Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeglądam temat i cieszę się, że nie mam kombi :) miałbym duży dylemat, a tak do sedana niema alternatywy tylko chinol :)

W kilku postach czytałem, że niema nic fajnego do sedana nie zgodzę się z tym użytkuję lampy ledowe ok 1 rok i jestem bardzo zadowolony. Model w ful opcji :) tj. postojówki, stop, przeciw mgielne i kierunki w ledzie do tego trochę farby i efekt jest.

fot1.jpg

fot2.jpg

Tu porównanie z A6 C6

fot3.jpg

Hej jakiej to firmy lampy?? Ile dałeś?? i gdzie jeśli można spytać ?? Jakiś link mogę prosić ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej jakiej to firmy lampy?? Ile dałeś?? i gdzie jeśli można spytać ?? Jakiś link mogę prosić ??



Pozdrawiam

lampy kupiłem z tej stony: http://www.tuning-tec.pl/audi_a4_b7_11.0403.08_sedan_red_white_led_ldau70-3341i

i to jest dokładnie ten sam model tylko cenę miałem trochę inną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob ktore już rozbieraly oryginalne lampy w a4. Trzeba ciąć? Podgrzewać? Macie jakiś patent? Chce zdemontować szkło.

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob ktore już rozbieraly oryginalne lampy w a4. Trzeba ciąć? Podgrzewać? Macie jakiś patent? Chce zdemontować szkło.

w weekend panie dam znac,opalarka nozyk plaski srubokret i powinno zejsc bez laski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewałem w piekarniku, procedura standardowa jak w przypadku przednich lamp (jest dużo poradników) no i po paru min szklo/plastik w okolicy wstecznego zaczął sie zapadać... mimo to próbowałem gorąca lampe rozkleić, nie udało sie... lampa do wymiany, na szczęście tylko jedna z 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewałem w piekarniku, procedura standardowa jak w przypadku przednich lamp (jest dużo poradników) no i po paru min szklo/plastik w okolicy wstecznego zaczął sie zapadać... mimo to próbowałem gorąca lampe rozkleić, nie udało sie... lampa do wymiany, na szczęście tylko jedna z 4

Klej twardy,coś Ala kropelka niż jakaś

Guma ,moze gorąca woda?zaczne tez od tych z klapy,zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie do kitu. Nie lepiej kupić moduł DRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozklejenie lamp z klapy to masakra 80^ piekarnik na 30min i wycinamy delikatnie nozykiem do tapet

gdy lampa ochlodnie znowu do pieca tak z 4 razy , rozklejenie tych lamp jest niewykonalne tak aby nic nie spekalo czy cos

lampy karoseryjne 80 stopni 45 min i mozna srubokretem odchylac klosz tutaj jest twardszy plastik i duzo lepiej to idzie

Ps rezanie wkladow led do naszych lamp to " rzeżba jest nie robota "

Edytowane przez michałswd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozklejenie lamp z klapy to masakra 80^ piekarnik na 30min i wycinamy delikatnie nozykiem do tapet

gdy lampa ochlodnie znowu do pieca tak z 4 razy , rozklejenie tych lamp jest niewykonalne tak aby nic nie spekalo czy cos

lampy karoseryjne 80 stopni 45 min i mozna srubokretem odchylac klosz tutaj jest twardszy plastik i duzo lepiej to idzie

zrobisz 3, 4 czy tam 5 komplet to będziesz wiedział jak się je rozkleja

a po za tym rozklejenie to pikuś

upchanie wkładu z a6 do a4 w klapę to jest wyczyn...

a i tak zawsze z bliska będzie widać że to przeróbka

Edytowane przez Grzehu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozklejenie lamp z klapy to masakra 80^ piekarnik na 30min i wycinamy delikatnie nozykiem do tapet

gdy lampa ochlodnie znowu do pieca tak z 4 razy , rozklejenie tych lamp jest niewykonalne tak aby nic nie spekalo czy cos

lampy karoseryjne 80 stopni 45 min i mozna srubokretem odchylac klosz tutaj jest twardszy plastik i duzo lepiej to idzie

zrobisz 3, 4 czy tam 5 komplet to będziesz wiedział jak się je rozkleja

a po za tym rozklejenie to pikuś

upchanie wkładu z a6 do a4 w klapę to jest wyczyn...

