Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

@RS - wrzuć na yt filmik jak się te lampy prezentują - wiem że dla Ciebie to nie pierwszyzna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo auto, ten sam avatar... wpisz w google "dectane b7" i zobacz jaki jest pierwszy film z yt proponowany :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie ze to będzie taki highlight na YouTube :)

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy do przeróbki tylnych lamp w b7 można zastosować wkłady led z lamp poliftowych z a6 c6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy do przeróbki tylnych lamp w b7 można zastosować wkłady led z lamp poliftowych z a6 c6?

Bez znaczenia jakie użyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy do przeróbki tylnych lamp w b7 można zastosować wkłady led z lamp poliftowych z a6 c6?

Bez znaczenia jakie użyjesz.

Panowie, nabyłem właśnie ledy a6 c6 jako dawców do przeszczepu (komplet od Siemana)

Pytanie: czy gdzieś na forum jest jakaś podpowiedź jak się do tego zabrać? Nie chciałbym pociąć, zniszczyć czegoś niepotrzebnie.

Może ktoś już to przechodził?

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi co zostaje z ori co przekładamy.

Odrębna kwestia jakie problemy z podłączeniami elektrycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Miron może Ci pomóc, robił dla siebie coś takiego. Mi się udało i kupiłem gotowy zestaw :-D a tak pod choinkę hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast przekładać bebechy z lampy a6 to dałoby radę z pasków hermetycznych - led zrobić takie światła. Może to druciarstwo, ogólnie go nie popieram i co więcej nie nadaję się do czegoś takiego bo nawet bebechów nie umiałbym przełożyć ale tak teraz przeglądam wątek i się zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o żelowe paski/ taśmy ledowe, to marny pomysł. Świecą zbyt słabo.

a co do tych przednich lamp z kilku postów wyżej - MEGA! :git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chcialbym do swojej audi zalozyc ledy na tyl, mam zwykle lampy. Czytam ten temat i zaciekawilo mnie przelozenie wkladow z a6 c6 do lamp a4 b7, duzo jest z tym roboty ? I co najwazniejsze jak wygladal sprawa z elektryka ? Trzeba cos dolutowac czy cos w tym stylu, zeby nie wywalalo na komputerze jakis bledow ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jak ktoś szuka lamp do swojeja4 b7 w wersji sedna to polecam lampy firmy niemieckiej FK automotive jak na razie używam 4 miechy i jest wszystko ok , moim zdaniem wygladaja dobrze , ladnie rowno swieca, bledow nie wyrzucaja zadnych , cena przysepna bo około 1000 zl za nowy zestaw i 2 lata gwarancji , wyglada to tak u mnie w nocy i w dzien :] Można wybrać czy chce się mieć tak jak w moim przypadku jeszcze dodatkowo kierunki w Ledzie , fajna sprawa , teraz jeszcze jakiś fajny zestaw na przód i będzie cacy :]

w dzień:

thma.jpg

i w nocy :)

k7e9.jpg

chyba lepszej opcji do naszych sedanów nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda w tych lampach STOP i przeciwmgielne??

Taki sam układ jak w standardowych lampach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos ma lampy od a6 c6 do a4 b7 avant na sprzedanie ? Albo podjal by sie ktos zeby mi takie zrobic ? Jak tak to za ile ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może takie lampki montował u siebie dokładnie ten model

Rückleuchten Audi A4 B7 Avant LED dunkel rot smoke 04-08 Neu !!! (FT) | eBay

lub

Rückleuchten Audi A4 B7 Avant LED Lightbar tief schwarz 04-08 Neu !! (FT) | eBay

Nie widziałem na allegro dokładnie tego modelu... tylko ebay a wyglądają ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zasmiecajcie! Ten temat jest o lampach tylnych. Wszystkie posty o przednich beda kasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra podsumowując Panowie ... ci którzy kupili zamienniki ...

1. jak z trwałością ??

2. ktoś używa już swoich ledów tylnych dłużej niż ich okres gwarancyjny bez żadnych błędów i uszkodzeń ?

3. która firma jest godna uwagi (DECTANE - chyba była prekursorem ale jednak osiadła na laurach są jeszcze

- DEPO

- Dectane

- FK Automotive

- Sonar

4. jaki sklep (może ktoś na allegro) polecacie do zakupu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...