Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rezystory mogą być zwykłe bez radiatora??bo z radiatorem są tylko 50W. Powiedzcie mi jeszcze czy jak bede podłanczał stop ledowy to też musi być osobny rezystor??I ile omów ma mieś rezystor 10 watowy bo jest kilka rodzaji.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na przekazniku,tak to wyglada,uważam,ze to lepszy sposob,niż rezystory,które sie grzeją

imagejpg_wwpanwe.jpg

imagejpg_wwpanwn.jpg

imagejpg_wwpanwp.jpg

imagejpg_wwpanah.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po to jest przekaźnik,zero błędów

Znaczy inaczej,błędów nie ma,bo jak widać,żarówka jest wsadzona w gniazdo i auto ją normalnie widzi,a przekaźnik rozdziela napięcie,w B7 pozycja/stop jest na żarówce jednowloknowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.Wszystko juz wiem oprócz jednej ważnej rzeczy.Liczę na pomoc:)

Jak bym kupił rezystor 10w lub 20w ceramiczny z radiatorem to ile musi mieć omów??????????


Dobra.Wszystko juz wiem oprócz jednej ważnej rzeczy.Liczę na pomoc:)

Jak bym kupił rezystor 10w lub 20w ceramiczny z radiatorem to ile musi mieć omów??????????

Ludzie poratujcie coś!!! Czy w klapie też cos trzeba było przerabiać bo zrobiłem lampy ale nie chcą się zmiescić w klape

Edytowane przez AdamHN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podłączyłeś stop z trzeciego?

stop jeszcze nie bo pierwsze chce spróbować czy wchodzą w klape i nie chcą mi wejść.I pytanie czy trzeba cos tam przerabiać żeby weszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą wejść juz przerobione lampy w klape,czy wkłady A6 do lamp A4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą wejść juz przerobione lampy w klape,czy wkłady A6 do lamp A4?

Nie chcą wejśc przerobione lampy w klape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba użyć troche siły,musisz pokombinować,po przerobieniu ciężej wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba użyć troche siły,musisz pokombinować,po przerobieniu ciężej wchodzą.

aha ok.A powiesz mi jeszcze dokładne dane rezystora??bo muszę zamówić i jest dużo rodzajów. a chciałbym odrazu kupić takie jak trzeba.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na rezystorach nie robilem,nie pomoge,poszukaj w tym temacie,bylo o tym chyba

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14906-all-b7-tylne-swiatla-led-do-audi-a4-b7/?p=1404796

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba w sumie rezystorów na 4 lampy??

jeszcze jedno pytanie i to ważne.Założyłem jedna lampe w kklapie na próbę i dałem do niej rezystory które nie wiem czy dobrze podłaczyłem.Bo jak włącze postojówki na wyłączonym silniku to ledy swiecą a jak włącze silnik to ledy gaśną.pomóżcie bo nie wiem co robić


Ja na rezystorach nie robilem,nie pomoge,poszukaj w tym temacie,bylo o tym chyba


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14906-all-b7-tylne-swiatla-led-do-audi-a4-b7/?p=1404796

może ma ktoś jakiś konkretny schemat podłączenia przerobionych lamp led w klapie.Bo nie moge sobie poradzić z elektryką.Założyłem rezystor 50w 20omów i przy odpaleniu silnika lampy gasną i wywala bład.

Edytowane przez AdamHN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylutuj na kabelkach żarówki,zamaluj je na czarno,lub obklej jakas taśma termo,auto bedzie widziało żarówki przy kontroli i ledy nie beda gasły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylutuj na kabelkach żarówki,zamaluj je na czarno,lub obklej jakas taśma termo,auto bedzie widziało żarówki przy kontroli i ledy nie beda gasły.

no w sumie racja tylko one beda swiecić i bede musiał gdzieś je upchać. Wolałbym żeby ich nie było.Może mam złe rezystory bo ja kupiłem 50w 20omów a chyba maja być 25w22R.Może to przez to tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Ktos w stanie zrobic takie lamki na tyl do sedana na zamowienie ? Prosze o wiadomosc PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...