Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne światła LED do Audi A4 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
10 godzin temu, mkapella napisał:

Był, był.. W USA robił to fly300kts, ale projekt upadł razem z jego kompem, w którym miał dokładne dane na zrobienie tego. Opisane było m.in. na Audizine, ale one robił projekt z wklejeniem LED Flexa o ile się nie mylę. W tych lampkach jest chyba tylko klosz przysłonięty od środka jakimś wyciętym na wymiar materiałem i przyklejonym do lampy. Myślę, że tu nie ma LEDa, tylko normalne ori światło rozprasza się wokół tych wlepek.. Pytanie tylko co to za materiał i jak to wygląda za dnia.. Jeśli od strony klosza byłaby to jakaś fajna, czerwona taśma, która zlewałaby się z kloszem, to może być ciekawie.. Mówię..słabo translator francuski slang tłumaczy.. :D

A no wlasnie pisalem z fly300kts i pytałem czy zrobi takie lampki ale neistety odmowil a przyczyny nie podawal.. Co mysle ze trzeba dotrzec do autora danego modu i dopytac sie co i jak :D 

Opublikowano

Z nim, to widzę każdy pisał chyba :grin: Że nie chciało mu się linii produkcyjnej otworzyć :D Pół Europy by zaopatrzył :P 

Tam na ich forum było DIY, ale zniknęły fotki imageshacka, bo były za stare pewnie.. 

 

Opublikowano

To z francuskiego forum wygląda na wyklejankę czerwoną taśmą odblaskową od wewnątrznej strony lampy w taki kontur led. Kiedyś o tym myślałem, ale stwierdziłem,że ori lampy są ładne ;)

Opublikowano

Chcialem napisac do autora tych lamp ale niestety nie moge sie zarejstrowac na forum u nich ;// a projekt mnie bardzo ciekawi i napewno jest lepszy niz chinczyki...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

czy ktoś ma lampy Litec z takimi rezystorami? :) Interesują mnie wartości rezystorów w lampie w klapie.

IMG_0485.JPG

Opublikowano
51 minut temu, szeryf napisał:

Witam,

czy ktoś ma lampy Litec z takimi rezystorami? :) Interesują mnie wartości rezystorów w lampie w klapie.

 

Przepraszam za off top ale widzę ze kupiłeś te lampy z których ja zrezygnowałem :D powiedz mi działa to ? :)

Opublikowano
Godzinę temu, szeryf napisał:

Witam,

czy ktoś ma lampy Litec z takimi rezystorami? :) Interesują mnie wartości rezystorów w lampie w klapie.

IMG_0485.JPG

Ok 5zł/szt

Opublikowano

H4mm3R, dobre :) 5 zł za szt :) Wartość = oporność, to miałem na myśli :)

tazzi, lampy ogólnie działają, tylko jest błąd przeciwmgielnych, chyba ktoś wcześniej pomieszał rezystory :) cena była śmieszna więc zaryzykowałem :)

Opublikowano

Ja bym stawiał na 5-6 ohm, teraz jest 16 ohm i jest błąd. W lampie w błotniku jest rezystor 5 ohm, jutro przełożę i zobaczę czy błąd zniknie.

Edytowane przez szeryf

Opublikowano

Tomek, znalazłeś coś w swoich notatkach? :)

Opublikowano

No dobra, na przeciwmgielne dałem rezystor 5 ohm, i już błędu nie ma. Ale przy włączonych przeciwmgielnych rezystor strasznie się grzeje, pewnie to normalne, ale ... :) Czy ktoś wie jaka jest maksymalna wartość rezystora, przy której komp nie pokazuje błędu? Przy 16 ohm pokazuje.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pany!  Mam pytanie... po przeczytaniu wątku mam pytanie co do podpięcia. ....tzn. podpinamy wszystko w odpowiednie kabelki i powinno śmigać?  Mowa o lampach przerobiony a6...

Czy trzeba coś kodowa jeszcze? ?

Opublikowano

Instalacja elektryki lamp z A6 nie jest taka sama jak w A4 i trzeba pokombinować z podłączeniem, najprościej zastosować przekaźniki i rezystory. Tak jak już Ci wcześniej pisałem - nic nie trzeba kodować.

Opublikowano
48 minut temu, H4mm3R napisał:

Instalacja elektryki lamp z A6 nie jest taka sama jak w A4 i trzeba pokombinować z podłączeniem, najprościej zastosować przekaźniki i rezystory. Tak jak już Ci wcześniej pisałem - nic nie trzeba kodować.

Wiem wiem Tomaszu ! Staram się dogłębnie zbadać temat by nic nie uszkodzić :/ przepraszam za moją upartosc i namolnosc :/ 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Czy ma ktoś może schemat podłączenia ledow pod wiązke auta? 

Montuje neon z a3 i potrzebuje informacji pod co się podpiąć?

Czy do światła przeciwmgielne i stop, jedyna droga to puszczanie sygnału z czujnika stopu i wlacznika przeciwmgielnych?

Opublikowano
4 godziny temu, scania1213 napisał:

Czy ma ktoś może schemat podłączenia ledow pod wiązke auta? 

Montuje neon z a3 i potrzebuje informacji pod co się podpiąć?

Czy do światła przeciwmgielne i stop, jedyna droga to puszczanie sygnału z czujnika stopu i wlacznika przeciwmgielnych?

Hej, nie mam niestety info dla ciebie kolego w sprawie schematów...ALE ! powiedz mi przerabiałeś lampy z a3 do kloszów a4?

Opublikowano
48 minut temu, tazzi napisał:

Hej, nie mam niestety info dla ciebie kolego w sprawie schematów...ALE ! powiedz mi przerabiałeś lampy z a3 do kloszów a4?

Tak. Ale nie polecam. Nie mieszczą się w lampy. 

Podłączenie już ogarnięte, także niebawem zdjęcia będą w dziale "pochwal" się swoim audi :)

Opublikowano
7 minut temu, scania1213 napisał:

Tak. Ale nie polecam. Nie mieszczą się w lampy. 

Podłączenie już ogarnięte, także niebawem zdjęcia będą w dziale "pochwal" się swoim audi :)

O to brawo dla ciebie ! Ciekaw jestem efektu :)

Opublikowano




Czy do światła przeciwmgielne i stop, jedyna droga to puszczanie sygnału z czujnika stopu i wlacznika przeciwmgielnych?


Nie

Wysłane z OP3T

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.