To kiedy wkońcu się umawiamy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozklejenie lamp z klapy to masakra 80^ piekarnik na 30min i wycinamy delikatnie nozykiem do tapet

gdy lampa ochlodnie znowu do pieca tak z 4 razy , rozklejenie tych lamp jest niewykonalne tak aby nic nie spekalo czy cos

lampy karoseryjne 80 stopni 45 min i mozna srubokretem odchylac klosz tutaj jest twardszy plastik i duzo lepiej to idzie

zrobisz 3, 4 czy tam 5 komplet to będziesz wiedział jak się je rozkleja

a po za tym rozklejenie to pikuś

upchanie wkładu z a6 do a4 w klapę to jest wyczyn...

To kiedy wkońcu się umawiamy :P

dam Ci znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, jak możesz to napisz jaki koszt u Ciebie takich lamp, skoro masz takie na sprzedaż to pewnie co chwilę ktoś pyta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie do kitu. Nie lepiej kupić moduł DRL?

zdjęcia robione wieczorem, w dzień obawiam się że ledwo te paski będzie widać.

Kolejna rzecz : po co szpecić auto DRL'ami jak nie macie ksenonu czy biksenonu ?? oszczedność przy zwykłych żarówkach żadna, chyba że ktoś czuje magię świąt i koniecznie chce mieć ledowe ozdoby na aucie to ok :)

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna rzecz : po co szpecić auto DRL'ami jak nie macie ksenonu czy biksenonu ?? oszczedność przy zwykłych żarówkach żadna, chyba że ktoś czuje magię świąt i koniecznie chce mieć ledowe ozdoby na aucie to ok

no może i żarówki można kupić za 10zł więc oszczędność fakt żadna, trzeba pojeździć trochę aby się DRL-e spłaciły, ale mnie wkurza to, że jak już padnie żarówka a padają co pół roku tak bo kupuję te "więcej światła" to trzeba wymienić obie, a u mnie w 2.0 TDI z prawej strony jest do odkręcenia dolot do filtra powietrza a więc tak na szybko się tego nie zrobi, a gdy sobie wyobrazisz, że właśnie jedziesz po zmroku gdy pada deszcz i jest zimno a jazda na jednej żarówce która też może zaraz zgasnąć to jak jazda po omacku, to właśnie dlatego warto założyć ozdoby wszystko jedno jakie, w zależności od gustu (czy to w zderzak czy w lampę) i odłożyć w czasie ten moment gdy trzeba będzie wymienić żarówki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jak tak bardzo checie to montujcie Ledy z A6, już pisałem o tym w innym temacie:

ja jakbym robił już LED to robił bym to tak:

http://nickscarblog.com/diy/b7-audi-a4-s6-led-retrofit-diy

front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego firmy OSRAM

icon_2605.jpg

osram-ledriving-scheinwerfer-echtes-tfl-


https://www.facebook.com/osram/videos/921249754577546/


http://skottuning.com/a4-b7-lampy-tylne/813218-osram-reflektory-z-swiatlami-do-jazdy-dziennej-d8s-xenon-audi-a4-b7-czarne.html


Nie potrzeba samo poziomowania i sprysków i wszystko legalnie .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, te lampy używają zarnikow 2000lm więc prawo nie wymaga samopoziomu i spryskiwaczy, za ta kwote mozna wyrezac xenon i mieć 2400lm wiecej światła (3200lm na lampę)

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie bo mam problem. Przerobiłem kiedyś lampy w mojej a4 b7 ale nie podłączyłem wszystkiego tak jak chcialem. W lampach w błotnikach jest postojówka+ stop a w lampach w klapie jest tylko postojówka. Moje pytanie brzmi: jak podłączyć stop w lampach w klapie żeby nie wyrzucało błędu i zęby świeciły tak jak te w błotniku. Proszę o szybka pomoc!

Próbowałem podłączyć do trzeciego światła stopu w klapie to wyrzuca bladź.Ale na forum pisano ze tam się nie da. Pislal ktoś ze do czujnika stopu. Tylko szczeze jakoś nie bardzo wiem jak. Tutaj daje zdiecia jak to wygląda.:

http://imageshack.com/a/img907/126/3vFWR3.jpg

i

http://imageshack.com/a/img633/8272/rZzSXL.jpg

Edytowane przez AdamHN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...