Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdź sobie na allegro moduł świateł dziennych nie ori i później znajdź światła daylight albo daylinee coś takiego

Się nie rozumiemy troszke. Chyba źle sformulowalem pytanie.

Dwiatła dzienne mam w ramkach koło halogenów. Ale chcac 'wzbogacic' wyglad auta chcialbym wstawic te reflektory z aukcji tylko mam dylemat czy paski led są dozwolone w PL jako swiatla pozycyjne.

Nie interesują mnie świtała dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co mam zrobić albo jakie lampy kupić zebym nie musiał wymienias w nich ledów i soczewek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma przewidzianych ledow do b7 jedynie co to polecam zwrocic sie do kolegi qwerty ktory ci wykona takowe customowe z twoich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mega podobają się lampy z "neonem" / "linią świetlna"

Do B7 tylko jedne widziałem i one nie wyglądają za specjalnie. Można było to lepiej rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia odpowiedniej instalacji pod led. ja mam tak ja wyrezana by swiecil jak w c6 zamiana pinow duzo rezystorow itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neon mozesz kupic i wsadzic sobie do swoich ori lamp

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

tu macie turtorial jak zrobic ledy tylko ze w a3 ale nie rozni sie to wiele niz w naszych a4

8P A3: LED Strip in Headlights

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia odpowiedniej instalacji pod led. ja mam tak ja wyrezana by swiecil jak w c6 zamiana pinow duzo rezystorow itd

A możesz napisać z czym się wiąże :zmiana pinów i dużo rezystorów, bo może coś przeoczyłem. Ja też podpinałem pod każdy pasek led rezystory, aby nie było błędu na fisie, ale mam taką dziwną i wkurzającą przypadłość, że: przy zapalonym silniku gdy przycisnę pedał hamulca i puszczę to oba ledy pozycji zewnętrzne (w błotnikach) gasną z opóźnieniem w porównaniu do ledów w klapie, minimalnym ale zauważalnym. Nie dzieje się tak przy włączonym tylko zapłonie - bez włączonego silnika. Może masz lub znasz na to sposób bo jest to powiem delikatnie wku......?! A może ktoś z forumowiczów wie, jak temu zaradzić !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak ze zapala mi się cała lampa to było modzone przez firmę która się zajmuje takimi sprawami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być chyba jenów lub rubli to jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest paskudne. Nawet gdyby kosztowały tyle co inne tzn średnio 1000-1200 zł to i tak bym tego nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę - paskudne, za darmo bym tego nie wsadził. Niema jak iri, a jak już modlić to tylko bixy i to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, tak źle nie wygląda, jest też wersja black obok chrom, ciekawe jak świeci ale z uwagi na cenę się pewnie o tym nie przekonamy za szybko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chętnie kupię gotowy komplet lamp tylnich do A4 B7 avant z wkładami ledowymi z A6 C6. Cena nie gra roli, czekam na odpowiedzi w teamcie lub na PW. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupię gotowy komplet lamp tylnich do A4 B7 avant z wkładami ledowymi z A6 C6.Albo moze znajdzie sie osoba ktora mi przelozy wklady posiadam juz lampy z a6c6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...