pb.I jak B8 to koniecznie w quattro :cool1:

Opublikowano

turdzi, chodzi po prostu o to, że dostać niebite 2.0 TDI z rozsądnym przebiegiem w miarę wyposażone to jest ciężko.. dlatego zacząłem też zastanawiać się nad PB. choć ja lubię jeździć klekotem..

Opublikowano

no to jeszcze lepiej bo te silnki TFSI jezdza wlasnie jak klekot tyle ze do 2000 tys.

Opublikowano

jedrekx jezli rozwazasz 2.0 TDI kontra 1.8 TFSI to nawet bym sie nie zastanawial tylko bral bym Pb.I jak B8 to koniecznie w quattro :cool1:

Ale niestety 1.8 TFSi nie robią w Q ... przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo ...

Opublikowano

ostatnio jechalem za a4 model 2011 1.8t :quattro:

Opublikowano

Jak to nie robia :shocked: , oczywiscie ze robia , jedynym motorem w B8 bez quattro to naslabszy 2.0 TDI i 2.7 TDI.Reszta jest jako FWD i quattro.

Opublikowano

To w takim razie nie wiedziałem ,sorki :wink4:

A skrzynie s-tronic też można zamówić do 1.8 T ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.