Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe że za tydz będe miał kompletnie zrobione do B7 avant z ledami od C6. Jeszcze nie założone na auto bo możliwe że auto się sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do fachowców w temacie chciałbym zamienić tylne światła swoje zwykłe ori w B7 SEDAN na jakieś ledowe chyba najlepsze są te z audi a6 c6 avant znalazłem 2 różne wzory czym się różnią te pierwsze od tych drugich ??

1

$_58.JPG

2

05.jpg

i drugie pytanie jak wygląda przeróbka , po prostu kupuję takie lampy jak któreś z tych powyżej i rozbiera się swoje stare i bebechy wkłada do starych z B7 ?? czy normalnie sie te montuje i przerabia elektryke czy coś tam , sorki ale zielony temacie jestem , a bardzo chciałbym odmlodzić troszke d*p. swojej a4 :)

czy lepiej kupić dedykowane do b7 coś takiego ??

$_12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do fachowców w temacie chciałbym zamienić tylne światła swoje zwykłe ori w B7 SEDAN na jakieś ledowe chyba najlepsze są te z audi a6 c6 avant znalazłem 2 różne wzory czym się różnią te pierwsze od tych drugich ??

1

http://i.ebayimg.com/t/audi-a6-s6-rs6-c6-estate-avant-LED-REAR-LIGHTS-GENUINE-OEM-2004-2011-a4-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/8-IAAOxy3zNSmd9z/$_58.JPG

2

http://www.xvw.de/originalteile/ebay-template/Artikelbilder/audi/A6/4F/rueckleuchten/05.jpg

i drugie pytanie jak wygląda przeróbka , po prostu kupuję takie lampy jak któreś z tych powyżej i rozbiera się swoje stare i bebechy wkłada do starych z B7 ?? czy normalnie sie te montuje i przerabia elektryke czy coś tam , sorki ale zielony temacie jestem , a bardzo chciałbym odmlodzić troszke d*p. swojej a4 :)

czy lepiej kupić dedykowane do b7 coś takiego ??

http://i.ebayimg.com/t/DECTANE-LED-REAR-TAIL-LIGHTS-A4-B7-AVANT-SMOKE-A16DLS-/00/s/MzAwWDQwMA==/z/UaQAAOxyRNJSmxGe/$_12.JPG

Do sedana to lepiej z A8 lub A3 sportback, z A6 nie upchasz ledów w klapie. Różnią się rokiem produkcji. Przekładasz bebechy i robisz nową instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tych z a8 ??

http://www.dawex.home.pl/allegro/a8long3/Image00131.jpg

one maja inny kształt przecież

Brakuje Ci porównania wielkości, a w sedanie w klapie masz lampy wielkości pięści i trudno jest cokolwiek wepchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sedana chyba jest nie opłacalne bo bazowo wychodzi bardzo drogo. Od A6 nie podpasujesz a od a8 cena kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pozostają tylko takie dedyki z alledrogo do b7 sedan coś w ten desen ?

LAMPY TYLNE TYL AUDI A4 B7 sedan 04-08 LED DIODOWE (3749480232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Albo zabawa samemu w rozbierania i upychania ledów do tego co jest dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pozostają tylko takie dedyki z alledrogo do b7 sedan coś w ten desen ?

LAMPY TYLNE TYL AUDI A4 B7 sedan 04-08 LED DIODOWE (3749480232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Albo zabawa samemu w rozbierania i upychania ledów do tego co jest dobrze rozumiem?

No tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do fachowców w temacie chciałbym zamienić tylne światła swoje zwykłe ori w B7 SEDAN na jakieś ledowe chyba najlepsze są te z audi a6 c6 avant znalazłem 2 różne wzory czym się różnią te pierwsze od tych drugich ??

1

http://i.ebayimg.com/t/audi-a6-s6-rs6-c6-estate-avant-LED-REAR-LIGHTS-GENUINE-OEM-2004-2011-a4-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/8-IAAOxy3zNSmd9z/$_58.JPG

2

http://www.xvw.de/originalteile/ebay-template/Artikelbilder/audi/A6/4F/rueckleuchten/05.jpg

i drugie pytanie jak wygląda przeróbka , po prostu kupuję takie lampy jak któreś z tych powyżej i rozbiera się swoje stare i bebechy wkłada do starych z B7 ?? czy normalnie sie te montuje i przerabia elektryke czy coś tam , sorki ale zielony temacie jestem , a bardzo chciałbym odmlodzić troszke d*p. swojej a4 :)

czy lepiej kupić dedykowane do b7 coś takiego ??

http://i.ebayimg.com/t/DECTANE-LED-REAR-TAIL-LIGHTS-A4-B7-AVANT-SMOKE-A16DLS-/00/s/MzAwWDQwMA==/z/UaQAAOxyRNJSmxGe/$_12.JPG[/quote

Foto 1 - to lampy poliftowe z C6 , foto 2 to pierwszy wypust ledowych w c6.

Co do roboty to ja też zielony jestem i wolał bym kupić niż sam grzebać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się zorientowałem to trzeba dedyki jakieś kupić , co prawda za dużego wyboru nie ma w tych ledach do sedana ale np co sądzicie o tych ?

led-rear-depo-red-7915615669890753092.jpg

albo takich ??

ra12slrcl_car_ani.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chinoli nie założył. Będą sie przepalac, albo wywalać błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwo mówić bo do avant nie ma problemu i jest multum do wyboru do sedana niestety jest ograniczony wybór , masz może gdzieś przykłady org , ale jak za cenę 1000 zł to myśle że z jakością nie jest źle , widzę że dużo sie tego sprzedaje i udzielają 1 rocznej gwarancji na produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup w niemczech i będziesz miał 2 lata gwarancji. ( w sumie to chyba nawet europejski przepis ze minimum gwarancji to 2 lata....)

Ja przerabiałem juz dectane/litec oraz DEPO ( z przodu)- i moim zdaniem, jak nie zależy ci na jakości to zmieniaj, a jak jesteś pedantem to będziesz sie tylko wkurzał.

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientuje się ktoś z was czy ktoś tutaj na forum ma jakieś ledowe chinole albo te org niemieckie zeby podpytać co i jak ? oczywiscie mowa o sedanie , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem jeszcze takie do avanta...

lampa_1.jpg

lampa_2.jpg

obie mają coś w sobie a jednocześnie czegoś im brak... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5y9ageve.jpgeny6uded.jpg7a8ypyte.jpgtyvazesa.jpg5ehe6y2a.jpg

Te drugie bedą na początku lutego za 299€

Ja moje kupiłem wczoraj w Essen za 220€ na żywo robią lepsze wrażenie niż na stronie dectane. Widać po nich ze są trochę lepiej wykonane, niż te co miałem poprzednio , ale myśle ze to jeszcze nie wystarczy...- zobaczymy...

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze inna fotkę tych lamp

ysa7apeq.jpg

Tylko trochę blenduja. To prawdziwe drl a nie jak te inne co były pozycyjnymi a wyglądały jak drl tylko.

Cena ok 400€ jako prawdziwe ksenony ( nie Hidy)

W połowie 2014 dopiero dostępne

Halogeny dostępne juz w styczniu 2014 ( chyba mniej jak 400€)

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...